Női és Férfi NB1 Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Női és Férfi NB1 Fogadások 2016/17


Ide lehet írni a mérkőzésekkel kapcsolatos véleményeket, tippeket, információkat!

Hajrá!  :beerchug:


Tippem?? Minek erre tippelni? Meg kell nézni oszt' jó napot!

Két fórumtag biztos, hogy a helyszínen tekinti majd meg az összecsapást! Igaz gerry:beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 12, 2016, 19:33:26

Tippem?? Minek erre tippelni? Meg kell nézni oszt' jó napot!

Két fórumtag biztos, hogy a helyszínen tekinti majd meg az összecsapást! Igaz gerry:beerchug:

Így igaz!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:
Már csak az a kérdés kinek fogok szurkolni  :D :D :D  :redchug:



gerry!

Megvan a "zsuga"!!! Várda papánál pihen a vitrinben.  ;)

Kicsit gyerekcipőben jár még itt az elővételes jegyvásárlás, de ma megpattantam a melóhelyről és pöpec helyünk lesz. Szeretettel várlak benneteket!  :beerchug:

Meséljetek egy kicsit a meccsről. :)
Mi a véleményetek a saját csapatotokról? Mit vártok el tőle ebben a szezonban?

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 17, 2016, 15:08:38
Meséljetek egy kicsit a meccsről. :)
Mi a véleményetek a saját csapatotokról? Mit vártok el tőle ebben a szezonban?

Kérlek szépen, hatalmas kézilabda ünnep volt!  :beerchug:

Bővebben itt olvashatsz róla, valamint képek is vannak bőséggel: http://www.szon.hu/kisvarda/kisvarda-master-good-se-vallalhato-vardai-vereseg/3192065

Most azt gondolom különösebben nem kell ecsetelnem, hogy nem egy kategória a két csapat. Ha akarták volna 30 is lehetett volna közötte. Viszont az ETO nagyon szimpatikus csapat. Nem akarták elrontani a fiesztát. Van ott gógyi ilyen szinten is. Nem arcoskodtak, semmi sztárallűr, szépen lehozták a meccset és ami a legfőbb nem aláztak meg bennünket. 11 góllal ki lehet kapni a világ egyik legjobb csapatától. A végén pacsi mindenki-mindenkivel, közös szelfik, fotók, videók.... szóval le a kalappal előttük.

A mieink? Nos a lányok szívvel-lélekkel odatették magukat. Néha olyan szép megoldásokat csináltunk, hogy még magam is meglepődtem rajta. Van bennünk spiritusz ez látszott. A Top4 ellen ez még az idén kevés lesz, de fogunk meglepetéseket szerezni szerintem. A realitás talaján maradva úgy gondolom, hogy jó középcsapat státuszt vívhatunk ki magunknak.
A legfontosabb, hogy a KKC újra ott van az ország kézilabda térképén és reméljük ott is marad!!

Szép volt csajok!  :beerchug:



Fúha ez a Kispest rémesen gyenge, én azt is meg merem kérdőjelezni, hogy ezt a szezont nem fogják végigtolni (NB1/B-ben is folyamatos pénzügyi válságban voltak) de gyakorlatilag majdnem minden hendis vereséget rá lehet húzni majd erre a csapatra  ;D

viszont az eto meg a fradi után nagyjából 4 csapat (érd-vác-dunaúj-loki) is pályázik a top4-be, nagyon epic jó ez a bajnokság

kiesők: Kispest az tuti, mellé majd a Mosonmagyaróvár vagy a Csaba

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 18, 2016, 09:31:29
Fúha ez a Kispest rémesen gyenge, én azt is meg merem kérdőjelezni, hogy ezt a szezont nem fogják végigtolni (NB1/B-ben is folyamatos pénzügyi válságban voltak) de gyakorlatilag majdnem minden hendis vereséget rá lehet húzni majd erre a csapatra  ;D

viszont az eto meg a fradi után nagyjából 4 csapat (érd-vác-dunaúj-loki) is pályázik a top4-be, nagyon epic jó ez a bajnokság

kiesők: Kispest az tuti, mellé majd a Mosonmagyaróvár vagy a Csaba

Ennek tükrében viszont akkor érdemes lesz majd rápillantani a Kispest-KKC meccs oddsaira, melyet mához egy hétre játszanak. Hátha rosszul lövik be az oddsmesterek.

Egyébként az általad említett 4 csapat ellen várok majd 1-2 meglepetést itthon.

igen, én nem lepődnék meg ha a kispest pont nélkül (vagy mínuszban) zárnák a szezont, mondjuk kisvárdát is csak tavaly láttam oda-vissza egy-egy meccsen, nem tom mennyit erősödhettek.

hát sztem otthon se lesz nagyon közük az első hathoz, 7-11 körül lőném be őket majd a végére

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 18, 2016, 09:31:29
Fúha ez a Kispest rémesen gyenge, én azt is meg merem kérdőjelezni, hogy ezt a szezont nem fogják végigtolni (NB1/B-ben is folyamatos pénzügyi válságban voltak) de gyakorlatilag majdnem minden hendis vereséget rá lehet húzni majd erre a csapatra  ;D

viszont az eto meg a fradi után nagyjából 4 csapat (érd-vác-dunaúj-loki) is pályázik a top4-be, nagyon epic jó ez a bajnokság

kiesők: Kispest az tuti, mellé majd a Mosonmagyaróvár vagy a Csaba

Szerintem a Móvár nem fog kiesni (legalábbis nagyon remélem), a Csabának viszont lesz/van rá esélye.. Ha Walfisch rossz napo(ka)t fog a Móvár ellen, akkor oda-vissza nyerhetnek a kisalföldiek. Az Örsnél ha Hornyák vagy BB lesérül, ők is könnyen kipottyanhatnak.
Ami engem illett: ETO, Fradi, Vác, Érd, Loki, Dunaújváros/Fehérvár sorrendet várok.

Kíváncsi leszek, lesz-e odds valahol a Kispest-Várdára, meg ha lesz, akkor milyen. Egyébként nem lesz gyenge a 2. forduló, GYőr-Fradi, ÉRd-Vác, Dunaferr-FKC
(Kispest meg a Vác meccsére tán a bet365 adott oddsokat, ha jól emlékszem, bár nem foglalkoztam a meccsel, ami így utólag elég nagy hibának tűnik :D)

Igen meg az ors is benne van h kihullik

Viszont hetvegere allin gyanus lesz az eto, ugye mar nem lesz rajatszas azaz csak egy odavissza meccs es annyi

Pro is ad oddsokat sztem, es akkor tolom a vardat, ez a honved nb1bben se volt bajnok

Nekünk is volt szerencsénk élőben megtekinteni a Kisvárda-Eto meccset.
17 év után volt újra első osztályú bajnoki meccs Kisvárdán. Akkor még emlékszem a fiatal Pálinger - Görbicz - Kulcsár féle Eto játékosoktól vadásztuk az autogramot középiskola után.

Várda64 remekül összefoglalta a hazaiak játékát, nekem is az volt a véleményem, hogy küzdöttek becsülettel, de egyelőre ez ennyire elég. (A brazil világbajnok Rocha kiemelkedik tudásban a csapatból.) Viszont szerintem az első 8-ba nem tudnak bekerülni a végén, olyan 9-11 helyre várnám őket.

Az ETO játékosok profi szinten pörögtek az első perctől, és a nagy különbség megszerzése után mindenki lehetőséghez jutott. Mivel Lőke el sem utazott (Tomori sem), és Broch is pihent a második félidő egy részében, így volt hogy beállóban Korsós, vagy az ifista Varga játszott sok támadáson keresztül.
Mörkkel óriásit húztak - és végre betöltötték az évek óta problémás posztot- , de ez nem meglepetés. Teljesen más dimenzióban játszik, mint a játékosok többsége.

Láttam pár felkészülési Fradi meccset is. Szerintem az ETO sokkal előrébb tart, még úgy is, hogy az olimpiáról érkezettek csak nem rég kapcsolódtak be a munkába. Sima győzelmüket várom hétvégén.

Zácsiknak tegnap megműtötték a vállát. 4 hónap pihi.