TheGreek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Leírom a sign up bonus-al kapcsolatban a tapasztalataim. Mikor még ide regeltem nem voltam teljesen tisztában a kíforgatásal  ;D
110% bonus-t a következő képen kell kiforgatni.
100$ legalább 5 fogadással kell meg forgatni ezt kővetően kell írni a supp.-nak újra töltésért. De csak akkor ha mínuszban van a számlánk az eredeti 100$-hoz képest. És ekkor a maximum 22% töltenek vissza a számlánkra ami 100$ felőltés esetén 22$, így ugye 5 részletben jön a bónuszunk. 100$-nál több tétet is fel lehet rakni bónusz igénylések között, ha esetleg át akarjuk bukni, és első neki futásra nem megy :)
Bónusz kifizetése előtt 4x kell megforgatni az összeget, és ebbe bele számolják a bónuszt is.
Az iroda korrekt, sup-ok gyorsak  :ok:

Idézetet írta: bendehal Dátum április 01, 2014, 10:04:50
Leírom a sign up bonus-al kapcsolatban a tapasztalataim. Mikor még ide regeltem nem voltam teljesen tisztában a kiforgatással  ;D
110% bónusz-t a következő képen kell kiforgatni.
100$ legalább 5 fogadással kell meg forgatni ezt kővetően kell írni a supp.-nak újra töltésért. De csak akkor ha mínuszban van a számlánk az eredeti 100$-hoz képest. És ekkor a maximum 22% töltenek vissza a számlánkra ami 100$ felőltés esetén 22$, így ugye 5 részletben jön a bónuszunk. 100$-nál több tétet is fel lehet rakni bónusz igénylések között, ha esetleg át akarjuk bukni de az is csak módjával ha első neki futásra nem megy :)
Bónusz kifizetése előtt 4x kell megforgatni az összeget, és ebbe bele számolják a bónuszt is.
Az iroda korrekt, sup-ok gyorsak  :ok:

Idézetet írta: bendehal Dátum április 01, 2014, 10:04:50
Leírom a sign up bonus-al kapcsolatban a tapasztalataim. Mikor még ide regeltem nem voltam teljesen tisztában a kíforgatásal  ;D
110% bonus-t a következő képen kell kiforgatni.
100$ legalább 5 fogadással kell meg forgatni ezt kővetően kell írni a supp.-nak újra töltésért. De csak akkor ha mínuszban van a számlánk az eredeti 100$-hoz képest. És ekkor a maximum 22% töltenek vissza a számlánkra ami 100$ felőltés esetén 22$, így ugye 5 részletben jön a bónuszunk. 100$-nál több tétet is fel lehet rakni bónusz igénylések között, ha esetleg át akarjuk bukni, és első neki futásra nem megy :)
Bónusz kifizetése előtt 4x kell megforgatni az összeget, és ebbe bele számolják a bónuszt is.
Az iroda korrekt, sup-ok gyorsak  :ok:

Sőt utána is lehet kérni havi tíz % bónuszt feltöltésre. Ténylg jó kis iroda, az egyetlen ami zavar, hogy mindig kell írni a supportnak  :police: Ha kifizetés kell, írni kell, ha bónusz kell, írni kell... De amíg gyorsan válaszolnak és a skrilles utalás is a beígért 24-48 óra helyett kb 12, nincs gáz  :ok:

Az elmúlt hétvégén holtversenyben megnyertem a Hockey Challenge fordulót, ami elvileg 500 USD pénzdíjjal járna, de aki nem aktív a számlán (legalább 50 USD forgalom a játék lezárása előtt a héten), annak csak a 20%-át írják jóvá.
Nekem éppen nem volt ott pénzem pár hete, így 72 eurót kaptam, de azért megérte volna odafigyelni rá...    ::)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 07, 2014, 21:19:12
Az elmúlt hétvégén holtversenyben megnyertem a Hockey Challenge fordulót, ami elvileg 500 USD pénzdíjjal járna, de aki nem aktív a számlán (legalább 50 USD forgalom a játék lezárása előtt a héten), annak csak a 20%-át írják jóvá.
Nekem éppen nem volt ott pénzem pár hete, így 72 eurót kaptam, de azért megérte volna odafigyelni rá...    ::)

Szép volt gratulálok!
Most már kedvet kaptam én is a Hockey Challenge-hez. Csak nem vagyok képben az NHL-el, de sebaj  ;D

Játszik itt még valaki?
Az NFL (néha egyetemi kosár vagy hoki) tippjátékaik miatt játszogattam náluk, de ma kizártak.

Majdnem két évvel ezelőtt kaptam már egy figyelmeztetést, mert szerintük "nyilvánvalóan" rossz line-ra fogadtam (talán 2.1 lehetett 1.9 helyett egy kosármeccsen), most meg NFL-re tettem 2.3-as szorzóra a piaci 2.15 helyett...

Törölték a tétet és írták, hogy zárolták a számlám, de a pénzt (187 euró) kikérhetem.
Jeleztem nekik, hogy nem vagyok annyira profi, hogy "nyilvánvalóan" hibás szorzónak vegyek ekkora eltérést (de tényleg nem, ha egyértelmű lett volna, akkor inkább kihagyom) és inkább a bukit cseszegessék, aki elrontotta...    ::)
Ugyanakkor kértem is a kifizetést netellerre.

A következő emailben közölték, hogy ez 15 dollárba kerül.   :noway:
Megkérdeztem, hogy ezt a buki fizeti-e, aki hibázott, erre 20 perc múlva azt válaszolták, hogy a teljes összeget továbbították feldolgozásra, amely egy óra múlva hiánytalanul meg is érkezett a netelleremre...   :P

Mindenesetre sajnálom, mert a tippjátékaikban még mindig lenne pénz.
Akit érdekel, annak érdemes odafigyelnie, hogy a 100 eurós 100%-os kezdőbónuszt is visszavágták már 10%-osra, mármint magyarok esetében.
Ha az "érzékenységük" nem is méltó egy A+-os irodához, végül is korrekten és gyorsan kifizettek búcsúzóul.



Én is tettem dél afrikára 3,5-ös oddson 59 eurót a piaci 2,05-2,25 helyett, ez az első megmozdulásom náluk. Egyelőre nem szóltak érte, pedig már két napja volt, egyelőre "pending"... Meg akartam nézni, most hogy áll az 1-x-2, de már a meccset is levették. Kíváncsi leszek. Ha törlik a fogadásomat, és Dél Afika nyer, akkor 131€ bukta van...

Idézetet írta: szece77 Dátum október 06, 2017, 10:30:21
Én is tettem dél afrikára 3,5-ös oddson 59 eurót a piaci 2,05-2,25 helyett, ez az első megmozdulásom náluk. Egyelőre nem szóltak érte, pedig már két napja volt, egyelőre "pending"... Meg akartam nézni, most hogy áll az 1-x-2, de már a meccset is levették. Kíváncsi leszek. Ha törlik a fogadásomat, és Dél Afika nyer, akkor 131€ bukta van...

Nálam mindkét esetben fél órán belül jelezték, hogy törlik, jóval a meccsek kezdete előtt...

Idézetet írta: Knapp Dátum október 06, 2017, 14:45:01
Nálam mindkét esetben fél órán belül jelezték, hogy törlik, jóval a meccsek kezdete előtt...

Eddig simán ment minden, 3-1 lett, rá is került az egyenlegemre a nyeremény, most írtam nekik egy e-mailt, hogy ki szeretném venni, ha lehet, díj nélkül.