Sportingbet gondok...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 26, 2013, 17:48:47, Milan
Admin: Nem alátámasztott kijelentések! Lehetséges félrevezetés... (Írta: Milan)




A Sportingbetnél volt számlám, 3 befizetésem volt saját bankkártyámról minden gond nélkül.
Persze vesztettem és utaltatni akartam a megmaradt pénzemet a befizetéseimből, vissza a bankszámlámra.
Ekkor bankszámlámat azonnal zárolták arra való hivatkozással, hogy egy szerintük megadott időpontban megváltoztattam számlám adatait (lakcímemet, e-mail címemet, stb.), kérdezték az állítólagosan megváltoztatott adatokat, persze ezeket nem tudom mert Én, semmit nem változtattam meg, pláne nem abban az időpontban amit írtak, ez biztos mert az általuk közölt számla változási időpontban még nem is voltam regisztrálva!
Ezt persze könnyen bebizonyítottam nekik, erre egy későbbi időpontot jelöltek meg a számlám megváltoztatására.
Szó, szó, az állítólagosan megváltoztatott adatokat persze nem tudtam megadni nekik.
A "számla ellenőrzési osztályuk" bekérette az összes létező íratom (bankkártya, bankszámla kivonataim, személyi igazolvány, lakcímkártya, stb.) másolatait (fotóit), majd úgy döntöttek, hogy vissza utalják (kifizetik) bankszámlámra az általam korábban befizetett összeg addig megmaradt részét (több tízezres nagyságrend).
Most várom vissza a befizetett pénzem egy részét.
Levélben megírták, hogy a történtekre tekintettel visszautalták számlámon lévő pénzemet, de kitiltottak a SPORTINGBET online kaszinóból örök időkre.
A kitiltásukkal nincs is semmi problémám - Én sem mentem volna oda soha többé! -.
Viszont az eljárásukkal annál több a gondom!
Egy az, hogy nem változtattam meg a számla adataimat, miért is tettem volna?
- Össze-vissza dobálództak az időpontokkal, első általuk állított időpontban még nem is voltam regisztrálva!
- Semmiféle dokumentációt nem adtak ki az állítólagosan megváltozott számlámról! Gondolom azért nem, mert nem is változott meg a számlám, hanem csak így akarták "lenyúlni" a számlámon lévő pénzemet!
Én, semmiben nem hibáztam, amikor bizonyítottam állításaik valótlanságát, kitiltottak.
Hát nekem ennyi elég volt a SPORTINGBET ONLINE kaszinóból egy életre, gondolkodom a további esetleges lépésekről, ezt azért már mégsem kellene hagyni, hogy egy online kaszinó (SPORTINGBET) megkopasszon minket mint egy csirkét!
Erre "varjatok gombot"!
Sziasztok! :police: :bash: >:(


Ha visszautalják a pénzedet, akkor nem kopasztanak meg...
Ha jól értem, csak az hiányzik belőle, amit eljátszottál.   ::)

Nem akarom védeni őket, de biztosan látnak valami okot a tiltásra - persze nem feltétlenül van igazuk - mert az a legjobb ügyfél nekik, aki a kaszinóba hordja a pénzt és még veszít is.
Lehet a rendszerükben is hiba, lehetett túlbuzgó valamelyik kollégájuk, de keverhetnek egy névrokonoddal is vagy regisztrálhatott valaki a te nevedben korábban.
Az is elképzelhető, hogy lopott jelszóval beléptek a számládra...

Még jó, hogy nem egy nagyobb nyeremény miatt kell aggódni, akkor valószínűbb lenne, hogy mondvacsinált indokokkal akarják megnehezíteni a kifizetést.
Persze több tízezer forint nem kevés, de a sportingbet csak a magyar ügyfeleinek milliókat oszt szét havonta bónuszként!

Ezeknek a dolgoknak elébe kell menni, már egy új számla megnyitása után érdemes végig csinálni az azonosítást és a lehető leghamarabb kell kérni legalább egy kis összegű kifizetést!
Ha egyszer azonosítanak és megjött  a pénz, akkor nagyon ritkán van csak gond a későbbiekben.

A fő problémám velük, hogy össze-vissza hadováltak a dátumokkal mint írtam volt. Mikor bizonyítottam, hogy amit állítanak az képtelen mert akkor nem voltam még regisztrálva, akkor rögtön egy későbbi dátummal jöttek, persze elnézés kértek a tévedésért. Ezért állítom, hogy valami nagyon nincs rendben a házuk-táján! Persze nem küldtek semmi bizonyítékot mondókájukra, ha lett volna ilyen, biztos előjöttek volna vele, csak a szavuk, az is mindig úgy módosítva ahogy éppen nekik kedvező! A végeredmény? A SPORTINGBET részéről semmi kézzel fogható, csak össze vissza hadoválás és persze az Én, kitiltásom!
Nem tudtam ellenőrizni "mondókájukat" mert semmi lehetőséget nem adtak rá, azonnal eltiltottak számlámtól is. Állítólag utalták a számlám egyenlegét, mondták, még nem kaptam meg.
Fentiek miatt írtam előzőleg, hogy "megkopasztanak minket mint a csirkéket"! Esetleg helyesebben mondva: úgy érzem, hogy úgy bánnak velünk a SPORTINGBET-nél mintha balga birkák lennénk, akik csak hordják a pénzüket számolatlan hozzájuk, de a SPORTINGBET kénye kedve szerint bánhat el velünk, nem bizonyítanak, csak ítélnek és végrehajtanak! Hát ebből nem kérek Én! Álljunk meg már egy szóra! Miért kellene balga "barom" módjára szolgaian megalázkodni a SPORTINGBET agylázas valótlan állításai, vádaskodásai elött? Itt valami nagyon nem stimmel az biztos!
Ilyen önkényurak? Miért is? Hogyan is?
Hol lehet a központjuk jó lenne ebben segítenétek, írnék nekik a tényekkel és a bizonyítékainkkal, lehet vissza venne a "magyar" részlegük talán.
Sziasztok.

Bemásolom mijen leveleket kaptam a SPORTINGBET-től miután igényeltem vissza a számlámon maradt saját befizetésemet, gondolom ez ékesebben szólhat:

1-ső SPORTINGBET levél:
Köszönjük megkeresését!
Tájékoztatjuk, hogy Számlaellenőrzési osztályunk nem tudja elfogadni dokumentumai másolatát. A Sportingbet számláján és beküldött dokumentumain lévő lakcím nem egyezik. Önnek igazolnia kell a Sportingbet számlán szereplő lakcímet, melyet 2013.június 13-án változtattak meg.
Dokumentumai másolatát kérjük újra beküldeni, éles, jól olvasható minőségben és elsősorban nagyobb felbontásban. Bankkártyája előlapján az első 6 és az utolsó 4 számjegynek látszania kell.

2. SPORTINGBET levél:
Köszönjük megkeresését!
Ezúton tájékoztatjuk, hogy amíg nem küldi be a szükséges dokumentumokat az eset kivizsgálásához, nem tudunk eljárni az ügy érdekében.
Kérjük juttassa el a kért másolatokat megfelelő minőségben az [email protected] -ra.
Továbbá kérjük vegye figyelembe, hogy Számláját biztonsági okokból zároltuk és nem áll módunkban addig újra nyitni, míg meg nem győződünk arról,  hogy valóban Ön a fiók tulajdonosa.
Számláján az adatokat június 30-án változtatta meg. Előző levelünkben elírás történt, ezért elnézését kérjük.

2. SPORTINGBET levél:
Köszönjük megkeresését!
Ezúton tájékoztatjuk, hogy Számlaellenőrzési osztályunk döntése alapján Sportingbet számláját véglegesen zárolták. Számlaegyenlegét visszautalták a megadott OTP bankszámlaszámra, az utalás átfutási ideje 4-6 banki munkanap. Felhívjuk szíves figyelmét, hogy amennyiben újabb számlát regisztrál, esetleges ellenőrzésnél azt is zárolni fogják és számlaegyenlege visszatartásra kerül. Megértését köszönjük!

Vagyis, a SPORTIGBET hibázott, de engem büntettek meg. Erről beszéltem eddig is.
Mi ez? ÖNKÉNYESKEDÉS?  Ez elfogadható eljárás egy "nagymultú" "patinás" vállalattól?
Ugye, hogy valahogy mégis úgy van az, hogy miután befizettünk a SPORTINGBET-nél, azonnal "semmik" leszünk a szemükben akikkel fent idézett "önkényuralmi eszközökre emlékeztető" eljárásukkal bánhatnak el? Csak hatalmi szóval? Milyen hatalmuk van egyáltalán? Van ilyesmijük?
Várom hozzászólásaitokat!
Vegyétek figyelembe, hogy engem csak és kizárólag a jobbító szándék vezérelt!
Sziasztok.
:bash: >:(

Amiért "berághattak" rám az csak az lehetett, hogy amikor elkezdem veszíteni akkor visszakértem a megmaradt pénzemet, ennyi volt "barátom". Már úgy nézett ki, hogy bármit teszek csak vesztek, ezért döntöttem a visszavonulás mellett. Erre ... már tudod hogyan és mit próbáltak, hogy lehetőleg ne juthassak az általam befizetett pénzem maradékához.

Idézetet írta: magyar1 Dátum július 25, 2013, 13:36:33
A fő problémám velük, hogy össze-vissza hadováltak a dátumokkal mint írtam volt. Mikor bizonyítottam, hogy amit állítanak az képtelen mert akkor nem voltam még regisztrálva, akkor rögtön egy későbbi dátummal jöttek, persze elnézés kértek a tévedésért. Ezért állítom, hogy valami nagyon nincs rendben a házuk-táján! Persze nem küldtek semmi bizonyítékot mondókájukra, ha lett volna ilyen, biztos előjöttek volna vele, csak a szavuk, az is mindig úgy módosítva ahogy éppen nekik kedvező! A végeredmény? A SPORTINGBET részéről semmi kézzel fogható, csak össze vissza hadoválás és persze az Én, kitiltásom!
Nem tudtam ellenőrizni "mondókájukat" mert semmi lehetőséget nem adtak rá, azonnal eltiltottak számlámtól is. Állítólag utalták a számlám egyenlegét, mondták, még nem kaptam meg.
Fentiek miatt írtam előzőleg, hogy "megkopasztanak minket mint a csirkéket"! Esetleg helyesebben mondva: úgy érzem, hogy úgy bánnak velünk a SPORTINGBET-nél mintha balga birkák lennénk, akik csak hordják a pénzüket számolatlan hozzájuk, de a SPORTINGBET kénye kedve szerint bánhat el velünk, nem bizonyítanak, csak ítélnek és végrehajtanak! Hát ebből nem kérek Én! Álljunk meg már egy szóra! Miért kellene balga "barom" módjára szolgaian megalázkodni a SPORTINGBET agylázas valótlan állításai, vádaskodásai elött? Itt valami nagyon nem stimmel az biztos!
Ilyen önkényurak? Miért is? Hogyan is?
Hol lehet a központjuk jó lenne ebben segítenétek, írnék nekik a tényekkel és a bizonyítékainkkal, lehet vissza venne a "magyar" részlegük talán.
Sziasztok.


Állásfoglalás helyett megemlítem, hogy ha a SPORTINGBET szót az üzenetedben EURÓPAI PARLAMENT-re változtatod, akkor bizonyos fórumokon nagyon sok támogató hozzászólásra számíthatsz.  :)
(ha az enyémre nem is)

A sportingbet nem közszolgáltatás, indoklás nélkül is kizárhatja a játékosokat - ahogyan bármely más iroda is - tehát elég, ha csak gyanakszik valami sumákolásra, nem kell bizonyítania.
Ha nincs igazuk, akkor is megtehetik, én is jártam már így.  (Cashpoint iroda...)

Ezért kár levelezgetni velük, főleg, ha visszakapod a pénzedet.
Ha nagyon nem akarnának fizetni, tudnának tovább is szívatni ám!

Te nem akarsz náluk játszani, ők meg nem akarják, hogy náluk játssz! Ennyi.
Az elválás nehéz, de nem érdemes megnehezíteni.  :)

Abban nem vagyok 100%-ig biztos, hogy minden apró részletbe beavattál minket, egy rövid távú kapcsolat, amely még anyagi veszteséget sem hoz, nem szokott ilyen heves érzelmeket kiváltani...

Vagy inkább a játékkal elbukott pénz miatt vagy dühös?
Én pl. általában olyankor keresem meg "troll barátaimat" bizonyos fórumokon, ha valami bánatom van.   ;D
(amit sokszor egy 92. percben esett gól okoz. hehe)

Nem a veszteség miatt vagyok úgymond "berágva a SPORTINGBET-re", játszottam a SPORTINGBET-en, vesztettem, nem örülök neki de elfogadom! Hanem azért mert: Én, rájuk bíztam a pénzemet annak reményében, hogy számomra átláthatóan és feltétlenül - rám nézve - tisztességesen  kezelik és vissza is fizetik a számla egyenlegemet ha kérem. Tehát, az egyoldalú - kötelező - bizalom itt a fő probléma! Én, bíztam, fizettem több alkalommal is, amikor vissza kértem az általam befizetett pénzem megmaradt részét akkor mindenféle valótlan (kiderültek a SPORTINGBET valótlan állításai!) állításokkal igyekeztek a megmaradt fél-százezer forintnál több forintomat visszatartani, eszük ágában sem volt visszautalni, csak a körülményes bizonyítási eljárás után tették ezt meg, bosszúból pedig engem büntettek meg, engem aki lelepleztem valótlan állításaikat, álszent képmutatásukat! Na ezért vagyok "berágva" kedves "barátom! :bash: >:( :-\

thirteen-thirty, ez könnyedén lehet elhallás, ha kapcsolatba léptek az angol központtal, így hazugságról beszélni korai. Címváltozás volt, leellenőrizték az új címet, majd kifizettek. Szerintem korrekt.


Sajnálom de részemről NEM volt soha címváltozás! Csak azt állította a SPORTINGBET, hogy a regisztrációm előtt majd két héttel megváltoztattam a két héttel későbbi regisztrációnál megadott lakcímemet és az e-mail címemet is!. Én, azt az eredeti lakcímemet tudtam igazolni az irataimmal amit a regisztrációkor adtam meg a SPORTINGBET-nek! Nézd meg feljebb a SPORTINGBET nekem írt - bemásolt - leveleiben!
Minden félreérthetőség elkerülésére: NEM VOLT CÍMVÁLTOZÁS! Ugyanazt a lakcímemet tudtam igazolni irataimmal mint amit a regisztrációkor megadtam! A Címváltozást csak a SPORTINGBET találta ki! Ha nem így lett volna akkor nyilván nem fogadták volna el irataimat amin majd húsz éve ugyanaz a lakcímem! :bash: ??? :'(

Kérlek szavazzatok!  :)
Tudjátok, véleményünk még lehet, ha szavunk - jelen időben - nem is a SPORTINGBET online kaszinóban (sem?)!  :'(
Egy kis hajnali gondolatmenetem (elnézést kérek érte).: :o
- Ami hátrányos a fogadónak (játékosnak) az hátrányos a kaszinónak is!
- Ami hátrányos a kaszinónak az előnyös a fogadónak (játékosnak).
- Ami egyoldalú előnyt biztosít a kaszinónak az hátrányos a fogadónak (játékosnak) és hátrányos a kaszinónak is.
- Ami egyoldalú előnyt biztosít a fogadónak (játékosnak) a kaszinóval szemben az....... hoppá, nincs is ilyen!
Szavaztál?
Sziasztok. :bash:








Neked valaki fizet ezért a negatív reklámert? Esetleg a tippmixpro küldött?

Idézetet írta: magyar1 Dátum július 26, 2013, 06:09:01
Kérlek szavazzatok!  :)
Tudjátok, véleményünk még lehet, ha szavunk - jelen időben - nem is a SPORTINGBET online kaszinóban (sem?)!  :'(
Egy kis hajnali gondolatmenetem (elnézést kérek érte).: :o
- Ami hátrányos a fogadónak (játékosnak) az hátrányos a kaszinónak is!
- Ami hátrányos a kaszinónak az előnyös a fogadónak (játékosnak).
- Ami egyoldalú előnyt biztosít a kaszinónak az hátrányos a fogadónak (játékosnak) és hátrányos a kaszinónak is.
- Ami egyoldalú előnyt biztosít a fogadónak (játékosnak) a kaszinóval szemben az....... hoppá, nincs is ilyen!
Szavaztál?
Sziasztok. :bash:

Logikai ellentmondásokat vélek felfedezni, így kezd az egész sztori kicsit komolytalan lenni számomra (is).

"Ami egyoldalú előnyt biztosít a kaszinónak az hátrányos a fogadónak (játékosnak) és hátrányos a kaszinónak is." - Hogy lehet valami egyszerre előnyt biztosító és egyben hátrányos is a kaszinónak?

Továbbá az első kettőből ez rakható össze:  Ami hátrányos a fogadónak (játékosnak) az hátrányos a kaszinónak is, és így az előnyös a fogadónak (játékosnak). Vagyis: ami hátrányos a fogadónak, az előnyös a fogadónak.

Nem tudom öregem, de ezt komolyabban át kellett volna gondolni. Ha viszont az "Aranyköpések" topic a fő cél, akkor nem szóltam.

Kedves  yossarian.
Nekem nem fizet senki a saját véleményemért ami megtörtént a SPORTINGBET online kaszinóban velem, olvashatod feljebb a SPORTINGBET kaszinó nekem írt leveleit amiket bemásoltam, láthatod, hogy mi a történés. Viszont, hogy neked  (yossarian) ezért fizetnek, azt erősen vélelmezem, sőt azt is vélelmezem, hogy éppen a SPORTINGBET online kaszinó lehet leveled hátterében. :bash:
Köszönöm a hozzászólást a túloldalról is! :'(

Most ez addig fog tartani, amíg megérkezik a pénzed a sportingbettől vagy megyünk tovább is?   ::)

Olvastad az apró betűs részt, miket írtál alá, mikor regisztráltál hozzájuk?
Ez egy szerződés, amelynek elfogadtad a pontjait, mint például:


4.11 A Sportingbet fenntartja a jogot bármely számla bezárására vagy a számla megnyitásának visszautasítására.


Azért is zárolhatnak, ha csúnyán beszélsz az ügyfélszolgálattal.  :)

1.4 A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy bezárja az ügyfél számláját, vagy törölje/visszautasítsa a fogadást, visszautasítsa a bónusz vagy promóció jóváírását, kizárja az ügyfelet a Sportingbet bónuszokból, bónuszprogramból vagy promócióból, ha az ügyfél sértő vagy fenyegető kommunikációjában a Sportingbet ügyfélszolgálat csapatával.

Na és persze ezeket a feltételeket bármikor megváltoztathatják.


A jogállamról szóló felvetésed különösen tetszik!
Most Máltáról beszélünk, esetleg az alderney-i jogról?
Ha már jogállamra hivatkozunk, az teljesen legális, hogy te magyarként egy online kaszinóban játszol?  :)

Azt nem tudom, miért érint hátrányosan téged ez a bezárás, hisz visszakapod a maradék pénzed és ráadásul már nem is veszíthetsz többet náluk!   :)
Ha nem akarnának kifizetni, akkor "érdekes" lenne a dolog és próbálnánk segíteni, de ez így nem a sportingbetről szól, hanem rólad!

Ebben a fórumban bőven találsz az irodákkal kapcsolatosan rossz dolgokat, a negatív tapasztalatok is szépen vezetve vannak, ezzel is segítjük egymást, de ez így csak hangulatkeltés.
Azt sem tudom, miért írsz többes szám első személyben /"Tudjátok, véleményünk még lehet, ha szavunk - jelen időben - nem is"/, mihez gyűjtesz támogatókat??

Ez a mondatod pedig egyenesen szenzációs, reklámszlogent kéne belőle csinálni:

a befizetett pénzemet és nyereményemet szeretném a legnagyobb biztonságban tudni a SPORTINGBET online kaszinóban is

Biztonság = Sportingbet Kaszinó

Idézetet írta: magyar1 Dátum július 26, 2013, 09:30:13
Kedves  yossarian.
Nekem nem fizet senki a saját véleményemért ami megtörtént a SPORTINGBET online kaszinóban velem, olvashatod feljebb a SPORTINGBET kaszinó nekem írt leveleit amiket bemásoltam, láthatod, hogy mi a történés. Viszont, hogy neked  (yossarian) ezért fizetnek, azt erősen vélelmezem, sőt azt is vélelmezem, hogy éppen a SPORTINGBET online kaszinó lehet leveled hátterében. :bash:
Köszönöm a hozzászólást a túloldalról is! :'(

Szerintem gyorsan írd le, amit még szeretnél, mert láthatóan el vagy tévedve és elindultál egy olyan úton, aminek hamarosan érzékeny búcsú lesz a vége!  ;)



Yossarian!

Neked mennyit fizet a Sportingbet, hogy a Pinnacle legyen a kedvenc irodádként feltüntetve?   ;D