Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Virpi Kuitunen Dátum július 22, 2010, 11:24:39
Vassilis  (Panathinaikos -> Olympiacos)
Ez pikáns klubváltás. Az athéni meccseken nem nem irigylem majd Spanoulist.

A Real kosárban is ugyan azt az "ész nélküli" játékospolitikát folytatja, mint fociban. ;D

Idézetet írta: rosco Dátum július 22, 2010, 13:40:02
Ez pikáns klubváltás. Az athéni meccseken nem nem irigylem majd Spanoulist.

A Real kosárban is ugyan azt az "ész nélküli" játékospolitikát folytatja, mint fociban. ;D
Pikáns és meglepő...kb. mintha fociban Xavi átment volna a Realhoz :)  A Panánál pénzügyi gondok lehetnek, mert sorra mennek el a kulcsemberek...az Olympiakosnál meg a milliárdos tulajdonos testvérpár meg nem nyugszik még nem nyernek Euroligát...

Igen a Real itt is csak a neveket igazolja, bár most szétzavarták a csapat 2/3-át, a spanyolok maradtak meg jött még Fischer, S. Rodriguez NY-ból meg Rudy Fernandezt is nagyon hazaakarják hozni. Úgy látszik most már ők is a spanyol vonalra helyezik a hangsúlyt, mint a katalán riválisuk... :)

Úgy látom a Montepaschinak is vége van, mint a botnak...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 22, 2010, 19:16:51
Úgy látom a Montepaschinak is vége van, mint a botnak...
Igen, nagyon szétcsúsztak...valószínűleg ott is komoly pénzügyi gondok vannak, gyakorlatilag minden minőségi játékosuk otthagyta őket. A török csapatok (Efes, Fener) megint próbálkoznak, megint igazoltak komoly kis játékosokat, de szerintem csapat idén sem lesz belőlük csak egy jó nevekből álló szedett-vedett társulat.
Egyébként a Final Four idén Barcelonában lesz és bár hiba lenne előre odaadni nekik a trófeát, mert sok minden történhet még addig, de úgy néz ki most is ők lesznek a sorozat topfavoritjai.

CSZKA Moszkva most hogy áll?

Egyébként a Final Four idén Barcelonában lesz és bár hiba lenne előre odaadni nekik a trófeát, mert sok minden történhet még addig, de úgy néz ki most is ők lesznek a sorozat topfavoritjai.
[/quote]
A Valenciát ne írjuk le azért :P Főleg, hogy spanyolban lesz az FF. De Colo, Javtokas, Cook, amit akarsz ;D Nem mellesleg érdekes előbbi két játékos a Spurs draftoltja 8)

Idézetet írta: Milan Dátum július 22, 2010, 20:00:23
CSZKA Moszkva most hogy áll?
Erősödik a CSZKA, az alapemberek maradtak, a FF a következő idényben is meglehet nekik.
A Valencia azért nem lesz tényező a nagyok játékában szerintem (hasonló a helyzet, mint fociban) :)  Más lesz ez, mint az EuroCup...
Masszív kis csapat, amely hazai pályán bárkire veszélyes lehet, de idegenben komoly gondjaik adódhatnak, bár Lufu belehajszolhatja őket a középdöntőből való továbbjutásba is ;D

Kihirdette bő keretét Mike Krzyzewski amerikai szövetségi kapitány az augusztus végén kezdődő VB-re. Mostani 15 fős keretét a későbbiekben 12 fősre szűkíti.

Az Egyesült Államok bő vb-kerete:

Chauncey Billups (Denver Nuggets), Tyson Chandler (Dallas Mavericks), Stephen Curry (Golden State Warriors), Kevin Durant (Oklahoma City Thunder), Rudy Gay (Memphis Grizzlies), Eric Gordon (Los Angeles Clippers), Danny Granger (Indiana Pacers), Jeff Green (Oklahoma City Thunder), Andre Iguodala (Philadelphia 76ers), Brook Lopez (New Jersey Nets), Kevin Love (Minnesota Timberwolves), Lamar Odom (Los Angeles Lakers), Rajon Rondo (Boston Celtics), Derrick Rose (Chicago Bulls), Russell Westbrook (Oklahoma City Thunder).

Ezzel a kerettel komoly feladat lesz világbajnoki aranyat szerezni...

Miért nem játszanak a nagy sztárok?
Kobi meg LeBron amcsik, nem?

Idézetet írta: Gery185 Dátum július 31, 2010, 16:13:50
Miért nem játszanak a nagy sztárok?
Kobi meg LeBron amcsik, nem?
Ja azok, Kobe-t megműtötték, Lebron az eligazolásával volt/van elfoglalva. Meg a többi ász is talált valamit kifogást :P Nem nagyon érdekli őket a vb cím, pedig már 94 óta nem nyertek. Nekik csak az olimpia számít, de még annál is fontosabb egy bajnoki aranygyűrű.

Amúgy meg nem roszz keret. Mondjuk én Odomot nemigen vinném, hisz őt még a gyűrű sem igen motiválja, nemhogy holmi VB. Jó, ha egy meccse lesz, ahol odateszi magát. Magas posztokon szerintem gyengék. Tele a keret irányítőval holott magasemberek Love és Chandler és  Lopez? Nekem ez fura. De hát ők tudják...


Itt az utazó Usa keret a vb-re, a végén még Rondo is lemondta a szereplést...
Kevin Durant, Derrick Rose, Rudy Gay, Lamar Odom, Chauncey Billups, Danny Granger, Russell Westbrook, Eric Gordon, Stephen Curry, Kevin Love, Tyson Chandler, Andre Iguodala

Chandler egyedül maradt igazi center, ha Durantnek nem fog menni a játék nagy gondban lehetnek, spanyolok szerintem verik őket a döntőben 8)
Tegnap előtt Madridban 86-85-re nyert az Usa a spanyolok ellen, sajnos Calderon kidőlt így nem lesz ott a vb-n.

Spain: Juan Carlos Navarro 20, Marc Gasol 17, Felipe Reyes 16
USA: Kevin Durant 25+10 boards, Derrick Rose 13, Lamar Odom 12

Nem rossz névsor, de azért én többet vártam előzetesen, még ha tudtam is, hogy nem reménykedhetek egy dream teamben. Meglátjuk mire lesz elég, de ha tippelnem kéne nem fogják így megnyerni a vb -t.

Hali!

Mi a véleményetek a mai férfi euroliga meccsekről?
Én két meccsben látok fantáziát:
Prokom Trefl- Caja Laboral V 1,67
Efes Pilsen- Pamesa Valencia H 1,33

A Partizan meccsére nem mernék tenni, hiába jobb nevekből áll sokkal a vendég Khimki, de hazai pályán a szerbek mindig veszélyesek lehetnek. Aztán a belga Charleroi és a L. Roma összecsapása is jó oddsokkal kecsegtet, de inkább kihagyom.
A Siena meccse a L. Rytas otthonában is vendég esélyes de kicsit tartanék tőle, mert a litvánok otthon képesek lehetnek egy kis tréfára.
Lehet, hogy inkább a női meccsek között kellene szétnéznem?  ;D