PDC Világbajnokság 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 13, 2013, 21:38:06, spitfire
1. nap mérkőzései:

John Part v Mareno Michels
Rob Szabo v Ian Moss
Peter Wright v Joe Cullen
Richie Burnett v Dean Winstanley
Phil Taylor v Szabo/Moss

Egy meccs kimaradt, Phil Taylor játszik a Rob Szabo/Ian Moss nyertesével.

Kezdek Partra kicsit neheztelni...
Ekkora bénázást bakker!

#3 december 13, 2013, 21:43:58, Eisbär
Idézetet írta: szumos Dátum december 13, 2013, 21:18:22
Kezdek Partra kicsit neheztelni...
Ekkora bénázást bakker!
Már féltem, hogy eltűntél, nagy igény lenne az írásaidra!

Remélem Wright miatt nem kell ennyit izgulni, bár jó lenne élőben valami jobb odds-ot fogni.


Megnéztem a párosításokat és az ágakat. Part következő három ellenfele valószínűleg így nézne ki:
Newton - Thornton - Taylor  ;D
Na! Ez nem az ő világbajnoksága lesz, ez már biztos. Jajj micsoda vérengzés volt ez a meccs. Nem tudom elképzelni, hogy alulmúlják.

El nem tűntem, csak másképp alakultak a dolgok. De most visszatértem, remélem hozzá tudok majd valamit tenni ehhez a tornához!  :ok:

Idézetet írta: Eisbär Dátum december 13, 2013, 20:25:13
Egy meccs kimaradt, Phil Taylor játszik a Rob Szabo/Ian Moss nyertesével.

Jogos beírtam azt is.
Ezt a féle statisztikát amit belinkeltél hol találtad? (én live.dartsdata-t találtam csak)

Idézetet írta: spitfire Dátum december 13, 2013, 21:47:09
Jogos beírtam azt is.
Ezt a féle statisztikát amit belinkeltél hol találtad? (én live.dartsdata-t találtam csak)

A darts fő Facebook-os csoportjában, azonnali statisztikák már meccs közben is, hazai kiválóságok kommentjeivel.
Belinkelem, remélem nem számít reklámnak, ha mégis, úgyis megleszek rendszabályozva:
https://www.facebook.com/groups/113813302162699/

Jááájjj, de elbánt velem ez a Szabo! Annyira remegett a keze és olyan tragikusan dobott az első legben, hogy elhittem, hogy easy money. De végül csúnya bukással indítottam.  :wall:
Most fejeztem be a sírást.  :crying:

Azzal visszahozhatnék egy keveset, ha a bet365 kitenné végre Taylor meccsére a normális fogadásokat. Bátran lehet 10.5 leg alattra fogadni, ahogy elnéztem ezt a Szabot. De megkockáztatnám a 9.5 undert is, ha lenne, de nincs.
Viszont  1.083-ért a 3-0 tényleg easy money!  :angel:

Idézetet írta: szumos Dátum december 13, 2013, 22:36:50
Jááájjj, de elbánt velem ez a Szabo! Annyira remegett a keze és olyan tragikusan dobott az első legben, hogy elhittem, hogy easy money. De végül csúnya bukással indítottam.  :wall:
Most fejeztem be a sírást.  :crying:

Azzal visszahozhatnék egy keveset, ha a bet365 kitenné végre Taylor meccsére a normális fogadásokat. Bátran lehet 10.5 leg alattra fogadni, ahogy elnéztem ezt a Szabot. De megkockáztatnám a 9.5 undert is, ha lenne, de nincs.
Viszont  1.083-ért a 3-0 tényleg easy money!  :angel:

A Szabo meccset sajnos én is benyaltam :bash:
sztem 1.16-ért érdemes a több Taylor 180-at is rakni (egyet csak dob :D)

Idézetet írta: spitfire Dátum december 13, 2013, 22:55:14
(egyet csak dob :D)

Ezen jót nevettem!  ;D
Mert tényleg. Valószínűleg egy is elég Taylortól!  :yeah:

Lesz még egy meccs utána, a Burnett - Winstanley.
Írtam egy kis lightos beharangozót, de eléggé későn lett kész. De mélyen szántó gondolatok nincsenek benne amúgy. A lényeg, hogy szerintem már csak holnap kerül ki.
Az egyetlen tippem mára az volt benne, hogy Burnett fog továbbjutni. Gondoltam beírom, ha már így kicsúsztam az időből.

Winstanley egész évben nem mutatott semmit. Nem tudom az okát, hogy esetleg valami baja volt e, de az biztos, hogy gyenge éve volt. Burnettnek viszont voltak jó mérkőzései. Ugyan az utolsó pár hete rosszul sikerült, viszont nem hinném, hogy Winstenley a semmiből tud valamit produkálni. Szerintem a walesi esélyesebb!  :ok:

Bet365-ön 1,20 van arrs, hogy Phil Taylor dobja a több 180-at? ???

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum december 13, 2013, 23:17:17
Bet365-ön 1,20 van arrs, hogy Phil Taylor dobja a több 180-at? ???

Most már 1.25!  :D
Szabonak remeg a keze...  :D
Amúgy időnként elég közel áll, de nem esélyes.

#13 december 13, 2013, 23:29:26, szumos
Beszarok. Nyert egy leget.  :o:

Atya ég! Szettet nyert a Szabo! Ez hihetetlen!  :crazy2:
Végül a 180-as dobásokat választottam, ennyi szerencsém (eddig) volt.