Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#375 június 10, 2017, 11:39:42, Laca87
Idézetet írta: Irtis Dátum június 10, 2017, 00:29:34
Cordoba - Girona: újabb bunda?
http://www.oddsportal.com/soccer/spain/laliga2/cordoba-girona-A9SNoP8k/#1X2;2

Elvileg ez a meccs már mindkét csapatnak tét nélküli. A Girona feljutott, a Cordoba meg már nem eshet ki. Azonban úgy tűnik, hogy le van bundázva az X, nagyon zuhan az odds. A Girona az előző körben is undorítóan bundázott, a döntetlen szorzója mindössze 1,33 volt: http://www.eredmenyek.com/merkozes/nDEKjEfH/#a-merkozes-statisztikaja;0

Mit gondoltok?
A La Liga 2 más mérkőzésein is elég vicces szorzók vannak. Ennyire leszarják azok a csapatok, amelyek számára már nincs tét?

Én azért vigyáznék ezzel a meccsel, a Gironának kellett az 1 pont az előző fordulóban, ezért bundáztak, mostmár nem kell semmi, így bármilyen eredmény születhet.

Igen, ezért aggódok én is. Az előző kör alapján mindenki bundát vár, aztán irreálisan lement a döntetlen szorzója. De persze simán lehet ez is bunda. Gyanús, hogy sok iroda teljesen levette a meccset a kínálatból. Nincs valakinek esetleg belsős infója?  ;)

Hát nem lett bunda. A Girona szerzett vezetést, és a Cordoba megfordította. Teljesen normális meccs volt.

Idézetet írta: Irtis Dátum június 11, 2017, 09:12:40
Hát nem lett bunda. A Girona szerzett vezetést, és a Cordoba megfordította. Teljesen normális meccs volt.

Nem okoskodni akarok a mecs vegen , de az mar egy nagyon jo jel, a "nem bundara" ha a sbobet meri listazni a mecset, megnezheted az elozo girona zaragoza mecsen ok nem szerepeltek  ;) szingapuriak egy lepessel elol vannak , marmint bundazassal es az azsiai bukik annak kivedesevel. szerintem

Jaj...
http://hvg.hu/sport/20170615_Aandorrra_magyar_bunda_sportfogadas
http://www.fortunaweb.hu/hu/Bunda_volt_nemzeti_valogatottunk_andorrai_veresege__383

Gondolom ezeket ti is olvastátok. Kérdezem én hol bunda az, amire "csak" 4.8 milliós forintban érkezett tét?!
Ez semmi, majd, ha a 22es szorzót 50-100 millió értékben megpakolják. Érdemes lenne végig járni, hogy a nagyobb online oldalakon mennyi fogadás ment az Andorra-ra és mondjuk nagyságrendileg milyen értékben.

Idézetet írta: Tomka Dátum június 15, 2017, 12:02:06
Jaj...
http://hvg.hu/sport/20170615_Aandorrra_magyar_bunda_sportfogadas
http://www.fortunaweb.hu/hu/Bunda_volt_nemzeti_valogatottunk_andorrai_veresege__383

Gondolom ezeket ti is olvastátok. Kérdezem én hol bunda az, amire "csak" 4.8 milliós forintban érkezett tét?!
Ez semmi, majd, ha a 22es szorzót 50-100 millió értékben megpakolják. Érdemes lenne végig járni, hogy a nagyobb online oldalakon mennyi fogadás ment az Andorra-ra és mondjuk nagyságrendileg milyen értékben.

Nevetséges...
Ilyenekkel dobálóznak, hogy "kb. 78,888 millió forint kár érte az állami céget (azaz az államot) ezen az egyetlen fogadáson."
És akkor mi van? Arról nem írnak, hogy amikor mindenki papírformára fogad, és nem jön, mennyit tesz el az állami cég.
Ha valamire odds van, akármekkora is, van valószínűsége, hogy bekövetkezzen, előbb-utóbb be is fog. Ha annyira biztos lett volna előre a magyar győzelem, miért nem 1,001-es oddsot adtak a bukik? Nagyobb oddsok is jöttek már be, és kisebbek is mentek el. Persze, csak azokra nem fogadtak ennyien, de hát egy válogatott meccs mindig népszerű fogadási szempontból.

Nekem úgy tűnik, mintha oak írta volna ezt a fortunás cikket, ő az igazi bundaszakértő. Szerintem több ponton is sántít a hipotézisekre épülő felvetés, de marketingelőnye mindenképp volt. A fortunaweb bejárta a magyar sajtót, alig van médium ahol ne linkelték volna az írást, szóval ilyen szempontból szép munka.

Idézetet írta: flamman Dátum június 19, 2017, 10:10:32
Nevetséges...
Ilyenekkel dobálóznak, hogy "kb. 78,888 millió forint kár érte az állami céget (azaz az államot) ezen az egyetlen fogadáson."
És akkor mi van? Arról nem írnak, hogy amikor mindenki papírformára fogad, és nem jön, mennyit tesz el az állami cég.
Ha valamire odds van, akármekkora is, van valószínűsége, hogy bekövetkezzen, előbb-utóbb be is fog. Ha annyira biztos lett volna előre a magyar győzelem, miért nem 1,001-es oddsot adtak a bukik? Nagyobb oddsok is jöttek már be, és kisebbek is mentek el. Persze, csak azokra nem fogadtak ennyien, de hát egy válogatott meccs mindig népszerű fogadási szempontból.
lehetett ugyis: közel 16 ezren fogadtak Andorrára itthon, összesen 4,8 millió forint értékben

kulfoldon meg sokszorosáért

hiszen ott nagyobb odds lehetett mint a szar zrtnel

Az első félidőben folyamatosan csökkent az andorrai gól szorzója a bet365-nél is, hiába telt az idő.
Figyeltem, mert visszafogadáshoz kellett volna egy magasabb szorzó.

A tétek jöhettek azért is, mert tudtak valamit egyesek, de simán a meccs képében is benne volt: nekünk alig volt helyzetünk, az andorraiak meg nem csak a gólnál futottak le minket, hanem már előtte is.

A meccs után a pityergő Dzsudzsi is célozgatott furcsaságokra, de azért voltak olyan játékosok is a csapatban, akiket inkább csak azért tettek be a keretbe, hogy nőjön a válogatottságaik száma és jobb pénzért lehessen őket eladni.
Szerintem aki bundát szervezne, pont Dzsudzsákkal kezdené a "tárgyalásokat" és nem a nyikhajokkal.

3-0. a 33 perctől és under 3.5 re az oddsza 2 alatt!! Bundagyanús

Elhamarkodott kijelentés volt , talán bug volt , mert a mérkozes harmadik gólját a 45 percen szerezték. Így ez ,csak vaklárma , sors iróniája h nyertem egy kicsi vele mert nem akartam kimaradni :P

Idézetet írta: sunik29 Dátum június 20, 2017, 14:31:11
Elhamarkodott kijelentés volt , talán bug volt , mert a mérkozes harmadik gólját a 45 percen szerezték. Így ez ,csak vaklárma , sors iróniája h nyertem egy kicsi vele mert nem akartam kimaradni :P

Igaz, nemrég, de megnéztem, a vége is ez a 3-0 lett, szóval valami biztos nem volt tiszta.

Nem érdekes ez hogy a bet365 gyorsan leveszi a meccset a büntetők kezdete előtt, aztán a portugálok kihagyják az első 3at így már bukták is?
Érdekes módon a büntetőt se fújták be, hogy csak azért is 0-0 és büntetők legyenek, ilyenkor hol volt a videóbíró pl?

Eredekes baratsagos merkozes, kivancsi vagyok a vendegek lonek-e golt  :o

Ritka az az odds 90. percben golra (de ajandek volt igy is)  :D Nekem mind1, de persze nyert az eselytelen vendeg, biztos nem bunda.