Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: runin Dátum március 27, 2018, 07:19:38
ID: 497727

Szerintem ez véletlenül kimaradt a kiértékelésből  :D

Még vannak 26-i tippek amik nincsenek feldolgozva. Türelem emberek, türelem.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 27, 2018, 13:15:34
Még vannak 26-i tippek amik nincsenek feldolgozva. Türelem emberek, türelem.  ;)

Azt láttam,de ez még 24-i tipp volt,és a többi már ki volt értékelve.
Közben ez is,de rosszul. Légyszíves javítsátok ki nyertesre,a mérkőzés 3-3 volt.
Köszi!  ;)

Idézetet írta: SPF Infó Dátum március 27, 2018, 08:09:44
Javítva.  :)

Szóval akkor ez volt 3-3,ami javításra szorul.  ::)

Idézetet írta: runin Dátum március 27, 2018, 15:09:44
Szóval akkor ez volt 3-3,ami javításra szorul.  ::)

Ismétlődő mérkőzések "betegség". Most már világos hol volt a hiba. Javítva, és bocs.  :ok:

Kétszer van berakva a cvezda-real kosármeccs és véletlen kétszer raktam meg... Javítsátok kérlek :cya:

Előre jelzem, hogy a dupla tippek törölve lesznek, csak hogy ne érjen meglepetésként. Köszi, hogy szóltál.  :ok:

Sziasztok!

Kiválasztottam  az Atlético Madrid - Deportivo La Coruña
Gólok száma - Felett/alatt
Felett 3.5  3.40
Tippet 10 téttel raknám meg és az alábbi szöveget írja ki.

A megadott tét nem 1 és 6 közötti érték, javitsd ki egy érvényes tétre.

Ha változott a szabály akkor elfogadom , ha nem akkor kérlek javítsátok ki.

Előre is köszönöm..

#1522 április 02, 2018, 00:37:37, SPF Admin
Változott a szabály!

1.01 – 1.99 (maximális tét: 10)
2.00 – 2.99 (maximális tét: 8 )
3.00 – 3.99 (maximális tét: 6)
4.00 – 5.99 (maximális tét: 3)
6.00 fölött (maximális tét: 1)

https://www.sportfogadas.org/tippjatek/szabalyzat

#1523 április 02, 2018, 16:10:02, SPF Admin
Újítások a tippjátékban

Az új felülettel érkeztek bizonyos újdonságok, újítások is játékainkban:

- először is frissítettük a tippjáték szabályzatát.
- bővült a kínálat
- rendezhető ajánlat (sportág szerint, időpont szerint)
- egy beküldött tippet utólag nem lehetséges módosítani, viszont a beküldéstől számított 15 percen belül módosítható a tippverseny amelyben a játékos szeretné, hogy szerepeljen az illető tippel (ezt már nem a fórumon kell jelezni, hanem beküldés után módosítható a tippjáték felületén!)
- a havi tippjátékba (és nem csak) a tippek nem automatikusan kerülnek be!
- módosultak a tét korlátok is:
1.01 – 1.99 (maximális tét: 10)
2.00 – 2.99 (maximális tét: 8 )
3.00 – 3.99 (maximális tét: 6)
4.00 – 5.99 (maximális tét: 3)
6.00 fölött (maximális tét: 1)

Böngészhetitek a mai illetve az elkövetkezendő napokra elhelyezett Foci tippeket, de számos egyéb sportág tippjeit is, a Tippek menüpont alatt.

Nem utolsó sorban a Saját tippek menüpont alatt tekinthetitek meg az eddig elért eredményeiteket havi, illetve összesített lebontásban.

Ezek lennének a leglényegesebbek, de a legjobb ha felfedezitek ti az új funkciókat. Például a Versenyek menüpont alatt használjátok nyugodtan a füleket (saját versenyek, aktív versenyek, összes verseny). Jó felfedezést: Tippjáték kezdőlap

#1524 április 02, 2018, 16:16:54, SPF Admin
A hibás kiértékelést meg lehet jelezni egyenesen a tippnél, a sárga figyelmeztető ikonra kattintva.

A mai és a holnapi BL meccseknél nem kínálja fel a Foci BL Negyeddöntők tippversenyt, csak az áprilisi versenybe lehetne beküldeni ezeket a tippeket.
Utána tudnátok nézni?
Köszi előre is!

Lehet hogy én vagyok a balfasz de sehogy se tudok a tippjátékoknál az aktuális BL-játékra tippelni.Ráadásul rövidesen indulnom kell és egész késő estig nem is tudok gépközelbe kerülni.Az lehetne hogyha működik a játék vagy működni fog akkor az én ideírt tippjeim beleszámítanak?Juve-győzelemre és a Sevilla-Bayern meccsen x tippelnék 10-10 egységgel.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 03, 2018, 12:19:08
Lehet hogy én vagyok a balfasz de sehogy se tudok a tippjátékoknál az aktuális BL-játékra tippelni.Ráadásul rövidesen indulnom kell és egész késő estig nem is tudok gépközelbe kerülni.Az lehetne hogyha működik a játék vagy működni fog akkor az én ideírt tippjeim beleszámítanak?Juve-győzelemre és a Sevilla-Bayern meccsen x tippelnék 10-10 egységgel.

Csak a játékba beküldött tippek érvényesek.

Idézetet írta: Salvio Dátum április 03, 2018, 12:17:00
A mai és a holnapi BL meccseknél nem kínálja fel a Foci BL Negyeddöntők tippversenyt, csak az áprilisi versenybe lehetne beküldeni ezeket a tippeket.
Utána tudnátok nézni?
Köszi előre is!

Mai tippek bekerültek.  :ok:

Mi ez az új szarság már elnézést ? hogy 1 és 6 közötti egységgel adhatom fel 3.60 szorzot meg 1és 8 között 2.60 szorzot ? meg sokkal jobb volt a régi oldal a bl meccsek beküldését is csak ma engedte . sztem el lett baszva az oldal...