Férfi Kézilabda EB 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezek a dánok nagy mókamesterek, egyszerűen gyönyörű, amit összehoztak. Valószínűleg úgy gondolkodtak, hogy a csehek elleni meccs pontjai kiesnek, ami ugye nekik nulla, így nem számít. Látva a spanyol-magyart, és azt, hogy mennyire kurva gyenge az a spanyol csapat, szerintem 90-95% a dán siker, legalábbis az én megítélésem szerint. Szóval nálam a dán-spanyol meccsen a dán siker elég tutinak tűnik, mi pedig elverjük a cseheket, és akkor igazából nem történt semmi, azon kívül, hogy a dánok kerestek egy raklapnyi pénzt  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 16, 2018, 10:09:27
Ezek a dánok nagy mókamesterek, egyszerűen gyönyörű, amit összehoztak. Valószínűleg úgy gondolkodtak, hogy a csehek elleni meccs pontjai kiesnek, ami ugye nekik nulla, így nem számít. Látva a spanyol-magyart, és azt, hogy mennyire kurva gyenge az a spanyol csapat, szerintem 90-95% a dán siker, legalábbis az én megítélésem szerint. Szóval nálam a dán-spanyol meccsen a dán siker elég tutinak tűnik, mi pedig elverjük a cseheket, és akkor igazából nem történt semmi, azon kívül, hogy a dánok kerestek egy raklapnyi pénzt  ;D

Én is úgy gondolom, hogy megverik a dánok a spanyolokat!  :beerchug:

Január 16., kedd:

18:15       Franciaország   -   Fehéroroszország      1.07   19.45   11.86

18:15       Szerbia   -   Izland      4.00   9.69   1.39

20:30       Horvátország   -   Svédország      1.33   9.88   4.53

20:30       Norvégia   -       Ausztria   1.13    15.09   8.48


Tippek, vélemények?

ja, meg azért a cseh kapus sem fog még egyszer így védeni, mint tegnap a dánok ellen, mindenesetre lesz tétje még nekünk is a spanyol-dánnak ezt azért nem gondoltam volna  ;D

nálam a horvátok a legstabilabbak az eb-n, hihetetlen h ki tudják élvezni a hazai pályát, meg keretre is nálam a top

érdekes h a férfi világverseny sokkal közönségbarátabb, meg nagyobb érdeklődésű és itt mégis alig van hozzászólás, a női vb-n meg volt egy rakás  :o

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 16, 2018, 11:15:00
érdekes h a férfi világverseny sokkal közönségbarátabb, meg nagyobb érdeklődésű és itt mégis alig van hozzászólás, a női vb-n meg volt egy rakás  :o
Amikor szóba kerül, hogy jobbára nem a sportteljesítmény miatt bámulják a férfiak a női sporteseményeket, hanem például azért, mert a női sportolók között sokan vannak dekoratívak, akkor az egyik haverom sűrű bólogatások közben minden alkalommal elmondja a következőt: "- A női nemben a női igent szeretem a legjobban!"  ;)

1,50-ről 1,27-re esett a magyarok oddsa  :angel:

A Svédek legyalulják a Horvátokat... nem kicsit  :redchug: :redchug: :redchug:

Január 17., szerda:

18:15   Csehország - Magyarország   4.75   10.57   1.30
   
18:15   Németország - Macedónia   1.28   10.87   5.05
   
20:30   Montenegró - Szlovénia   6.33    12.82   1.19
   
20:30   Spanyolország - Dánia      2.74   8.34   1.70


Tippek, vélemények?

Így, hogy már nincs Jamali, megpróbálok egy Bodó góljai 2.5 overt 1.44-ért.
(plusz ráhúztam még a hétvégi Real Madrid-Depor meccsen a Real 2.5 overt 1.50-ért, hogy legalább egy duplázót kiadjon, így az 1.44-et magában nem szívesen húztam volna.)

Szerintem Bodó támadásban sokat lesz fenn, ezt a három gólt neki szállítania kell.

Kíváncsi vagyok mit játszunk. Az biztos, hogy a nap egyik public betje a miénk :D

Idézetet írta: Szurki Dátum január 17, 2018, 17:25:23
Kíváncsi vagyok mit játszunk. Az biztos, hogy a nap egyik public betje a miénk :D
Jé és tényleg :D

Január 18., csütörtök:

18:15   Szerbia - Norvégia   7.00   13.49   1.18
   
20:30   Horvátország - Fehéroroszország   1.10   17.53   10.17



Tippek, vélemények?

A sokat szidott Dushebaev után ez a Vranjes miben jobb? Mert szerintem semmiben, sőt még olyan se. Az egy dolog, hogy az angol szókincs tényleg 50-60 szóban merül ki, már amit időkérésnél használ, mert amúgy nem ismerem. A yu gó der, yu gó der mellett sokat nem mond.
Dushebaev ugyanúgy kísérletezett fiatalítással, akkor azt rótták fel neki, hogy túl sokat hívott be egyszerre.

Amikor jött a Veszprémhez, az volt a fő hír, hogy sokkal gyorsabb játékot fog erőltetni, inkább a gyorsabb északi stílus, mint a lassabb, körülményesebb, de talán játékosabb spanyol. Ez a gyorsaság kb egy, max két meccsig érezhető volt, aztán semmi. Én persze szkeptikus voltam, hogy ok, ez gyorsan akar játszani, de egy Nagy Lacival futni képtelenség, főleg ha még Ilic is védekezik, ezek sose fognak futni neki... Játszik is mindent a Veszprém, csak uptempót nem.

Itt a válogatottnál a leindításból szerzett gólok száma sem volt épp sok, vagy kettő-három maximum, mondjuk nekem egydül az ugrik be, amikor Timuzsin fényt kapott, aztán megindult, kapta a lasztit és bummmmmm

Mikler egyszer sem mert indításra vállalkozni, ami lehet az ő hibája, vagy a lassúságunk, és akkor neki volt igaza, mert inkább egy lassan eladott labda, mint egy gyorsan.

Erre a cseh meccsre meg szavak nincsenek. Mi, itt a kis országunkban azt hisszük, hogy egy Balogh meg egy Bánhidi meg Bodó 'sztárok', aztán kiderül, hogy ilyenek a Bundes kettőben tucatszám játszanak.
Van egyébként hasonlóság a cseh női és ffi csapat között, mert a csajok is sokkal többet nyújtottak a legutóbbi vb-n, és itt a srácok is.
Azt meg tényleg nem tudom hová tenni, hogy a 12-13 gólt dobó cseh irányító-átlövő hogy játszhatott így. Ha mást nem, akkor ráküldöm a Szöllősit a padról, hogy hé, menj be, aztán basszál oda neki egy olyat, hogy ne nagyon legyen kedve lövöldözni, akár piros vagy kék lap árán is.

Tegnap azt véltem, hogy nyerni fogunk, de nem lesz meg a négy, és este még izgulni kell a dán sikerért. Aztán tévedtem, mert nem kellett izgulni.

Egyszerűen érthetetlen, hogy ha van egy picike tét, egyszerűen senki sem képes még csak arra sem, hogy egy átlagosat játsszon.

Persze mondhatja a Pásztor, hogy építkezési fázis, és lehet igaza is van, de én azt látom, hogy egyre gyengébb és gyengébb a csapat férfi és női szinten is, és lassan ott tartunk mint fociban, hogy nincs nagyon meccs már, amit tutira lehet venni.

De legjobban nem is az idegesít, hogy kiestünk, és úgy, ahogy, hanem az, hogy a megváltóként várt Vranjes kb. lófaszt sem ér. Legjobban pedig az zavar, hogy nem beszéli a magyart, és egy jó időben elhelyezett bazdmeg nem hangzott el, csak a ju gó der, és a ju gó der, az meg sajna kevés volt.



nnagggyon durva ahogy a tortenelem ismetli onmagat

2010 eb ausztria, szinte hazai palya
magyar-cseh a tovabbjutasert

26:33 Jicha 14 gol

2018 horvat eb, hazai palya szinte
magyar-cseh a tovabbjutasert

27:33 Zdrahala 14 gol

gyakorlatilag egy ember vegzett ki mind a ket alkalommal.... a danok is riariahungariat toltak vegig aza max 100 cseh szurkolo meg orult maganak a vegen