Pancsermenet avagy Nagy sportfogadós tutik

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 13, 2014, 16:11:16
Már mondtam párszor, hogy az occ-ok értékei csak az arbitrázs szitu megléte szempontjából, nem pedig a hagyományos sure-betes fogadás szempontjából érdekesek!!

Tehát kell hogy az occ-ot elcsípd, de nem kell sure-bet fogadásnak lennie!  ;)

Minél többet olvasok tőled, annál kevésbé értelek!
Az arbitrázs és a surebet között tudod, mi a különbség? Semmi.

Mindkettő azt takarja, hogy egy adott pillanatban valamennyi kimenetelt megfogadod és ezzel
garantált profitra teszel szert.

Ki tudja, hány gyenge pontja van a stratégiádnak (már ha van stratégiád), s mivel az alapok hiányoznak, ez fel sem fog tűnni neked.

Na, hány hozzászólást kell még összegyűjtened?  :)

Szart. ki kivancsi az utolag beirt zold eredmenyre. ide teszel mindent, egy jelszoval le zippelt dokumentumban, es a jelszot masnap irod be. addig is csak dilettans vagy...

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 13, 2014, 16:25:38
Vagy előre beirsz valamit és az hiteles, vagy semmit. Photoshopolni mindenki tud és lejárt esemény után tippelni is. Ezért startból hülyeség a mintád, bármilyen százezres nagyságrendű is és ehhez még azt sem vettük hozzá, hogy az eredeti odds-ok amiket a mintádnál használtál 99%-ban tévesek, mivel nem tudod visszamenőleg az összes oddsváltozást összeszedni. Azt meg kétlem, hogy évek óta több iroda xml csatornáját figyeled, összeveted, tárolod stb. Ezt még a "nagyok" is nehezen csinálják, ahol többfős csapatok dolgoznak ezen (oddsportal és társai), nemhogy egy mezei felhasználó, akinek hozzáférése sincs az összes feedhez.

Nem jól közelítitek meg ezt a dolgot, na mindegy nem magyarázom tovább mert úgysincs sok értelme.
Majd az arbos fórumban bemutatok egy pár táblázatot - garantáltan fotossopp-mentesek lesznek!!!

:ok:

Idézetet írta: Knapp Dátum december 13, 2014, 16:32:57
Minél többet olvasok tőled, annál kevésbé értelek!
Az arbitrázs és a surebet között tudod, mi a különbség? Semmi.

Mindkettő azt takarja, hogy egy adott pillanatban valamennyi kimenetelt megfogadod és ezzel
garantált profitra teszel szert.

Ki tudja, hány gyenge pontja van a stratégiádnak (már ha van stratégiád), s mivel az alapok hiányoznak, ez fel sem fog tűnni neked.

Na, hány hozzászólást kell még összegyűjtened?  :)

Mit kell gyűjtenem és miért???  ???

Azt mondom hogy működik és pont. Nincs ezen mit magyarázni. És már megbocsáss de szerintem a sure-bet meg az arbitrázs tökre nem ugyanaz a fogalmak! Arbitrázs alatt én azt a szituációt értem, amikor az összes szorzó által visszafizetett összeg nagyobb a befektetett öszegnél vagyis a 100%-nál... a surebetek ugye ezt a szitut használják ki.

Az arbitrázs mint olyan pedig nem kizárólag csak a szerencsejátékban létező fogalom!!



Idézetet írta: kispi29 Dátum december 13, 2014, 16:45:37
Azt mondom hogy működik és pont. Nincs ezen mit magyarázni.
A többség meg azt mondja, hogy félrebeszélsz és pont.

Szerinted egy sportfogadás fórumon az arbitrázs szót mire használják? Zsirleszivásra?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 13, 2014, 17:15:40
A többség meg azt mondja, hogy félrebeszélsz és pont.

Szerinted egy sportfogadás fórumon az arbitrázs szót mire használják? Zsirleszivásra?

Nem tudom mások mire használják. Én viszont egyértelműen megkülönböztetem a surebet és az arbitrázs fogalmát!  :P

Valahogy így:

SUREBET=Arbitrázsra épülő sportfogadási technika
ARBITRÁZS=önálló jelentéssel bíró kifejezés, ami nem csak a surebet esetében használható hanem még számtalan más esetben. (pl. forex tőzsde stb.)


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 13, 2014, 15:07:21
Szerk.: természetesen csak visszamenőleges statisztikákra alapozhatom a stratégiámat, hiszen élesben még soha nem fogadtam. (azonban ez nem von le semmit az értékéből)

Erre alapozva pontosan 0 azaz nulla az értéke.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 13, 2014, 17:17:31
Erre alapozva pontosan 0 azaz nulla az értéke.

Miért lenne már 0. Szerinted az igazán működőképes stratégiák nem a múlt tapasztalataira alapozva születnek meg??

Azért mert visszamenőleg Pistabá a kocsmából is meg tudja mondani 100%-osan, hogy mi lett az eredmény a múlt heti meccsekre és ő bizony arra is tippelt volna hótrészegen.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 13, 2014, 17:27:10
Azért mert visszamenőleg Pistabá a kocsmából is meg tudja mondani 100%-osan, hogy mi lett az eredmény a múlt heti meccsekre és ő bizony arra is tippelt volna hótrészegen.

Jó a meglátás pistabát illetően. Viszont én nem így készítem a statisztikáimat!  :D


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 13, 2014, 17:33:03
Jó a meglátás pistabát illetően. Viszont én nem így készítem a statisztikáimat!  :D

pistabá a surebet királya... 3-4 szilva után beindul, ha félretippel kicsit oldalba rugdosod és máris visszatalál az arbitrázs ösvényére... jó lesz ez

mennyiéadodelnekemeztet?
:P

 :2funny: :2funny:


Idézetet írta: gomes66 Dátum december 13, 2014, 17:55:46
pistabá a surebet királya... 3-4 szilva után beindul, ha félretippel kicsit oldalba rugdosod és máris visszatalál az arbitrázs ösvényére... jó lesz ez

mennyiéadodelnekemeztet?
:P

Úgy gondolom elég volt a fölösleges dumából, mert sehova nem jutunk.

Ezt a témát lezártam.

Indok: fizetett szolgáltatás álcázott reklámozása!

"5.2. Tippszolgáltatás pénz ellenében

A Sportfogadas.org egy ingyenes sportfogadás portál. Az oldal üzemeltetői a tippekért soha nem kérnek pénzt, vagy egyéb anyagi juttatást.
Szigorúan büntetjük (kizárással) azon személyeket akik bármilyen módon szolgáltatásaikért pénzt igényelnek! Ezen kívül a kizárás mellett addigi tevékenykedésüket is töröljük.
Ezen kívül a fórum bármely témájában tilos megemlíteni bármilyen hasonló szolgáltatást (vagy akár aláírásban is), úgymond 0 toleranciás politikát folytatunk!"


Újra felhívjuk a figyelmeteket, hogy a Sportfogadas.org egy ingyenes fórum, itt a tippeket ingyen kapjátok, s nem anyagi juttatás ellenében. Ez vonatkozik a szolgáltatásokra is!
A fenti hozzászólásokból jól látható a téma kezdeményezőjének a célja, s megkérünk mindenkit, hogy gondolja meg n-szer mielőtt hasonló dolgokért egy fillért is áldozna. Az összes fent "felajánlott" szolgáltatás elérhető ingyenesen (Google a barátod - surebet!)

További sok sikert!  :topbet_125: