Davis Cup 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum szeptember 19, 2017, 19:27:57
Jó lenne, ha lenne itthon egy jó csörte mondjuk a franciák/Svájc/horvátok ellen, hátha jönnének a "nagyok".. :)

Elmeny szempontjabol mind kozul a franciak lennenek a legjobbak, mert akarki jon, ugyan romma vernek, de klasszisok, topjatekosok.
Persze ha tovabb is szeretnenk menni, akkor meg Svajc vagy a kazahok. Federer sztem mar nem fog DK-ban szerepelni, Wawrinka meg inkabb a pontokat ero tornakat fogja favorizalni amikor visszater. Rajtuk kivul meg mind hulladek. Esetleg ha Nishikori nincs, a japanokat is utnenk. 

Minket huztak ki utoljara, mar azt hittem nem is vagyunk a gombben  :D Belgakkal kezdunk itthon, ugyhogy jo lenne ha Goffin megtorne es ket bukott donto utan felretenne a DK-t. De vele sem remenytelen, rajta kivul csak CH warriorok, ugyhogy...

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 20, 2017, 16:51:50
Minket huztak ki utoljara, mar azt hittem nem is vagyunk a gombben  :D Belgakkal kezdunk itthon, ugyhogy jo lenne ha Goffin megtorne es ket bukott donto utan felretenne a DK-t. De vele sem remenytelen, rajta kivul csak CH warriorok, ugyhogy...
Sajnos,Belgiumban lesz szinte tuti,mert a Belgáknak döntősként pályaválasztási joguk van(valami újdonság :crazy:) :noway:

Akkor az tenyleg valami ujdonsag lesz, mert a sorsolasnal minket tuntettek fel palyavalasztokent, es twitteren is igy irjak. Majd kiderul, de jo lenne ha tenyleg Marci itthon jatszhatna, mert akkor fenyevekkel beljebb vagyunk :D

https://twitter.com/DavisCup/status/910520725693456384/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.daviscup.com%2Fen%2Fnews%2F273468.aspx


http://www.huntennis.hu/?article_hid=19269

Hátha Goffin nem akar játszani ahogy írtad mert nélküle viszont már nem esélyekről van szó hanem szinte kötelező  :D

Mindegy hol lesz, de salakon legyen, kemény pályán Balázs és Nagy miatt is alapból 0-2-ről indulnánk.

Valahogy esélytelennek tartom, hogy salakon játszunk Belgiumban februárban. Fedett lesz az a borítás (olaszok ellen is úgy játszottak idén). Akkor hendikeppel indul majd Darcis is, meg Goffin is. Abban bízhatunk, hogy Goffin fáradt vagy maródi lesz, így talán Fucsó be tud húzni egy-két meccset.

Na, hát így nem jön kis hazánkba egy nagy játékos sem, pedig kimentem volna egy jó vizsgaidőszak után  :redchug: ;D

Davis Kupa Döntő 2017: Franciaország - Belgium

Tippek? Vélemények?

Davis Kupa: Készülőben a francia ,,victoire"


Bárhogy is végződik a 2017-es Davis Kupa döntője, a ,,Victoire!" örömteli felkiáltás biztosan sok torokból elhangzik majd Lilleben, hiszen a két döntős csapat Franciaország és Belgium. Olvasd tovább

A francia szurkolok tobbnyire olyanok mint az allatok, de a hangulat ennel jobb nem lehet egy dontore. Ilyen korulmenyek kozott rohadt nagy meccs lesz a Tsonga - Goffin. Ha nyerne a belga - amire boven van esely - akkor sztem kampo a galloknak, Pouille a DK-ban folyamatosan beeg. Mondjuk ha Noah esznel van, lecsereli a tegnap jol jatszo Gasquetra, aztan akkor mindegy is  ;D En szurkolok a belgaknak, hatha akkor Goffin jovore inkabb csak a Tourra es a top 10 megtartasara torekszik, mi meg megyunk meg egy kort  :ok: