III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Segítség és felhívás!


Én inkább a magyar oktatásra koncentrálnék, hogy két egyszerű mondatba ne kerülhessenek nyelvtani hibák. Utána focizhatunk.

Az andorrai csúfos kudarc után talán ilyesmiről is jó lehet információt szerezni:


Idézetet írta: csabax Dátum június 13, 2017, 18:17:11
Az andorrai csúfos kudarc után talán ilyesmiről is jó lehet információt szerezni:



Közülük, ha jól látom, nem is játszott senki Andorra ellen.

Ezért kaptunk ki csak eggyel.

Csörgőlabda-válogatottat az Andorra elleni kezdők helyére!

Idézetet írta: csabax Dátum június 12, 2017, 22:17:17
Segítség és felhívás!




Már a Juve új címerénél sejteni lehetett, hogy ebből kicsit savanyú, kicsit sárga lila magyar megoldások lesznek. Az olaszok esetében annyiban érthető, hogy szélesebb kört megcélozhatnak a ruházati termékeikkel például, de a magyar merchandising lényegében halott, és nem a klasszikus címer miatt, ami nem hagyja kitörni a futballszeretők célcsoportjából a terméket.

Idézetet írta: TiB Dátum június 27, 2017, 13:23:16
Már a Juve új címerénél sejteni lehetett, hogy ebből kicsit savanyú, kicsit sárga lila magyar megoldások lesznek. Az olaszok esetében annyiban érthető, hogy szélesebb kört megcélozhatnak a ruházati termékeikkel például, de a magyar merchandising lényegében halott, és nem a klasszikus címer miatt, ami nem hagyja kitörni a futballszeretők célcsoportjából a terméket.

Egy szavazáson láttam már ezt a képet, vécédeszkák közül lehetett választani. ;D


Magyar-portugál, magyar-lett - Jegyvásárlás július végétől, augusztus elejétől

    Budapest, 2017. július 6., csütörtök (MTI) - Július végén, illetve augusztus elején kezdődik a belépők árusítása a magyar válogatott következő két hazai világbajnoki selejtezőmérkőzésére.


    A magyar csapat augusztus 31-én (20.45) fogadja Lettország legjobbjait, szeptember 3-án (20.45) pedig Portugália együttesét a Groupama Arénában, s a szövetség elnökségének korábbi döntése alapján a jegyek egységesen 1000 forintba kerülnek.
    A portugálok elleni, szeptember 3-i selejtezőre - amint az az MLSZ honlapján olvasható - a belépők árusítása július 30-án kezdődik meg a Szurkolói Klub tagjai számára, akik pedig nem tagjai a klubnak, július 31-től vásárolhatják meg a jegyüket. A lettek elleni, augusztus 31-i találkozóra a Szurkolói Klub tagjai augusztus 3-tól vehetnek jegyet, míg a klubtagsággal nem rendelkező szurkolók augusztus 4-től.
    A jegyek szurkolói kártyával, interneten a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, továbbá személyesen közel 300 értékesítési ponton a TEX viszonteladóknál vásárolhatók meg. Szurkolói kártya nélkül - személyazonosításra alkalmas igazolvány bemutatása mellett - két fővárosi és kilenc vidéki helyszínen lehet belépőket vásárolni - írja az mlsz.hu további részletekkel együtt.
    A szövetség a honlapján jelzi, hogy azoknak a szurkolóknak, akik bérlettel rendelkeznek a válogatott vb-selejtezőire, az MLSZ mindhárom hátralévő selejtezőre - a lettek és a portugálok elleni után a feröeriekkel vívandó októberire is - visszatéríti az egy mérkőzésre arányosított kifizetett bérletár és a meccsekre megállapított 1000 forintos vételár különbözetét.
    Ugyancsak emlékeztet rá, hogy azok a drukkerek, akik elutaztak Andorrába - ahol a válogatott 1-0-s történelmi vereséget szenvedett -, nem kell fizetniük jegyeikért a lettek és a portugálok elleni mérkőzésre. A Bernd Storck szövetségi kapitány által felajánlott belépőket legkésőbb augusztus 27-ig küldi meg az arra jogosultaknak az MLSZ jegyértékesítő partnere.

Az Ajax-játékos Abdelhak Nouri-ról van valami hír? Nem találtam semmit egyelőre, csak a 2 nappal ezelőttieket.

#2007 július 11, 2017, 06:05:04, csacsa44

http://starsixes.com/

Sokkal tobb volt a nagy nev mint akiket egy-ket honapja mar lefixaltak, biztos fasza kis torna volt (ez volt az elso, de lesz belole tobb is, remelem jovore kozvetiti a Digi vagy valamelyik). Erdemes bongeszni az oldalon, foleg a gallery reszen, nagyon jo kepek vannak. A 30-asok tobbsege megtalalja a kedvenceit akiken felnott, legyen az vilagklasszis mint Del Piero, Ballack es Rivaldo, vagy eppen azok a zsenik akik tobbre is vihettek volna mint Djalminha es Okocha. Persze ha megismerhetoek, mert Pirest 10 percig neztem mire rajottem ki ez az ismeros ficko  :D Hja, es Michel Salgado lett a golkiraly  :redchug: ;D

A legszebb golok: https://www.youtube.com/watch?time_continue=120&v=RxJO_bZPcP0

Jo latni hogy Abidal egyaltalan palyan van. Julio "az osero" Baptista semmit sem valtozott  ;D

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de mintha az Eurosporton láttam volna erről közvetítést. Sőt, most látom, hogy le is tölthetőek a mérkőzések.