Tour de France 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kwiatkowski nagyon biztató.. :)
Baromi jó szakasz volt, emlékezetes!

Jó etap volt, bár lehetett volna sikeresebb fogadás szempontjából. Végül tényleg egy belkines nyert, csak nem vanmarcke.
Kwiatkowski lesz Nibali egyik legnagyobb ellenfele az összetett szempontjából.
Azon mondjuk elgondolkoztam, hogy a Fuglsang-Nibali páros élete során egyszer edzett pavén akkor is kb 1órát tekertek raja, és versenykörülmények között pedig bejöttek a második-harmadik helyre. Érdekes....

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 09, 2014, 17:26:10
Jó etap volt, bár lehetett volna sikeresebb fogadás szempontjából. Végül tényleg egy belkines nyert, csak nem vanmarcke.
Kwiatkowski lesz Nibali egyik legnagyobb ellenfele az összetett szempontjából.
Azon mondjuk elgondolkoztam, hogy a Fuglsang-Nibali páros élete során egyszer edzett pavén akkor is kb 1órát tekertek raja, és versenykörülmények között pedig bejöttek a második-harmadik helyre. Érdekes....

Kwiatkowski hegyeken azért szépen le fog akadni. Top10, de pódium szerintem semmiképp sem. Contadort egyáltalán nem írnám le, bár innen kőkemény lesz nyernie. Nibalinak Fuglsang olyan segítője, mint tavaly Porte volt Froomenak eddig. Érdekes lesz, Contador szét fogja támadni az agyát, Nibalit meg majd viszi Fuglsang előre saját tempóba. Nibali jóval meggyőzőbb eddig, mint azt vártam, de szokták mondani, hogy nem az első héten kell csúcsformába lenni...

Idézetet írta: Cipolla Dátum július 09, 2014, 17:34:14
Kwiatkowski hegyeken azért szépen le fog akadni. Top10, de pódium szerintem semmiképp sem. Contadort egyáltalán nem írnám le, bár innen kőkemény lesz nyernie. Nibalinak Fuglsang olyan segítője, mint tavaly Porte volt Froomenak eddig. Érdekes lesz, Contador szét fogja támadni az agyát, Nibalit meg majd viszi Fuglsang előre saját tempóba. Nibali jóval meggyőzőbb eddig, mint azt vártam, de szokták mondani, hogy nem az első héten kell csúcsformába lenni...
Én úgy vagyok vele, hogy a lengyelt évek óta mindenki leírja, meg hogy majd tuti kipukkad, de a srác egyre jobb, és ha tavaly segítő nélkül 10. lett, egy olyan évében amikor szinte minden verseny indult, akkor most még jobb lehet. Továbbra is tartom, hogy ebből dobogó lesz. Idén a baszk körön a nagy hegyekn tudta a lépést tartani Contadorékkal, és ha nem lenne olyan tehetséges, mint ahogy gondolom, akkor egy Omega szintű csapat inkább Uránt viszi el a Tourra, és Kwiatkowskit a Girora. Ez nekik presztízsverseny.
Fuglsang nagy segítő ezt tudom, de ő a hegyekben jó, nem a pavékon.Contadornak innentől menni kell, nincs más lehetősége, de ő eddig is úgy készült, hogy a hegyekre tartogatta magát. Van den Broeck-Pinot-Bardet hármas meg eddig kellemes meglepetés. Pedig azt hittem, hogy a két francia itt már 6-7 perc hátrányban lesznek.

Nibali összetettben 2.10, meglepő én most hirtelen kisebbet vártam.
Kwiatkowsi fehér trikó továbbra is 3.00..
:o

Nagyon jó szakasz volt a mai, érdemes volt megnézni.

Ez meg nagyon jó tipp volt Pozzato, köszönöm: Jean-C Peraud vs Jurgen Van Den Broeck V 1,50

16. VAN DEN BROECK Jurgen   131   LOTTO-BELISOL   03h 20' 37''    + 02' 02''
...
46. PÉRAUD Jean-Christophe   81   AG2R LA MONDIALE   03h 22' 21''    + 03' 46''

Élőben szemeztem Boom 8-as szorzójával, ami később volt 10-es is, de én inkáb Sagan szakaszgyőzelmébe fektettem 2,75-ös szorzon. Hiba volt...
Viszont ezt tudtam fogni élőben: Vincenzo Nibali vs Jakob Fuglsang V 1,72
Fuglsang az egész szakasz során hű segítője volt Nibalinak, számítottam rá, hogy átengedi neki az olasz a 2. helyet.

Froome-ot meg sajnálom, 5 szakaszból eddig 3 szakaszon borult, fel is adta. Így viszont érdekes lehet a továbbiakban(amúgyis az lett volna), mert szerintem Nibalin vagy Contadoron kívűl más nem nyerheti az idei Tourt. Viszont van arra lehetőség, hogy mindkettőjüket megfogadjam méghozzá 2,1(Nibali) illetve 2,5(Contador)-ös szorzón. Szerintetek?

193 -an vannak még elvileg versenyben, hmm előzetesen úgy számoltam, hogy ma többen kidőlnek vagy időhátránnyal érnek be..

Richie Porte jelenleg Valverde ellen van összetettben párba állítva.
Így, hogy Ő lett a Sky első embere nincs benne érték 2.25@ oodson?

Idézetet írta: lavolpe Dátum július 11, 2014, 11:50:55
Richie Porte jelenleg Valverde ellen van összetettben párba állítva.
Így, hogy Ő lett a Sky első embere nincs benne érték 2.25@ oodson?
Ilyen etapon nincs, esetleg holnap

Idézetet írta: stdavid Dátum július 09, 2014, 20:08:01
193 -an vannak még elvileg versenyben, hmm előzetesen úgy számoltam, hogy ma többen kidőlnek vagy időhátránnyal érnek be..
Akik elvileg szerdán kidőltek, szerintem tizedikén adták fel végleg (kivétel ugye Froome).
Már csak 188-an tekernek, összejöhet még 25 kieső a hegyeken vagy ez a 163 most már soknak tűnik?

Idézetet írta: junglefever Dátum július 11, 2014, 13:40:13
Akik elvileg szerdán kidőltek, szerintem tizedikén adták fel végleg (kivétel ugye Froome).
Már csak 188-an tekernek, összejöhet még 25 kieső a hegyeken vagy ez a 163 most már soknak tűnik?
Hegyeken simán, főleg hogy egyhuzamban lesz majd több kemény szakasz.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 11, 2014, 12:09:05
Ilyen etapon nincs, esetleg holnap

Összetettre gondoltam, nem szakaszra.

Idézetet írta: lavolpe Dátum július 11, 2014, 17:00:30
Összetettre gondoltam, nem szakaszra.
Ja sorry. Akkor ennyiért simán megéri  :ok:

Kwiatkowski kapott máris a hegyen :-\

Faszom. 3as oddson foghattam volna Kadrit, de kivártam 3as oddson 30mpig és le is esett 1,50re..
jött egy kombi is még így azért lett 30euro plusz.

Eddig tetszik az idei Tour.