Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: trizna17 Dátum július 31, 2017, 11:38:23
Miért is ? X LETT ÉS NEM JÓ A TIPP ?

Kedves trizna17!

Természetesen tudom, hogy mindenkinek a sajátja a legfontosabb, így természetesen neked is.

-Szánom-bánom a dolgot, de egy 12/24-12/48-as műszakbeosztás éjszakás műszakja után javítottam a tippeket.
-Fokozandó az idegi terhelésem képzeld el, hogy tegnap a Kisvárda a hosszabbításban cirka kb. 45 másodperc alatt kapott két gólt és hagyott a pályán két pontot.

Most ezek után csodálkozol, hogy hibázok?

Köszi hogy javitottátok a hibát , én úgy gondolom normálisan szóltam , nem kell egyből támadni . Ennyivel le is zárnám nem kell szerintem senkinek se a konfliktus feleslegesen .

A mai-holnapi Bajnokok ligája tippjáték kapcsán problémásnak látom hogy ma csupán egy meccset játszanak (szerintem az izlandi csapat Maribor elleni visszavágóját is holnap játsszák)így azon kitétel hogy egy nap max öt fogadást lehet leadni ebben a tippjátékban az azt jelenti hogy legfeljebb 6 tippje lehet mindenkinek (ma 1 és holnap 5).Így aki eléri a maximálisan kiírt 8 tippet azt kizárhatjátok csalásért  ;)

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum augusztus 01, 2017, 10:09:45
A mai-holnapi Bajnokok ligája tippjáték kapcsán problémásnak látom hogy ma csupán egy meccset játszanak (szerintem az izlandi csapat Maribor elleni visszavágóját is holnap játsszák)így azon kitétel hogy egy nap max öt fogadást lehet leadni ebben a tippjátékban az azt jelenti hogy legfeljebb 6 tippje lehet mindenkinek (ma 1 és holnap 5).Így aki eléri a maximálisan kiírt 8 tippet azt kizárhatjátok csalásért  ;)

Felemeltük 8-ra.  :ok:

Európa-ligára nincs tippjáték. Eltűnt vagy nem is volt kiírva? :o ::)

Idézetet írta: runin Dátum augusztus 03, 2017, 01:19:17
Európa-ligára nincs tippjáték. Eltűnt vagy nem is volt kiírva? :o ::)

Most már van. Sok sikert.  :beerchug:



A 2017-18-as angol Premier League rajtja alkalmából egy extra tippjátékkal várunk benneteket. Tippelj az első forduló mérkőzéseire. A legjobb tippelők sportfogadás bónuszban részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 25 eurós Bet365 bónusz!
2.hely: 15 eurós Bet365 bónusz!
3.hely: 10 eurós Bet365 bónusz!

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy bet365 számlára. Regisztrálj most!



Játssz most! De még nincs is rá lehetőség!  :D

Idézetet írta: flamman Dátum augusztus 04, 2017, 13:43:35

Játssz most! De még nincs is rá lehetőség!  :D

Attól még játszhatsz (gondolatban)!  :cya:

Idézetet írta: flamman Dátum augusztus 04, 2017, 13:43:35

Játssz most! De még nincs is rá lehetőség!  :D

Most már tényleg "MOST".  ;D

Sziasztok!

Az alábbi két tippemet töröljétek legyetek szívesek, mert elnéztem őket és már elkezdődtek.

ID: 428018, 428019

Köszi!

Idézetet írta: york11 Dátum augusztus 30, 2017, 09:13:29
Sziasztok!

Az alábbi két tippemet töröljétek legyetek szívesek, mert elnéztem őket és már elkezdődtek.

ID: 428018, 428019

Köszi!

Törölve.  :beerchug:

Sziasztok!

Az alábbi két tippemet töröljétek legyetek szívesek, mert elnéztem őket és már elkezdődtek.

ID: 428072, 428071

Köszi!

Idézetet írta: csungi Dátum augusztus 30, 2017, 13:19:28
Sziasztok!

Az alábbi két tippemet töröljétek legyetek szívesek, mert elnéztem őket és már elkezdődtek.

ID: 428072, 428071

Köszi!

Törölve.

Köszi !

Pár meccs benne maradt a tegnapi félbeszakadtakból a US Openen, remélem más is figyel, hogy  némelyik meccs már tegnap kezdődött :)