50 ezerből 350 egy szezon alatt

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát ezt hivják szopóágnak azt hiszem  :D Van pár tipp, amit megbántam, de a többsége abszolút rendben volt, és 1-1 gólokon ment el, stb. Pár ezer mínuszban zártam a hétvégét, de még így is pozitív az idei szezon mérlege.  8) Egy gyors értékelés -

Malaga - kb. 5 percen múlott a tipp, a végén engedték el az 1-0-ás előnyüket, de élőben 0-ra hoztam egy biztosítással. balszerencse nr.1
barca - betis, 21x-es oddson minden héten rápróbálnék  ;D
granada - villareal, tükörsimán elment, mindkét csapattól támadóbb focit vártam.
sevilla - espanyol, őrült egy meccs volt, de valójában sosem tűnt úgy, hogy nyerni fog az espanyol.
burnley - pool, ez volt a hétvége legnagyobb "miafasz" meccse, nem is kommentálom.  ;D
spurs - palace, lejött, pipa.  :ok:
gijón - bilbao, nagyon hullámzó meccs volt, bilbaonál hiányoztak a befejezések, de könnyedén jöhetett volna.
leicester - arsenal, alacsony színvonalú első félidő volt, csoda lett volna ha leesik 2 gól, de még így se mondanám rossz tippnek
west ham - bournemouth, ahogy sejtettem, kiszenvedett győzelem volt, pipa nr. 2  :ok:
wba - everton, bassza meg egy taliga román majom, hogy egy gólon ment el, ráadásul konkrétan már feldolgozás alatt volt 1-1-nél live az over 2,5 tippem, mikor beesett a 3. gól... balszerencse nr. 2.  :crazy:
sunderland - boro, nagyjából annyivel volt jobb a boro, mint az eredmény mutatja, de bőven lehetett volna iksz is, ha nem verik be ilyen jó %-ban a helyzeteiket  :(

élőben kb. nullszaldó volt az eredmény, elképesztő balszerencsékkel... villareal 1-0-át tettem, erre elbohóckodták, gijón meccsen kiszálltam egy később nyerőnek bizonyuló fogadásból, alavés félidő 1-0-át tettem 21x-es oddson, az sem volt teljesen halott ötlet, szóval abszolút semmi szerencsém nem volt most.  :noway: de ez ilyen, aki 3,00 fölötti átlagoddson játszik, ott nagyon nagyok a "kilengések", egy-egy meccs eredményének függvényében is. egy példa - ha az everton leikszel, akkor pár ezer mínusz helyett valami 7-8 ezer pluszban zárok.  :D

nem csüggedünk, ma este van még spanyol bajnoki, megnézzük lesz-e valami jó odds élőben.  :ok:

Idézetet írta: fcbayern Dátum augusztus 19, 2016, 10:43:32
Malaga v Osasuna - 1-el nyer a Malaga 3,35x
Barcelona v Betis - vendég 21,00x
Granada v Villareal - 1. fi. over 1,5 goals 3,45x
Sevilla v Espanyol - Espanyol nyer 1-el 7,00x
Gijón - Bilbao - Bilbao nyer 1-el 3,6x
Burnley v Pool - Pool nyer 2-vel 4,9x
Spurs v Palace - Spurs nyer 1-el 3,55x
Leicester v Arsenal - 1. fi. over 1,5g 2,55x
West Ham v Bournemouth - WH 1-el nyer 3,8x
WBA v Everton - 1:1 6,5x
Sunderlan v Boro - 1:1 6,5x


aki ma este megnézte a 8 órás spanyol meccset, az begyűjthetett egy ajándékot, amit dnb leganesnek hívtak 4,3x-as oddson.  ;D a vigo gyalázat hibákat csinált hátul, abszolút nem találták a támadásoknál a befejező passzokat, csak idő kérdése volt, mikor kapnak egyet a futball törvényszerűségeként.  ;D

mindjárt jön a valencia, és szinte érzem, hogy tőlük fogom kapni a mai 2. ajándékomat...  ;D

Kezdőbank - 42 500
Jelenlegi - 52 600

No, mivel eddig nem kerültem lényegesen közelebb a 350 ezres célhoz, ezért most hétvégén ismét durván odapirítunk az oddsoknak, sikerült ismét egy 3,6-os átlagot összehozni.  :D Íme a lista, német és spanyol tippeket kicsit óvatosabb téttel megtámogatva -

Hertha v Freiburg - végeredmény 1-1, odds 6,00
Frankfurt v Schalke - Schalke 2 gólos különbséggel nyer, odds 6,00
Villareal v Sevilla - mindkét csapat gólt szerez és Sevilla nyer, odds 6,00
Alavés v Gijón - DNB Gijón, odds 2,5
Eibar v Valencia - mindkét csapat gólt lő és Valencia nyer, odds 5,5 (ez konkrétan őrültség  ;D)
WBA v Boro - 'Boro egy gólos különbséggel nyer, odds 4,33
Soton v Sunderland - Soton egy gólos különbséggel nyer, odds 3,4
Everton v Stoke - Everton egy gólos különbséggel nyer, odds 3,5
Palace v Bournemouth - Palace egy gólos különbséggel nyer, odds 4,00
(ebből a 4-ből egy tuti dönci lesz, csak nem tudtam rájönni, melyik ...  ???)

Ezeken kívül négy kisebb oddsot mazsoláztam még ki, azokat szétdobtam két kombiba -

1, Watford v Arsenal - mindkét csapat gólt szerez, odds 1,9
és Espanyol v Malaga - over 1,5 goals, odds 1,45 --------> 2,72-os odds kombiban

2, Spurs v Liverpool - 1. fi over 1.00 gól (ázsiai), odds 1,75
és Chelsea v Burnley - Chelsea 0-ra nyer, odds 1,8 --------> 3,15-ös odds kombiban

A többi meccsen vagy nem érzek semmit, vagy inkább élőben akarok rá fogadni majd.  :ok:





Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 27, 2016, 07:56:46
szia, összejött?  :beerchug: :beerchug:
Szerintem ez nem nehéz, sokan csináltunk már 50 ezerből 350 forintot, még egy szezon se kellett hozzá.