Európai Kosár Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy cseh mérkőzést ajánlanék a figyelmetekbe.
Opava-Pardubice
Ma kezdődik meg a felsőházi szakasz, a két csapat kb. azonos mérleggel ál, azonban a vendég gárda az amerikai légiósainak köszönhetően komolyabb erőt képvisel. Legutóbbi találkozásukkor a Pardubice hazai pályán 20+ ponttal verte őket. Igaz, azt megelőzően idegenben épphogy csak egy ponttal tudtál felülmúlni az Opavát. Hazai pályán kiegyenlítettebb esélyek lehetnek, azonban az Opava számára rossz hír, hogy a csapat egyik kulcsembere a cseh válogatott Jakub Sirina ma nem játszik sérülés(ágyék?) miatt! Az ő kiesése hiányzó 10+ pontot és elmaradó assistokat jelent majd. Kiesésének hírére az oddsok is elkezdtek szép táncot járni. A vendég csapat oddsa folyamatosan esik, a bet365-nél még tartja magát az 1,86 de megeszem a kalapom ha ez kitart 18-00ig, a meccs kezdetéig. Felsőház, még nem igazán hatalmas a tét, de úgy gondolom, hogy a kulcsemberüket vesztett hazaiak nem fogják tudni megállítani a jó formában érkező vendégeket.

Idézetet írta: Szurki Dátum február 28, 2018, 12:42:21
A vendég csapat oddsa folyamatosan esik, a bet365-nél még tartja magát az 1,86 de megeszem a kalapom ha ez kitart 18-00ig, a meccs kezdetéig.
Na ebben a percben röffent át 1,66-ra a vendég gárda. Megmarad a kalapom szerencsére ebben a hideg időben. :D WilliamHillnél még 1,9 ha jól látom. 

Elnézést, hogy ennyit írok a meccs kapcsán, de én ilyet nem nagyon láttam még.
Jelenleg a bet365-nél 4,5 az Opava és 1,16 a Pardubice oddsa. :O
Én csak egy sérültről tudok a hazai oldalon de ez nagyon érdekes, hogy ennyire lezuhant a vendég szorzó. Ha véletlenül erre téved egy kosárszaki az ránézne, hogy mi lehet a háttérben? Tegnap a fél opavai kosárcsapat lerészegedett a kocsmában? :D

Idézetet írta: Szurki Dátum február 28, 2018, 16:05:20
Elnézést, hogy ennyit írok a meccs kapcsán, de én ilyet nem nagyon láttam még.
Jelenleg a bet365-nél 4,5 az Opava és 1,16 a Pardubice oddsa. :O
Én csak egy sérültről tudok a hazai oldalon de ez nagyon érdekes, hogy ennyire lezuhant a vendég szorzó. Ha véletlenül erre téved egy kosárszaki az ránézne, hogy mi lehet a háttérben? Tegnap a fél opavai kosárcsapat lerészegedett a kocsmában? :D

Az Opava hivatalos oldalán is csak Jakuba Šiřiny ágyéksérülését emelik ki, hát reméljük, hogy nem valami parasztvakítás a nagy odds változás.  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 28, 2018, 16:35:33
Az Opava hivatalos oldalán is csak Jakuba Šiřiny ágyéksérülését emelik ki, hát reméljük, hogy nem valami parasztvakítás a nagy odds változás.  :beerchug:
Érdekes. Ha kiveszem Sirinát akkor is kb. 1,5-1,6 körül kellene lennie a vendégoddsnak nem ilyen 1,2 körül mindenhol. Én egy szebb összeget tettem rá tippmixen, igaz már csak az 1,7-es oddsot értem el. Erre most nemrég levették a kínálatból. Ilyen nagy oddsváltozásnál érvényteleníthetik a korábban megtett fogadást? Elég pofátlan dolog lenne mondjuk.

Idézetet írta: Szurki Dátum február 28, 2018, 16:41:41
Érdekes. Ha kiveszem Sirinát akkor is kb. 1,5-1,6 körül kellene lennie a vendégoddsnak nem ilyen 1,2 körül mindenhol. Én egy szebb összeget tettem rá tippmixen, igaz már csak az 1,7-es oddsot értem el. Erre most nemrég levették a kínálatból. Ilyen nagy oddsváltozásnál érvényteleníthetik a korábban megtett fogadást? Elég pofátlan dolog lenne mondjuk.

Nem hiszem, hogy törölni fogják, bet365-nél még kint van. Inkább pofára esés ne legyen belőle.  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 28, 2018, 16:55:10
Nem hiszem, hogy törölni fogják, bet365-nél még kint van. Inkább pofára esés ne legyen belőle.  ;D
Ez is benne van a pakliban :D Ha így lesz akkor megtalálsz majd a Gumiszobában :D
Ha tényleg csak Sirina esett ki -és mindenki erre rácuppant fogadás szempontból- akkor a hazai győzelem is simán benne van ha a társak megtáltosodnak. Én kicsit bízom benne, hogy más kulcsjátékos is távol marad csak még nem adtak hírt róla. Most már kíváncsi vagyok mi lesz...

Semmi meglepő, hazaiak egyből vezettek, már 13-al is mentek a találkozón, a félidőre visszakínlódta magát a vendéggárda 41-37-re. Remélem sikerül fordítaniuk.

Szerintem ez nem kicsit volt bunda...

Idézetet írta: Szurki Dátum február 28, 2018, 19:40:07
Szerintem ez nem kicsit volt bunda...

Nem tudni, hogy milyen információk mozogtak a háttérben, beszedtük a karót. Majd legközelebb.  ;)

Eurocup


Március 09., péntek:

16:00   Zenit Petersburg - Reggiana    1.36   3.20
   
18:00   Unics Kazan - Bayern    1.68   2.20
   
19:00   Buducnost - Darussafaka    2.10   1.75
   
21:00   Gran Canaria - Lokomotiv Kuban    1.70   2.17


Tippek, vélemények?

#26 március 19, 2018, 05:54:33, SPF Infó
Eurocup - negyeddöntők





Március 14., szerda:

20:30   Bayern - Unics Kazan    1.29   3.58

20:30   Reggiana - Zenit Petersburg    1.93   1.99


Tippek, vélemények?

Eurocup - elődöntők




Március 20., kedd:

17:30   Lokomotiv Kuban - Reggiana    1.19   4.80
   
18:45   Darussafaka - Bayern    1.60   2.36


Tippek, vélemények?

Eurocup - elődöntők




Március 23., péntek:

20:00   Bayern - Darussafaka    1.30   3.45
   
20:45   Reggiana - Lokomotiv Kuban    2.80   1.43



Tippek, vélemények?

Eurocup - döntő



Április 10., kedd:

19:00    Lokomotiv Kuban - Darussafaka    1.38         3.05


Tippek, vélemények?