Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum október 25, 2016, 13:58:07
Akkor el kell gondolkodni.

el kell... na jó, akkor erről ennyit
talán van olyan terület, ahol meg te nem vagy annyira otthon, nekem ez magas, ennyi, semmi ilyesmire nem volt eddig szükségem, hol érdekelt volna ezzel kapcsolatban bármi is?  nem a számitógépet nyomkodom egész nap
megkérdeztem és kész
lehet vicceskedni, megoldom máshogy

Idézetet írta: Arzeen Dátum október 25, 2016, 17:53:46
el kell... na jó, akkor erről ennyit
talán van olyan terület, ahol meg te nem vagy annyira otthon, nekem ez magas, ennyi, semmi ilyesmire nem volt eddig szükségem, hol érdekelt volna ezzel kapcsolatban bármi is?  nem a számitógépet nyomkodom egész nap
megkérdeztem és kész
lehet vicceskedni, megoldom máshogy

Nyilván mindenki okos telefonnal, meg táblagéppel a kezében született. Jah, nem.

Ne vedd számba. Ha tudunk segíteni, akkor bármikor megtesszük, csak szólj.  :ok:

A beregisztrált "kisgyerekek" pedig hamarosan ki lesznek tiltva a fórumról (újra).

Georgeboyd?? Velek hasonlo stilusjegyeket felfedezni. :redchug:

Idézetet írta: Alk Dátum október 26, 2016, 16:32:06
Georgeboyd?? Velek hasonlo stilusjegyeket felfedezni. :redchug:

A jó madarak mind itt vannak.  ;D

Hol lehet hivatalos kosárlabda eredményeknek utána nézni?

konkrétan ez a meccs érdekelne: Samsung Blue Minx N-KEB Hanabank N

bet365 szerint 92:66 máshol 89:66 az eredmény.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum február 23, 2018, 18:48:00
A zerozero, a parimatch és a scoreboard 92:66-ot ír. Legutóbbi személyes tapasztalataim szerint eléggé megbízható.
Láttam a 89:66-os eredményt is, viszont azok az oldalak nagyon hasonlóak és szerintem egy helyről veszik az eredményt.
A fenti három esetében más a helyzet, hiszen teljesen különböző oldalak, ezért valószínűleg jól írja a bet365.

köszi!érdekes mert a hazai csapat hivatalos oldalán is 89:66ot írnak..a koreai liga oldalan is(de ugyanitt

Idézetet írta: bayerngsk Dátum február 23, 2018, 18:55:16
köszi!érdekes mert a hazai csapat hivatalos oldalán is 89:66ot írnak..a koreai liga oldalan is(de ugyanitt

Nekem frankó lenne a 89-66, megkerestem az ügyfeleseket chaten akik azt a választ adták, h már jelezték nekik a hibát, de hivatalos megerősítést még nem kaptak a rossz kiértékelésre. Még ma rendezik a sorokat elvileg. Most frissítettem rá a sofascore-ra is, az is már 89-66-ot ír.

Idézetet írta: petercrouch Dátum február 23, 2018, 20:24:44
Nekem frankó lenne a 89-66, megkerestem az ügyfeleseket chaten akik azt a választ adták, h már jelezték nekik a hibát, de hivatalos megerősítést még nem kaptak a rossz kiértékelésre. Még ma rendezik a sorokat elvileg. Most frissítettem rá a sofascore-ra is, az is már 89-66-ot ír.

Irtam nekik ujra.es kuldtem linket is az eredmenyrol..

Sajnos azt a valaszt kaptam hogy 92:66 lett..


jó lett volna látni az utolsó pár kosarat :)

Én is megkaptam ma a választ e-mailben, abban is azt írták, hogy marad a 92-66.

írtam a koreai csapatoknak az fb re, hogy írják már meg szerintük mennyi lett a végeredmény..23 pontos vereséggel meg én is nyernék.vagy felesleges bet 365el kötekedni :D ?

sok reklamálás után nekem végül felajánlották,hogy ha elfogadom jóváírják bónuszként a tetet egyszeri forgatással.ha esetleg válaszolnak az érintett csapatok az üzenetemre,és igazam lesz még írok nekik(nyilván én mar nem reklamálhatok),de hátha máson segít.