Biatlon Világkupa 2013/14

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



#16 december 06, 2013, 18:21:39, Powell
Biatlon Férfi Világkupa 2013/4 - Hochfilzen: 10km sprint   Egymás ellen
Desthieux, S - Garanichev 1,65

Biatlon Férfi Világkupa 2013/4 - Hochfilzen: 10km sprint   Egymás ellen
Legjobb végső helyezés
Lesser, E - Pinter 1,62


A francia elég stabil lövőnek tűnik és futásban is a legjobbak közé tartozik.Az orosz szanaszét lőtte magát az egyéni versenyen és ezért jutalmul nem is indulhatott a sprintben.Futásban is főlé nő a francia így nem sok esélye lesz Garanichevnek.
A német futásban is sokat javult valalmint a lövészete elképesztő mértékben feljavult.Pinter nagyjából ugyanaz tudja mit a tavalyi szezon során néha egy kiugrás van,de elég ritka.



A kínálatot még direkt nem néztem meg csak azt hogy kik indulnak a csapatokban. :)

Ahogy sejtettem martin indul,mondjuk csúnya is lett volna hogy hazai pályán nem vállalja el a váltót.A norvégok a B csapattal állnak ki ahogy látom.A svédek tuti sz..rok lesznek ma túl jól mentek ők a múlt héten ahhoz hogy ez tartós legyen.Nálam egy Francia,német,osztrák,orosz négyesből kerül ki a győztes.A franciák nálam is favoritok a múlt heti fiaskó után pláne.A norvég B csapatra visszatérve lehet alkotnak egy nagyot győzelem vagy totális bukás(büntető kör hegyek kiséretében)

A továbbiakról később..

Idézetet írta: Powell Dátum december 13, 2013, 10:55:51
A kínálatot még direkt nem néztem meg csak azt hogy kik indulnak a csapatokban. :)

Ahogy sejtettem martin indul,mondjuk csúnya is lett volna hogy hazai pályán nem vállalja el a váltót.A norvégok a B csapattal állnak ki ahogy látom.A svédek tuti sz..rok lesznek ma túl jól mentek ők a múlt héten ahhoz hogy ez tartós legyen.Nálam egy Francia,német,osztrák,orosz négyesből kerül ki a győztes.A franciák nálam is favoritok a múlt heti fiaskó után pláne.A norvég B csapatra visszatérve lehet alkotnak egy nagyot győzelem vagy totális bukás(büntető kör hegyek kiséretében)

A továbbiakról később..

Azért vess egy pillantást az orosz csapatra is. Az is B csapat. Plusz amit írsz a svédekről én ezt gondolom az osztrákokról ;D

Idézetet írta: Cipolla Dátum december 13, 2013, 10:57:39
Azért vess egy pillantást az orosz csapatra is. Az is B csapat. Plusz amit írsz a svédekről én ezt gondolom az osztrákokról ;D
Az orosz lehet,hogy B csapat,de szerintem jobbak lesznek mint az A csapat.Értem ezalatt 0+10 amit múlt héten alkottak.Nem lesz ennyi hiba szerintem a ruszkiknál.Az osztrákoknak a tavalyi szezon borzasztó volt,de előtte a toppon voltak.Ha a két öreg összekapja magát most is elérhető a dobogó.Eder meg nem tudom miért futott olyan gyengén múlthéten.

Németország - Franciaország 1,5

Végül ezt tettem. :) A franciák is és a németek is elég rendesen elszálltak múlthéten.Ettől jobban talán már nem is lehet ;D A múltkori borzalmas teljesítménybe is jobban jöttek ki a franciák.Most hazai pályán bárhogy is állnak majd illik menni mindenkinek foggal körömmel.Fourcadenak a végére így vagy úgy de előrébb hozza a gall váltót mint a németek.A váltó azonos tudású véleményem szerint,de(itt jön a de ugyebár :) )Fourcade világklasszis és ez elég hogy jobbak legyenek.

mekkora paraszt ez az Eurosport2.Megy a váltó erre az universiades biatlont mutogatja :bash:

Idézetet írta: Powell Dátum december 13, 2013, 14:47:03
mekkora paraszt ez az Eurosport2.Megy a váltó erre az universiades biatlont mutogatja :bash:

Meg a retkes síugrás selejtező is fontosabb, mint ez :noway: Amúgy nem értem a franciák mitől ilyen gyengék, rájuk volt jellemző eddig a stabilitás ehhez képest a lövészetbe se hozzák már azt a szintet

Idézetet írta: Cipolla Dátum december 13, 2013, 15:47:43
Meg a retkes síugrás selejtező is fontosabb, mint ez :noway: Amúgy nem értem a franciák mitől ilyen gyengék, rájuk volt jellemző eddig a stabilitás ehhez képest a lövészetbe se hozzák már azt a szintet
Amit írtam neked azt meg nem tettem meg :bash: Sajnálom hogy mindkettőnknek elment. Fourcade kegyetlenül lesz..rta az egészet.A váltó DESTHIEUX-on  :shockwhore_125: ment el:Csiga lassan futott és körülményesen lőtt ráadásul pontatlanul na majd holnap :ok:

Krystyna Palka vs. Veronika Vitkova 1.60

A cseh nagyon jó formába van.Sebészi pontossággal céloz.Mindemellett lényegesen jobb futó mint a lengyel.

Van egy ilyen szelvényem.. de kéne

No.    Selections    Event    Event Date    E/W Terms    Odds    Result
1 0 to and including 9.9 seconds    Annecy Women - 10km Pursuit - Winning Margin
(Winning Margin)    15/12/2013    None    3.50    To Run
2 Lukas Hofer (v Henrik L Abee Lund)    Annecy - 12.5km Pursuit
(Match-Ups)    15/12/2013    None    1.66    To Run

Bet Type    No of Bets    Unit Stake    Stake    To Return    Returns
Doubles    1    2,000.00    2,000.00    11,666.69    


Tényleg megfelezték a különbséget az üldözős versenyre. Szerintem az elgondolás hülyeség, de ez maradjon az én véleményem ;D