Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ki nyeri a BL-döntőt?

Real Madrid
9 (50%)
Liverpool
9 (50%)

Összes szavazó: 17

Szavazás lezárva: május 26, 2018, 15:02:55

Idézetet írta: beaviske2 Dátum május 07, 2018, 20:41:55
Nagy meccs lessz !  ;D

De hogy az angoloknak még nagyobbat kell utazniuk kievbe az 1* Biztos    :P

Liverpool, ha jól tudom közelebb van Kijevhez, mint Madrid az ukrán fővároshoz.

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 07, 2018, 20:51:49
Liverpool, ha jól tudom közelebb van Kijevhez, mint Madrid az ukrán fővároshoz.

;D legalább a sok katalán harcosnak nem kell olyan sokat utazniuk haza szomoruan   :'(  a vesztes csata után ebben a dög melegbe...


Légyszi valaki írja már át a címben a döntött szót, akinek van jogosultsága, mert nagyon zavaró. Köszönöm előre is!

1960-as BL-döntő: https://www.youtube.com/watch?v=1H_89ue5s20

Tudom, hogy közel sem mai modern, fizikális foci és a többi, de micsoda játék megy a pályán. Puskás fejjel, lábbal, de még szemmel is veszélyes esküszöm. Bármilyen testhelyzetből, szögből felső sarokra küldi a labdát. Társai meg néha sarokkal, esernyővel szóval mindenféle módon indítanak, kár hogy nem tisztább felvétel :) Tetszik, hogy egy átlag kimaradt helyzet után is ölelkeznek, pacsiznak.

Idézetet írta: TiB Dátum május 08, 2018, 10:10:52
1960-as BL-döntő: https://www.youtube.com/watch?v=1H_89ue5s20

Tudom, hogy közel sem mai modern, fizikális foci és a többi, de micsoda játék megy a pályán. Puskás fejjel, lábbal, de még szemmel is veszélyes esküszöm. Bármilyen testhelyzetből, szögből felső sarokra küldi a labdát. Társai meg néha sarokkal, esernyővel szóval mindenféle módon indítanak, kár hogy nem tisztább felvétel :) Tetszik, hogy egy átlag kimaradt helyzet után is ölelkeznek, pacsiznak.

azért valami változatlan, a bírói hátszél már akkor is megvolt (2:00)  :crazy:

Idézetet írta: Schleck Dátum május 08, 2018, 10:59:29
azért valami változatlan, a bírói hátszél már akkor is megvolt (2:00)  :crazy:

Vannak emberek akik mindenhol a szart keresik...
Hatalmason jo mecs mecs volt, ok voltak az akkori focistak csucsai. :great:

Ti itt 1960 -oztok, meg címszóztok, ahelyett hogy löknétek a tutit.   ;D
Amit nem is nagyon kell firtatni , mert olyan varázslatos csiki csukiban le lessz mosva a spanyol gárda, hogy 6. Gyuri forogni fog a sírjában.

:beerchug:

Az idei BL-döntő a Ramadan közepére esik.
A Ramadan pedig, ugyebár, 30 napos böjtidőszak. Azaz egy olyan hónap, amely alatt a muszlimok napkeltétől napnyugtáig böjtölnek. A gyakorló muzulmánoknál a Ramadánnal járó böjt 30 napja alatt napkelte és napnyugta között tilos enni, inni, házaséletet élni, dohányozni.

Én 4 darab, vallásukat gyakorló muzulmánt számoltam össze a Bajnokok Liga döntőjének csapatainál:
- Liverpool FC: Mohamed Salah, Sadio Mane, Emre Can.
- Real Madrid: Achraf Hakimi.

(Tudomásom szerint Karim Benzema algériai származású francia válogatott labdarúgó nem gyakorló muzulmán.)

Tehát amíg az angol csapatnál két nagyon meghatározó és gólképes játékosról, plusz egy viszonylag jó középpályásról van szó, addig a spanyol csapat esetében mindössze csak egy 19 éves hátvéd érintett, aki amúgy is csere és alighanem az idei BL-döntőben sem fog egyetlen percet sem játszani.

Kérdés: Kihagytam-e valaki gyakorló muzulmánt a BL-döntősök focistái közül?

Idézetet írta: csabax Dátum május 19, 2018, 12:42:44
Az idei BL-döntő a Ramadan közepére esik.
A Ramadan pedig, ugyebár, 30 napos böjtidőszak. Azaz egy olyan hónap, amely alatt a muszlimok napkeltétől napnyugtáig böjtölnek. A gyakorló muzulmánoknál a Ramadánnal járó böjt 30 napja alatt napkelte és napnyugta között tilos enni, inni, házaséletet élni, dohányozni.

Én 4 darab, vallásukat gyakorló muzulmánt számoltam össze a Bajnokok Liga döntőjének csapatainál:
- Liverpool FC: Mohamed Salah, Sadio Mane, Emre Can.
- Real Madrid: Achraf Hakimi.

(Tudomásom szerint Karim Benzema algériai származású francia válogatott labdarúgó nem gyakorló muzulmán.)

Tehát amíg az angol csapatnál két nagyon meghatározó és gólképes játékosról, plusz egy viszonylag jó középpályásról van szó, addig a spanyol csapat esetében mindössze csak egy 19 éves hátvéd érintett, aki amúgy is csere és alighanem az idei BL-döntőben sem fog egyetlen percet sem játszani.

Kérdés: Kihagytam-e valaki gyakorló muzulmánt a BL-döntősök focistái közül?

A csatában harcolók felmentést kapnak. :D Vagy lesznek utazók, idegenvezetők. :)

Ha röviden szeretnék válaszolni: A Real nyer, rendes játékidőben.

Bajnokok Ligája Döntő Tippjáték

Ki szerzi a Real Madrid - Liverpool mérkőzés első gólját, s mikor? Tippeld meg a játékos nevét, illetve az időpontot is!

Nyeremény: 15.000 Forint!


Ki nyeri a BL-döntőt?

Real Madrid - 1.66   Liverpool - 2.10

Oddsok érvényesek a bet365 irodánál, ebben az időpontban: 2018-05-23, 15:00CET

Lehet szavazni a lap tetején.


Mintha google fordítót használtak volna.  ;D