Unibet 2016-os adventi naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi srácok ,de konkrétan a naptár az megvan! :D az nincs meg hogy hogyan állok a forgatással! :) Közben elértem a chat-et,küldenem kellett vmi komolyabb emberkének print screen-t mert a chat-es kolléga tehetetlen volt... :/ Tehát csak lehet vmi problem!  :o

Unibet Adventi Naptár - 3. Nap: Fogadj kockázatmentesen az El Clásicóra!!



Ma kerül sor az El Clásicóra, Gonzo pedig egy 1000Ft értékű kockázatmentes élő fogadást ad ajándékba - a meccset ráadásul az Unibet TV-n élőben nézheted!

Hogyan működik?

1. Amennyiben még nincs számlád, akkor Regisztrálj (általunk regisztrálok egy 5.000 forint értékű ingyen fogadásban is részesülnek)
2. A bónusz csak 16:15 és 18:15 között elérhető
3. A fenti időszakban lépj a Számlám, Bónuszaim menübe és fogadd el az ajánlatot
4. Ezt követően az első élő fogadásod kockázatmentes.
5. Ha fogadásod veszít, 1000Ft-ig visszaadjuk a tétedet.

Figyelem: egyszerre csak egy aktív bónusszal rendelkezhetsz. Amennyiben egy második ajánlatot is elfogadsz, úgy az első bónuszod és az abból származó nyeremények törlésre kerülnek.

Ne feledd, Gonzo Adventi Naptárja minden nap más-más ajándékkal vár! Nézz vissza holnap is!

Idézetet írta: Zsoca Dátum december 02, 2016, 14:33:04
Köszi srácok ,de konkrétan a naptár az megvan! :D az nincs meg hogy hogyan állok a forgatással! :) Közben elértem a chat-et,küldenem kellett vmi komolyabb emberkének print screen-t mert a chat-es kolléga tehetetlen volt... :/ Tehát csak lehet vmi problem!  :o

Nincs véletlen köztetek valaki,akinek ráhatása van az Unibetnél? :) Ekkorra egy dilettáns bandát még nem láttam...  :crazy:
Tegnap kedves Tibor részeg volt és azt sem tudta milyen nap van,mondta hogy küldjek print screen-t a supportnak... Elküldtem,semmi reakció,este még 1x elküldtem,azóta sincs válasz! Gondoltam chat-en elküldöm a jó ... ,persze a chat most sem elérhető! Ügyfélszolgálat -10 !!!!

Én is pörgettem az első napi bónuszt, 10 ingyen pörgetés ezen Secrets of Christmas, 43,85€ ezt kellett 25x megforgatni. Többször kérdeztem a Magyar chat-en, hogy mennyi van még. De nagyon félretájékoztatott. Email-ben én is küldtem képet, hogy mit ír ki nálam a bónuszról. Nem tudott segíteni!

Angol chat, pontos, értelmes adatokat mondott. Mindent jól számolt.
Javaslom, próbáld meg te is!

Vagy pedig bónuszpörgetés közben, többször nézz rá az egyenlegedre, ha kész vagy át fog váltani a pénz a Készpénz egyenleg-re. De semmi értesítés nem jön róla.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 03, 2016, 14:00:16
Én is pörgettem az első napi bónuszt, 10 ingyen pörgetés ezen Secrets of Christmas, 43,85€ ezt kellett 25x megforgatni. Többször kérdeztem a Magyar chat-en, hogy mennyi van még. De nagyon félretájékoztatott. Email-ben én is küldtem képet, hogy mit ír ki nálam a bónuszról. Nem tudott segíteni!

Angol chat, pontos, értelmes adatokat mondott. Mindent jól számolt.
Javaslom, próbáld meg te is!

Vagy pedig bónuszpörgetés közben, többször nézz rá az egyenlegedre, ha kész vagy át fog váltani a pénz a Készpénz egyenleg-re. De semmi értesítés nem jön róla.

Na írtam az angol chat-en! Azonnal írta,hogy még 251eurót kell megforgatnom! Egész jól állok! :D Még van egy 100-asom,talán marad valami...
De hogy ezt a magyarok nem tudták egy nap alatt megoldani... :( szánalom

Sziasztok!
A mai promóban egy 2000 euró összdíjazású póker freerollon vehetünk részt. A jelszó elvileg a mai élő póker közvetítésben hangzik el. Ha valaki tudja már kérem ossza meg. Előre is köszönöm.

Idézetet írta: Pokerman Dátum december 04, 2016, 17:24:28
Sziasztok!
A mai promóban egy 2000 euró összdíjazású póker freerollon vehetünk részt. A jelszó elvileg a mai élő póker közvetítésben hangzik el. Ha valaki tudja már kérem ossza meg. Előre is köszönöm.

grandfinal

Én amúgy is szoktam nézni a twitch channelüket, de ilyen káoszt még nem láttam. Természetesen a magyarok vitték a prímet, egyedüli népként képtelenek voltak betartani az egyetlen szabályt, english only. Van aki már 2-kor a jelszót kérte (minek b.szdmeg ha még nem tudsz regelni?  :bash:), más két perccel kérdése után már azt ecsetelte hogy "persze, kurva jó hogy a magyarok soha sem segítik a másik magyart". Hajajajjjjj  :bash: :D
Félelmetes.

Amúgy lesz majd még egy freeroll, ahol mindenki aki regel, nyer egy 4 eurós UK Tour jegyet. Elvileg a brék után ugrik fel a lobbiban és két perccel kezdés előtt közlik a passt.

Lehet hülye a kérdés, de egy adventi naptárban miért nincs több népvonzó ingyen pörgetős dolog? Olyanok amik mondjuk év közben nem nagyon vannak, vagyis engem nem érdekelnek a BL-es promók ebben az időszakban.

Azért, hogy úgy tűnjön, hogy vannak promók, de ez csak a látszat. Eddig 8 nap alatt 1 ajánlat volt használható. Régebben legalább 1. nap adtak újratöltési bónuszt.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 08, 2016, 14:03:42
Azért, hogy úgy tűnjön, hogy vannak promók, de ez csak a látszat. Eddig 8 nap alatt 1 ajánlat volt használható. Régebben legalább 1. nap adtak újratöltési bónuszt.

A két BL-re adott az tényleg semmit sem ért, meg a második napi kaszinós sem. A többire nem emlékszem mert összemosódik a community-s kalendárral. Egyenként nem is tudnám értékelni, de így összeségében szerintem nagyon jól összehozták. A mai is ajándék, igaz most a comm.-os nem nagy cucc. Egy feltöltési bónusz még azért jó lenne.
Egyébként volt már róla szó hogy azért van többségében sport és póker promó mert vannak akik azt se tudják mit kell csinálni egy ingyenes pörgetéssel, vagy bingó voucherrel.  ;D

#27 december 10, 2016, 12:20:46, Nezocsa
Vagy én vagyok hülye vagy még nagyon reggel van :beerchug:

A mai promó? két különféle metódus alapján írják le, hogy hogyan kell fogadni erre:


Hogyen működik?
1. Fogadd el az ajánlatot
2. Fogadj élőben 3000Ft értékben
3. Látogass el a Számlám, Aktív bónuszaim menübe és aktiváld a kockázatmentes fogadást
4. Ha a következő élő fogadásod veszít, visszaadjuk a tétedet legfeljebb 3000Ft-ig!
 

*Kérjük olvasd el a részvételi feltételek teljes egészét.
 

Sok szerencsét!


Bónusz szabályai



Hogyan működik?


1. Győződj meg róla, hogy nincs aktív bónuszod.

2. Aktiváld az ajánlatot

3. Fogadj élőben 3000Ft / 10€ értben 30 napon belül

4. Aktiváld a 3000Ft / €10-s kockázatmentes élő fogadást a Számlám, Aktív bónuszaim menüben

5. Helyezz el egy élő fogadást 3000Ft / €10 téttel a saját egyenlegedből.

6. A bónusz aktiválása utáni első élő fogadást visszatérítjük, ha az nem nyert.


NA JÓ FELÉBREDTEM :-)


Idézetet írta: Nezocsa Dátum december 10, 2016, 12:03:07
Vagy én vagyok hülye vagy még nagyon reggel van :beerchug:

A mai promó? két különféle metódus alapján írják le, hogy hogyan kell fogadni erre:


Hogyen működik?
1. Fogadd el az ajánlatot
2. Fogadj élőben 3000Ft értékben
3. Látogass el a Számlám, Aktív bónuszaim menübe és aktiváld a kockázatmentes fogadást
4. Ha a következő élő fogadásod veszít, visszaadjuk a tétedet legfeljebb 3000Ft-ig!
 

*Kérjük olvasd el a részvételi feltételek teljes egészét.
 

Sok szerencsét!


Bónusz szabályai



Hogyan működik?


1. Győződj meg róla, hogy nincs aktív bónuszod.

2. Aktiváld az ajánlatot

3. Fogadj élőben 3000Ft / 10€ értben 30 napon belül

4. Aktiváld a 3000Ft / €10-s kockázatmentes élő fogadást a Számlám, Aktív bónuszaim menüben

5. Helyezz el egy élő fogadást 3000Ft / €10 téttel a saját egyenlegedből.

6. A bónusz aktiválása utáni első élő fogadást visszatérítjük, ha az nem nyert.


NA JÓ FELÉBREDTEM :-)

Kicsit zavarosan fogalmaznak rossz szokásukhoz híven. Egyik helyen azt írták, hogy a visszatérítés normális "pénzzel" történik, a bónuszok menüben viszont azt írják a visszatérítés bónusz formájában történik, ami gondolom már forgatásköteles...