bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Érdeklődnék hogy aki rendszeresen fogad és kapott eddig hűségbónuszt az tegnap kapott-e? Mert eddig nekem mindig jött rendszeresen de tegnap nem és kíváncsi vagyok most csak engem hagytak-e ki vagy valamiért senkinek nem jött.

Én már legalább 1 hónapja nem kaptam hűségbónuszt, pedig rendszeresen játszom, és min. heti 1x be is fizetek hozzájuk. Azért remélem a szombati BL döntőre megdobnak egy kis freebet-tel... :)

Idézetet írta: saviola8321 Dátum május 30, 2019, 14:27:13
Érdeklődnék hogy aki rendszeresen fogad és kapott eddig hűségbónuszt az tegnap kapott-e? Mert eddig nekem mindig jött rendszeresen de tegnap nem és kíváncsi vagyok most csak engem hagytak-e ki vagy valamiért senkinek nem jött.

Nekem tegnap küldték,
A múlthéten is volt.
:ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 30, 2019, 14:36:27
Nekem tegnap küldték,
A múlthéten is volt.
:ok:

Nekem is volt tegnap. Neked múlt héten is volt??  :o Azt hittem, csak havonta küldenek, mégpedig a hónapok utolsó szerdáján.

Idézetet írta: flamman Dátum május 30, 2019, 15:11:59
Nekem is volt tegnap. Neked múlt héten is volt??  :o Azt hittem, csak havonta küldenek, mégpedig a hónapok utolsó szerdáján.

Ha folyamatosan játszol, minden héten küldik szerdán,
néha csütörtökön.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 30, 2019, 15:39:49
Ha folyamatosan játszol, minden héten küldik szerdán,
néha csütörtökön.

Köszi, jó tudni. (Bár elég sokat játszom náluk, sajna sok befizetésem is van.)

Idézetet írta: dgabesz Dátum május 30, 2019, 14:34:42
Én már legalább 1 hónapja nem kaptam hűségbónuszt, pedig rendszeresen játszom, és min. heti 1x be is fizetek hozzájuk. Azért remélem a szombati BL döntőre megdobnak egy kis freebet-tel... :)

meg is érkezett a kockázatmentes élő a BL döntőre amit hiányoltatok!  :) van valaki akinek változtattak az ajánlat nagyságán?

próbálom összeszedni, hogy milyeneket küldtek de nehéz összeszedni.

"magyaros" foci EB-n még 8e volt, (csak az EB-n!) utána le 3 ezerre, aztán egyszer csak 7500 majd most megint 3000.
15 ezrest soha nem kaptam, pedig vannak itt a fórumon akiknek ez a standard.

a legutóbbi a 7500-as volt, az küldték 1 darabig. most hogy nyertem pár szelvénnyel, most a BL döntőre ( ami az év utolsó ilyen ajánlata, szóval a változtatás jövőre is bevezethették volna) egyből visszafokoztak a 3 ezres csoportba....

kifizetés nem volt, befizetés se nagyon.



tudja vki hogy mitől változik ez ennyire drasztikusan? ha lenne vmi szabály akkor úgy könnyebb lenne elfogadni, mint így amikor olyan mintha hasraütés-szerűen küldenék.

Én is kaptam, 1.500 Ft-ot. Nekem mindig ekkora összegről küldenek ajánlatot, hosszú idő óta.

Én is 1500-as kaptam most is, ahogy eddig mindig, de mivel az átlagos tétem ennél nem több, gondolom nem is várhatnék többet.

A hűségbónusz témához: én talán egyszer ha kaptam, pedig rendszeresen játszok  ;D

Én egyszer kitiltottam magam egy évre azóta semmit nem kapok. Pedig miután újra aktiváltam szinte minden nap fogadok.

Szokásos 15k.  Az a titok hogy bukni kell mindig és ennyit ad.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum május 30, 2019, 14:27:13
Érdeklődnék hogy aki rendszeresen fogad és kapott eddig hűségbónuszt az tegnap kapott-e? Mert eddig nekem mindig jött rendszeresen de tegnap nem és kíváncsi vagyok most csak engem hagytak-e ki vagy valamiért senkinek nem jött.

Tegnap kívételesen nekem sem küldtek, pedig mindig szoktak.

Sziasztok,olyan kerdesem lenne hogy vki esetleg nem tudja meddig van Romaniaba letiltva a bet365?

Hello! Vki járt már úgy beten, hogy nem sikerült megraknia egy szelvényt vmi miatt (mintha megszakadt volna a net, de nem mert volt netem) frissitettem az oldalt aztán mégis levette azt a pénzt amit megakartam játszani, de sehol nem jelzi hogy megraktam volna bármit is. Azt írta ki hogy ellenőrizzem a fogadásoknál, hogy minden oké-e. Hát nem oké, de a pénz az eltűnt. Ilyenkor mit lehet csinálni?

Idézetet írta: Csenii Dátum június 04, 2019, 18:20:51
Hello! Vki járt már úgy beten, hogy nem sikerült megraknia egy szelvényt vmi miatt (mintha megszakadt volna a net, de nem mert volt netem) frissitettem az oldalt aztán mégis levette azt a pénzt amit megakartam játszani, de sehol nem jelzi hogy megraktam volna bármit is. Azt írta ki hogy ellenőrizzem a fogadásoknál, hogy minden oké-e. Hát nem oké, de a pénz az eltűnt. Ilyenkor mit lehet csinálni?
Az ügyfélszolgálat utána tud nézni a számlamozgásoknak és kiderül ha valami nem stimmel...