Biatlon Világkupa 2013/14

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 27, 2013, 14:46:01, Cipolla
Ma kezdődik a nők 15 km-es egyéni versennyel a VK szezon.

Beharangozó:http://www.sportfogadas.org/elozetesek/megkezdik-a-biatlonosok-is

TV: Eurosport 17:00



Bíztam benne még tegnap hogy Brunet top10re jó odds lesz,de hát amire számítottam kb az a top3ra van.. Annyira lutri ez még így az elején, olimpia évében, hogy nem merem bevállalni top3-ba,de aki ellen indul H2H-ben mindenki ellen megjátszom..

Ha van bwines számlád nézz szét ott! Brunetra ott már tényleg van érték. FortunaWin meg tényleg nevetséges oddsot ad a top10-re (vagy nem tudom hol nézted)

bet365,bwin,fortuna itt nézegettem..
Azt sajnálom, hogy Coralon nincs egyáltalán téli sport..

Bwinen 2.55 van Brunet Top5-re. (máshol a dobogó 2,10)

Visszatértem én is remélem már vártatok ;D Remélhetőleg minden versenyre jövök egy tippel legalább.
Remélem sokan leszünk a topicba idén.Én tuti itt leszek.Cipolla,ncis88 se hagyja ki szerintem.Sok sikert srácok a szezonra :ok:

Kaisa Makarainen (v Anastasiya Kuzmina)   Östersund - nők - egyéni 15 km
(Párosítás)   27/11/2013   Egyik sem   1.76
Makarainen ezeken a versenyeken egész jól teljesített.A szezonja viszont elég gyatra volt.

Idézetet írta: Cipolla Dátum november 27, 2013, 15:06:15
Bwinen 2.55 van Brunet Top5-re. (máshol a dobogó 2,10)
Szerintem nem ér ennyit se Brunet 2,55 kevés ahhoz képest hogy első verseny.Jó tudom Brunet fekvője majdnem 100% volt tavaly is itt meg ugye sokat jelent,de 3,00 odds alatt nálam nobet.

Terveim szerint én is itt leszek. fortunawinen néztem ki egy tippet még du. elég esélyesnek mondom. Domrának nem ez a legerősebb száma, de az ukránt meg kell előzni.

Domracheva D.-Semerenko Valj. 1 - 1.4

Holnap 13:15 női 15 km
Holnap 17:15 férfi 20 km
TV: Eurosport

Andriy Deryzemlya v Florian Graf - Östersund - 20 km egyéni
(Párosítás)   28/11/2013   Egyik sem   1.85

Megin elnéztem a topicot ;D Nem vagyok formába.Birnbacher nem indul úgyhogy Deryzemlya hajrá :ok:

Idézetet írta: risox Dátum november 27, 2013, 19:04:52
Terveim szerint én is itt leszek. fortunawinen néztem ki egy tippet még du. elég esélyesnek mondom. Domrának nem ez a legerősebb száma, de az ukránt meg kell előzni.

Domracheva D.-Semerenko Valj. 1 - 1.4 :ok:
Jól ment Domracheva, be is jött 6. helyre, Semerenko meg csak 16. lett .

#13 november 29, 2013, 18:44:43, ncis88
Húú Berger utolsó körén múlik, hogy nyerek-e vagy nem..

Zaitsevat tettem Henkel ellen 2,35ért és Bergert Domra ellen számomra érthetetlen 3,00 oddsért..
Berger óriási hajrás, ha van miért mennie (márpedig most a dobogóért van) akkor jobba  végén mint Domra.. Ha azt hozza az utolsó körben mint Flatland, akkor megelőzi Domrát..

Pls God..

1,3km-rel a vége előtt 0,5mp az előnye Domrával szemben.. Gyerünk te csúf norvég..
0,3km-re a vége előtt 0,4mp a hátrány.. gyerünk.. kell a sprint a dobogóért..


Megvan.. :D 2mpcet adott 300méteren neki.. :D Brává Berger..

Ustyugov - Peiffer H2H Ustyugov 1,44 . Nálam ez nagyon erős tipp, Ustyugov nem ment rosszul csütörtökön, Peifferre 3 másodpercet vert rá, ennyi talán ma is meg lesz.