Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 17, 2018, 09:35:47
Én is kifizettetnék egy kis pénzt, mert az ingyenes dolgokat sikerült jól feltornásznom, de nevetséges, hogy 27 bank van a listájukban, a Budapest Bank pedig pont hiányzik... Azt hiszem, muszáj leszek befizetni skrillel, majd arra kikérni, mert alapból csak a banki utalást ajánlja fe (pedig pl. sb-bwinen voltak skrilles be-kifizetéseim is)

Írtam nekik egy kétsoros levelet, hogy vegyék fel a BB-t is a listájukba, és még tegnap este válaszoltak:

"Kedves Ügyfelünk!

Köszönjük az emailt.

Örömmel szeretnénk értesíteni arról, hogy a Budapset Bank már szerepel a "Kifizetések" oldalunkon.

Jó játékot és sok szerencsét!

Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel,
Olivér"

Igaz, a kifizetésnél nekem is várható technikai késedelmet ír, bár az igénylést még nem indítottam el.

Amúgy hogy egy jót is írjak: a múlt heti bónuszligájukban 79. helyen végeztem, pedig nem fogadtam sokat, legalábbis annyit nem, mint szoktam régen. A napi 3000 freebeteket forgattam meg több-kevesebb sikerrel (plusz a hétvége felé volt 2 nagyobb tétes fogadásom, de ebből a magasabb jelent 40E Ft-ot), meg a kaszinóban használtam az ingyen pörgetéseket, mondjuk volt, hogy órákig is pörgettem, de viszonylag alacsony téten, de főleg azzal ment fel az egyenlegem is, szóval lényeg, hogy a 79. helyért kaptam 6.000 ft-ot, amit tegnap jóvá is írtak.



Idézetet írta: Lucho Dátum szeptember 18, 2018, 13:17:26
Itt is megjött!  :ok:

Banki utalással vagy Skrillre? Én holnap lesz egy hete hogy utalást kértem. Tudom technikai probléma a pénzügyesek csak ezen dolgoznak, de kezdek gondolkozni rajta nyitok egy Skrill számlát és befizetek-kiutalok. Bár már nem tudom visszavonni a kifizetési igényem...

Idézetet írta: aryca103 Dátum szeptember 18, 2018, 13:48:01
Banki utalással vagy Skrillre? Én holnap lesz egy hete hogy utalást kértem. Tudom technikai probléma a pénzügyesek csak ezen dolgoznak, de kezdek gondolkozni rajta nyitok egy Skrill számlát és befizetek-kiutalok. Bár már nem tudom visszavonni a kifizetési igényem...

Chaten tudod töröltetni a kifizetést. Én tegnap az üzenetük után töröltettem, majd mivel hétvégén volt skrilles befizetésem, lekértem oda.

Én zároltam a számlám. Ennyi elég volt. Másfél hete még a sportingbetre be tudtam fizetni, most a bull-ra nem. Azt mondják kérdezzem meg a bankom miért nem. Másik irodánál regeltem, be is tudtam fizetni.

500 - Internal Application Error
Sajnáljuk, hiba lépett fel az alkalmazásban.

VISSZATÉRÉS A SPORTINGBULL OLDALRA

egyre jobb

Kipróbáltam a bónuszt meg is kaptam a következő munkanapon ahogyan a leirásban van.

a kifizetésem törlése már nem lehetséges végső szakaszban van, hamarosan megkapom (banki utalással) a pénzt.

Sziasztok.

Többek között engem is érint a sportingbullos kifizetés, mivel több mint 50ezer ft-ra várok OTP-s számlámon... valakinek valami okos ötlete van, hogy mit lehetne kezdeni a pénzzel, vagy benyelte az iroda?

Idézetet írta: dani9191 Dátum szeptember 18, 2018, 15:48:42
Sziasztok.

Többek között engem is érint a sportingbullos kifizetés, mivel több mint 50ezer ft-ra várok OTP-s számlámon... valakinek valami okos ötlete van, hogy mit lehetne kezdeni a pénzzel, vagy benyelte az iroda?

Nekem is banki utalás van. Már nem engedi törölni, végső szakasz. hamarosan (remélik) sikerül az utalás. Nemsokára megkapom. Én regisztráltam már a skirll ezért.   

Én múlt csütörtökön kértem kifizetést, előbb ráírtam a chat-re. Azt mondta, hogy holnap vagy holnap után érkezik meg a pénz.

OTP BANKI UTALÁSRA   KAPOTT MÁR KIFIZETÉST BÁRKI IS A   SPORTINGBULL.COM-TÓL?  MÁR LASSAN EGY HETE  BLA.BLA. SZÖVEG TECHNIKAI PROBLÉMÁK LÉPTEK FÖL.   A BETCLIC LEGALÁBB 2 NAPON BELÜL MINDIG KIFIZET.

Idézetet írta: lacika Dátum szeptember 18, 2018, 21:51:48
OTP BANKI UTALÁSRA   KAPOTT MÁR KIFIZETÉST BÁRKI IS A   SPORTINGBULL.COM-TÓL?  MÁR LASSAN EGY HETE  BLA.BLA. SZÖVEG TECHNIKAI PROBLÉMÁK LÉPTEK FÖL.   A BETCLIC LEGALÁBB 2 NAPON BELÜL MINDIG KIFIZET.

Nem mentettem le tegnap a beszélgetést. A hölgy akivel beszéltem, azt írta már majdnem sikerült a kifizetés. Szó szerint. Miután nekem már nem engednek törölni, szurkolni tudok sikerüljön (otp banki kiutalás)  :great: :noway: :'(

Sziasztok!

Más is járt úgy, hogy ugyanaz a felhasználóneve volt 2 (vagy több) "migrálandó" odalon (bwin/sportingbet/gamebookers) és csak az egyik került át az új oldalra? A másik viszont megmaradt, be lehet rá lépni, ott van az egyenleg, de használni nem lehet. Kértem, hogy tegyék át annak az egyenlegét az új sportingbull számlámra, de nem hajlandóak. Szerettem volna, ha Skrillre kiutálják az egyenlegemet, de az sem lehetséges, mert több mint 180 napja fizettem be ezzel a módszerrel. Egyetlen opcióként a banki kiutalást ajánlják fel, de azt nem szeretném.

Van még valaki hasonló cipőben?