Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Nem vagyok egy nagy élőzős teniszben, de eddig nem úgy volt, hogy közvetlen a szerva előtt még tudok fogadni az adott játék következő pontjára? Tehát mielőtt szerválná az illető mondjuk a 2.pontért , én arra már nem tudok fogadni, csak a 3.-ra.

Mekkora áldás ez, hogy mind a 4 GS-t az Eurosport adja már, belenéztem Brown-Agut meccsébe a sport1-en, de akkora hülyeségeket, mint itt, máshol nem nagyon tudnak mondani. Brown a hálónál egy szép csuklómozdulattal visszatesz egy pontot, de kb. minden 2.-3. meccsen látni ilyet, erre megszólal a volt "nagy teniszező": ilyenre Brownon kívül csak Federer képes, ő sem mindig  :redchug: :redchug: Ja meg a kedvencem az volt, mikor régen Wimbledonban a Nadal - Federer meccseken, amennyire ellene voltak Rafanak még egy jó ütés után is az vicc volt, emlékszem sokszor néztem Wimbledont némítva.. :bash: Az Eurosport-Digi vonal viszont bőven király kommentátori szempontból, remélem sokáig fogják még vinni a legtöbb tornát.. :D

Idézetet írta: peshark Dátum június 21, 2017, 15:19:11
Mekkora áldás ez, hogy mind a 4 GS-t az Eurosport adja már, belenéztem Brown-Agut meccsébe a sport1-en, de akkora hülyeségeket, mint itt, máshol nem nagyon tudnak mondani. Brown a hálónál egy szép csuklómozdulattal visszatesz egy pontot, de kb. minden 2.-3. meccsen látni ilyet, erre megszólal a volt "nagy teniszező": ilyenre Brownon kívül csak Federer képes, ő sem mindig  :redchug: :redchug: Ja meg a kedvencem az volt, mikor régen Wimbledonban a Nadal - Federer meccseken, amennyire ellene voltak Rafanak még egy jó ütés után is az vicc volt, emlékszem sokszor néztem Wimbledont némítva.. :bash: Az Eurosport-Digi vonal viszont bőven király kommentátori szempontból, remélem sokáig fogják még vinni a legtöbb tornát.. :D

Mind a 4-et? ???

Djere  :D
A 3. szettben háromszor is elveszítette az adogatását, aztán a végén meg kétszer sem tudott brékelni 0-40-ről. Azért csak behúzta.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 21, 2017, 16:49:30
Mind a 4-et? ???

Igen, az idei az elso esztendo, hogy mind a 4 naluk lesz, en rendkivul orulok ennek.. :D

Idézetet írta: peshark Dátum június 21, 2017, 15:19:11
Mekkora áldás ez, hogy mind a 4 GS-t az Eurosport adja már, belenéztem Brown-Agut meccsébe a sport1-en, de akkora hülyeségeket, mint itt, máshol nem nagyon tudnak mondani. Brown a hálónál egy szép csuklómozdulattal visszatesz egy pontot, de kb. minden 2.-3. meccsen látni ilyet, erre megszólal a volt "nagy teniszező": ilyenre Brownon kívül csak Federer képes, ő sem mindig  :redchug: :redchug: Ja meg a kedvencem az volt, mikor régen Wimbledonban a Nadal - Federer meccseken, amennyire ellene voltak Rafanak még egy jó ütés után is az vicc volt, emlékszem sokszor néztem Wimbledont némítva.. :bash: Az Eurosport-Digi vonal viszont bőven király kommentátori szempontból, remélem sokáig fogják még vinni a legtöbb tornát.. :D
az eurosporton sokkal nagyobb hülyeségeket beszélnek, szinte mindegyik kommentátor kívülálló

Idézetet írta: Irtis Dátum június 21, 2017, 17:17:32
Djere  :D
A 3. szettben háromszor is elveszítette az adogatását, aztán a végén meg kétszer sem tudott brékelni 0-40-ről. Azért csak behúzta.

Ezt en is neztem. Mar az eredmeny furcsa volt, hat meg amikor megnyitottam a livescore-t :) Volt egy-ket jobb meccse mar, de egy hatalmas vereb a pali. Az mar most biztos hogy fogadas szempontjabol blacklist, max underdogkent lehet majd megjatszani.

#1403 június 21, 2017, 17:42:25, alexthebest
Idézetet írta: butyi Dátum június 21, 2017, 17:25:04
az eurosporton sokkal nagyobb hülyeségeket beszélnek, szinte mindegyik kommentátor kívülálló

Hallgattal te mar Kaplart butyi?  :D Nemhogy nem ajanlom, ellenzem  ;D Az Eurosporton hiaba beszel olykor blodsegeket a Szabo, azert ert a teniszhez, es a Petra is jo dolgokat mond. Jo helyen van ott (meg a Digin) a tenisz.

* ma nem sokat, 5 percig - a Brown - Autista veget - neztem a Sport tv-t, annyi ido alatt el tudtak sutni egy olyan hulyeseget, hogy Brown azt sajnalhatja hogy a fuves szezon nem egesz evben tart, kulonben top tizes lenne. Na ja, meg soha az eletben dontot sem jatszott a Touron, meg fuvon sem  :)

Tegnap az egyik sport tv-s kommentátor annyira képben volt, hogy Raonicot akkor látta először játszani.. :crazy: És meccs közben elkezdett poénkodni rajta, hogy ezzel a tenisszel, meg darabos mozgással, "csak szervával" hogy lehet manapság a top10-ben lenni. :redchug:

De Kaplárék a legalja tényleg, valahogy mindig elfogultak, faszságokat beszélnek, ráadásul labdamenet közben.

Én a Digivel nagyon elégedett vok, de az Eurosport is rendben van azért.

nalam kaplarek olyanok mintha folyton cukorkakat ennenek a mikrofon elott

nalam is a digi a best Toporral o azert eleg jol keni

Az a baj ezzel a Eurosport közvetíti Wimbledont dologgal, hogy csak a 2-es csatornájukon fogják adni és bármikor el tudom képzelni róluk, hogy egy román vagy lengyel női játékos meccsét adják a regionális piac miatt egy érdekes férfimeccs helyett. Digin meg 3 csatornán adták, aki akarta, Babos páros menetelését is nézhette.

http://www.eurosport.hu/eurosport/eurosport-player_sto2453802/story.shtml

Ár érték arányban teljesen megéri. Kiveszed 1 hónapra kipróbálod és elfelejted lemondani ;)

Jaja a Player az szerintem oriasi talalmanyuk, 7500 egy evre, es aki mondjuk nagy snooker-tenisz rajongo (mint jomagam is :D) annak boven megeri, meg ha tvben nem is adjak, akkor is nezheted hdban az osszes snooker tornat meg 4gs-t, nekem ez boven eleg. Osszehasonlitva a pdc tv egy evre UK-n kivulieknek vmi 40ezer volt amikor neztem, na az horror hiaba imadom a dartsot ie, ez viszont szerintem nagyon megeri :D

"Éves előfizetés esetén az Eurosport Player programja egy éven keresztül elérhető az Előfizető részére. A havi díja 24.99 euró (ÁFÁ-val). Az előfizetés lejártakor az előfizetés automatikusan megújul az elkövetkezendő 12 hónapra, hacsak az Előfizető nem iratkozik le a szolgáltatásról legkésőbb 15 nappal az előfizetés lejárata előtt."
Ez mondjuk el van irva a honlapon, de logikus is az elotte levokbol, az eves dij 25 euro, de ezt a kifizetesnel mar jol is irjak.