Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha ők nem is, mi figyelünk.  ;)

Idézetet írta: csungi Dátum augusztus 30, 2017, 13:27:28
Köszi !

Pár meccs benne maradt a tegnapi félbeszakadtakból a US Openen, remélem más is figyel, hogy  némelyik meccs már tegnap kezdődött :)

Vannak szép számmal akik azért tippelnek rá. ::)

ID = 428149, 50, és 51 számú tippjeimet bevarázsolnátok a kosárlabda tippjátékba? Köszönöm!

Én a Daniel-Paul és a Harrison-Berdych meccsekre tippeltem így. Elvileg ezek is tegnapra voltak kiírva, de azt nem tudom, el is kezdődtek-e már tegnap, vagy csak ma. Mindenesetre a tippjátékban 08.30.-ra volt kiírva. Itt a két tipp ID-je, ha szükség volna rá, töröljétek nyugodtan őket:  ID: 428122, ID: 428121



#1414 augusztus 31, 2017, 08:13:18, Nezocsa
A ID: 428215; 428237 tippjeimet betennétek a Kosár EBtippjátékba.

Köszönöm

Bekerültek a versenybe a kosárlabda EB-s tippek.  :cya:

US Open 2017 tippversenyből kizárt játékosok:

Rudee
svea777

Sziasztok! Pénteken hajnalban indul az NFL szezonja.
A kérdésem: lesz fordulónként tippverseny, mint korábban?

Idézetet írta: HT Dátum szeptember 05, 2017, 22:00:15
Sziasztok! Pénteken hajnalban indul az NFL szezonja.
A kérdésem: lesz fordulónként tippverseny, mint korábban?

El is indult!  :beerchug:

NFL 2017/18 - 1.Hét


Sziasztok! Az egyik mérkőzésre (ami két nap múlva lesz) 10 egység téttel szerettem volna fogadni, de valószínűleg gyengén nyomtam le az egyik billentyűt (a 0-át), és csak 1 egységgel tettem meg. Van esély törölni vagy javítani ilyen esetben?

Idézetet írta: HT Dátum szeptember 08, 2017, 18:30:41
Sziasztok! Az egyik mérkőzésre (ami két nap múlva lesz) 10 egység téttel szerettem volna fogadni, de valószínűleg gyengén nyomtam le az egyik billentyűt (a 0-át), és csak 1 egységgel tettem meg. Van esély törölni vagy javítani ilyen esetben?

Nincs ilyenre lehetőség. Megtett tippet már nem lehet javítani.

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 08, 2017, 18:38:04
Nincs ilyenre lehetőség. Megtett tippet már nem lehet javítani.

Rendben. Köszi.

Sziasztok!

Megtettem ez EL tippeket. Szerettem volna a mai kézi BL is tippelni. Jött egy hibaüzenet, hogy elértem a napi 10 tippet. Ez igaz. Az EL-ben valóban megtettem 10 tippet, ez a maximum. A kézi BL egy másik játék ott napi 5 tipp a maximum, de egyet sem tudok tenni. Mit csináljak? Köszi előre is!

Idézetet írta: Umcsi Dátum szeptember 14, 2017, 16:26:29
Sziasztok!

Megtettem ez EL tippeket. Szerettem volna a mai kézi BL is tippelni. Jött egy hibaüzenet, hogy elértem a napi 10 tippet. Ez igaz. Az EL-ben valóban megtettem 10 tippet, ez a maximum. A kézi BL egy másik játék ott napi 5 tipp a maximum, de egyet sem tudok tenni. Mit csináljak? Köszi előre is!

A tippjeid automatikusan bekerülnek a havi játékba. Egy játékos naponta maximum 10 tippet helyezhet el a tippjátékban.