Tour de France 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ide jöhet majd minden infó, kérdés, hír, tipp ami a versennyel kapcsolatos.


Mai napi hírek:
Tegnapi befutónál hatalmas bukás volt, ahol Cavendish a sprinterek legnagyobb favoritja bukott. Ma már rajthoz se állt a brit versenyző.

2. Szakaszról:
Egy mini egynapos versenynek felel meg, ahol jó esély van arra, hogy valaki egy szökés révén hazaérjen. A legnagyobb favoitok az etapon: Sagan, Valverde, Kwiatkowski, Mollema, Gerrans.
Bet365 ajánlataiból megpróbáltam megtippelni az összes párosítást, meglátom mennyit találok el (remélem azért a fele összejön). Pár párosítás mellé kiemeltem, hogy ha megfogadtam őket.

Frank-König  H  1.83  Megfogadva, erősség: 7/10
Sagan-Avermaet  V  4.00  Megfogadva, erősség: 2/10
Rodriguez-Spilak H 3.00  Megfogadva, erősség: 4/10
Gerrans-Kwiatkowski V  1.66
Porte-Kangert  V 2.25
Mollema-Bardet  V 2.37
Rui Costa-Van Garderen H 1.50
Nibali-Van Den Broeck H 2.00
Reichenbach-Schleck H 2.00
Roche-Rogers  V 1.83
Peraud-Zubeldia V 2.50
Acevedo-Ten Dam  H 1.44
Voeckler-Riblon V 2.00
Vichot-Gallopin H 2.10
Howes-Busche  V 1.72
Machado-Fuglsang  H 2.75
Gauthier-Molard H  1.53
Navarro-Pinot V 1.61
Roy-Montaguti H 2.00
Valverde-Slagter H 1.36
Froome-Contador V 2.20

Sagant nem értem mit erőlködött az utolsó felfelén/lefelén. Szépen meg kellett volna bújnia nem előre menni és vinni az iramot. Kitől félt, hogy lehajrázza nem is értem. Lefele is elkezdte tolni mint a hülye, aztán a végére be is reccsent és még a dobogóról is lecsúszott. Nyílván csapat nélkül Nibalit esélytelen volt megfognia, de azért Van Amerteket illett volna lehajráznia.

Errol a ket parositasrol mi a velemenyetek?

C. Froome - A. Contador Velasco 1.60 --- 1.91
A. Greipel - P. Sagan 1.45 --- 2.18

Idézetet írta: Jenci84 Dátum július 07, 2014, 09:29:38
Errol a ket parositasrol mi a velemenyetek?

C. Froome - A. Contador Velasco 1.60 --- 1.91
A. Greipel - P. Sagan 1.45 --- 2.18
Az elsőben nem sok érték van egy ilyen szakaszon. Froome csak azért sprintelt az első etapon, hogy a másodikon jobb helyre kerüljön a csapatot segítő autó. Ma ilyen nem lesz, és Froomék pihennek.
Másodikban már van érték Greipelben. A német tegnap pihent, ahpgy a cikkben is említettem, míg Sagan próbált szakaszt nyerni. Szökéssel is próbálkozott, és ez biztosan sokat vett ki az erejéből.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 07, 2014, 09:57:12
Az elsőben nem sok érték van egy ilyen szakaszon. Froome csak azért sprintelt az első etapon, hogy a másodikon jobb helyre kerüljön a csapatot segítő autó. Ma ilyen nem lesz, és Froomék pihennek.
Másodikban már van érték Greipelben. A német tegnap pihent, ahpgy a cikkben is említettem, míg Sagan próbált szakaszt nyerni. Szökéssel is próbálkozott, és ez biztosan sokat vett ki az erejéből.
Koszonom a valaszt!

Nagyon jó volt látni, hogy már a tegnapi, relatíve enyhébb szakaszon is sok akció volt, nem gondoltam volna, hogy már az elején komoly izgalmak lehetnek. A tavalyi Tourt pl kifejezetten untam emiatt, nem volt semmi támadás szinte, nem túl kellemes, ha az időfutamon dől "csak" el a végső siker :)

A fogadásokhoz kapcsolódóan, én ugye Kwiatkowski és Izaguirre fehér trikót raktam és hogy 163 -nál kevesebben fejezik be. A lengyel tegnap láthattuk, hogy jó formában van, ott volt végig a szűk élmezőnyben és a végén is remekül hajrázott. Nem is értem ezt látva a piacon miért nem csökkent a szorzója, de még mindig 3.75 -ért adják a fehér trikóját.
2 -en adták eddig fel, Cavendish ugye és valaki betegség miatt.

Petacchi tegnap már nagyon sokat kapott, most mondták a közvetítésben, hogy megcsípte egy darázs és allergiás tünetei jöttek elő, de még nem adta fel.. ha van valahol h2h rá, akkor érdemes ellene fogadni.

Idézetet írta: stdavid Dátum július 07, 2014, 13:35:04
Petacchi tegnap már nagyon sokat kapott, most mondták a közvetítésben, hogy megcsípte egy darázs és allergiás tünetei jöttek elő, de még nem adta fel.. ha van valahol h2h rá, akkor érdemes ellene fogadni.
Pont ezt kerestem én is, illetve Vivianis h2h-t, de sehol sem volt....pedig szerintem ma Vivianit fogja erőltetni a Cannondale..
Kár értük.

Renshaw bejött 3. nak, pedig a bukik minden h2h -ben 2 fölé adták, gondolkoztam rajta, de inkább vártam megnézem milyen formában van, későbbiekben lehet jó lesz :)
Greipel bukott? Sehol nem volt.



Akinek van rá lehetősége inkább williamhillen tegye a tippeket, bet365höz képest vannak tizedekkel jobb oddsok is, sőt surebetet is találni. ;)

Csak óvatosan azért a tippekkel, mert az időjárás illetve a pavék miatt hatalmas káosz lesz az etapon.

Froome bukott és feladta!

Na én meg hülye most bánhatom, hogy nem raktam végül azt, hogy nem ő nyer.. :redchug:

És csak most jönnek a kockakövek, izgalmas lesz :)

S.O.S. Marhahúst Contadornak!