123 Bingo No Deposit

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

15 dolláros kód.

Nem a legjobb oldal, nincs sportfogadás szekció, magyarokat nem fizetnek ki, csak engednek játszani, csak azért teszem fel, hogy ha valakinek van kedve időt tölteni egy kis slot-tal vagy bingóval két meccs között, annak talán jó szórakozás...

Szóval a kód: SUMMERTIME


Ha megnyitjátok a Get Grecking slotot, akkor a jobb felső sarokban 3 kincses ládika látható, amik közül egyet lehet minden nap választani és további dollárokat lehet esetleg nyerni... (általában 1 és 10 dollár között)

Ne haragudj,de te normális vagy???Magyarokat nem fizetnek ki....Biztos itt fogok játszani a semmiért....Meg biztos megadom ilyeneknek a személyes adataimat..pff

Idézetet írta: szalist Dátum június 29, 2014, 00:11:21
Ne haragudj,de te normális vagy???Magyarokat nem fizetnek ki....Biztos itt fogok játszani a semmiért....Meg biztos megadom ilyeneknek a személyes adataimat..pff
Húzzál innen hülyegyerek, már korábban is felidegesített 1-2 hozzászólásod, de ez... Szerinted direkt beírta úgy ezeket az infókat, hogy közben tudta, hogy magyarokat nem fizetnek ki? Ja és segítek, luckyzoz volt az, akinek köszönhetően sokan kihasználtuk a különböző free spineket (magunktól az életben nem vesszük észre), és ebből többen készpénzt is láttak (ladbrokes).
Be lehet írni normális hangnemben is, hogy nem fizetnek ki magyarokat.

#5 június 29, 2014, 00:52:16, szalist
Mielőtt belepofázol kedves Gerpa,olvasd el az első hozzászólását te ...És igen...tudta hogy nem fizetnek a magyaroknak,de te annyira nyomorék vagy,hogy el sem olvastad,hogy én mire reagáltam így...

Rendben, ez elkerülte a figyelmemet de a lényegen nem változtat.
Azt se értem, hogy ha le van írva, akkor meg minek reklamálsz?
A többi hozzászólásod alapján is egy ****** ******** ****** vagy.

Kösz,ez rendes tőled...Nem azért kommentálok,hogy neked,és a hozzád hasonlóknak tetszen..és igenis,ha felhúznak akkor tudok nagyon éles kritikát írni.....Kamu fake oldalakkal én is tele tudnám szórni a fórumot,amin lehet játszani,de nem fizet....

szalist! Nem kéne vérnyomás csökkentőt szedned?

Lehet..mostanában kicsit idegesebb vagyok a kelleténél..

Újabb kód: 15 dollár bónusz: JULY15

Free 25 dollár bónusz kód: FRIEND