Női kézilabda vb 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2017-es női kézilabda vb-t?

Norvégia
28 (58.3%)
Oroszország
1 (2.1%)
Franciaország
3 (6.3%)
Hollandia
6 (12.5%)
Dánia
2 (4.2%)
Németország
1 (2.1%)
Magyarország
5 (10.4%)
Más
2 (4.2%)

Összes szavazó: 47

Szavazás lezárva: december 05, 2017, 10:47:35

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 14, 2017, 22:49:34
Ahogy tegnap tolták a norvégok az embertelen volt, gyakorlatilag egyeduralkodók női kéziben.. sztem nem lehetne kiállítani egy olyan allstar csapatot a világon, amelyiknek valós esélye lenne.
viszont az idei kézi vb nekem kibaszott unalmas volt, utóbbi években most volt ilyen, h leszarom kicsit, mondjuk lehet azért mert januárban horvátba megyek a férfire és kicsit már nagyobb színvonalat látok bele, de az üres csarnokok most nagyon lehozóak voltak

Egyetértek. Engem sem igazán hozott tűzbe... Bár én nem megyek horvátba :P
Ma hajrá svédek és hollandok, (francikat utálom) bár a norgéknak nem lehet nem szurkolni, de most az esélytelenebbekért szorítok :)  :beerchug:

Döntő


December 17., vasárnap:

17:30   Norvégia - Franciaország   1.20   12.52   6.18


A harmadik helyért:

14:30   Hollandia - Svédország   2.11   8.56   2.06


Tippek, vélemények?



Igazából meg is érdemelték, már a mai produkció alapján. Norvégoknál kapusteljesítmény nulla, egyedül Kristiansen volt dicsérhető, amikor igazán kellett volna, sem Mörk, sem Oftedal nem igazán csinált semmit. Arra basztak rá, hogy a jobb szél Skogranddal eleve halott volt, nagyjából fel is adták, hisz labdát nem is kapott, szegény meg amikor kapott, meg sem tudta fogni. Elég vicces, de a magyar csapatba sem férne be szegény. Na meg ugye ennyi hetest nem lehet elkúrni, mi már csak tudjuk  :)