bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: dister Dátum augusztus 09, 2017, 21:48:37
nekem nem igazán tiszta, hogy akkor ez most hogyan is fog működni, ugyanis sehol nem írják, hogy vesztes élő fogadás esetén visszakapod a 7500Ft-ot.

az élőben tett tétet nem vonja majd le az egyenlegemből? vagy hogy van ez?


7. A mérkőzés előtti fogadását a szokásos módon kell fizetnie. Az ingyen élő fogadását ezt követően tétként használhatja, ha érvényes élő fogadás választást ad a fogadószelvényhez. Ahhoz, hogy eldöntse melyik választásnál használná fel az ingyen élő fogadást, használja a választása mellett látható "Ingyen fogadás felhasználása" opciót. Az ingyen élő fogadás maximális értéke ügyfelenként 7.500 Ft*.

8. Az ingyen élő fogadásából származó nyereményt hozzáadjuk a kifizethető egyenlegéhez, de az ingyen élő fogadás értéke nem számít bele egyik nyereménybe sem. Például, ha egy 3.000 Ft-os tétet tesz meg 3.00 (2/1) szorzóval, a kifizetés értéke 9.000 Ft lesz (6.000 Ft nyereség plusz 3.000 Ft tét). Amennyiben egy 3.000 Ft-os ingyen élő fogadást tesz meg 3.00 (2/1) szorzóval, a kifizetés értéke 6.000 Ft lesz, mivel a 3.000 Ft értékű ingyen élő fogadását nem kapja vissza. A Felvehető most és a Fogadás módosítása funkció nem érhető el ingyen élő fogadásokkal megtett fogadásoknál. Miután az ingyen élő fogadását felhasználta egy élő fogadás leadásához, a Felvehető most funkció nem lesz elérhető a feljogosító fogadásánál.

Ígyvan, elég 7500ft nak lennie a számlán hogy a maxot kihozhasd belőle.

1.500 itt is. Örültem mikor jött a levél, mert azt hittem, hogy a szezonkezdő bónuszról értesítenek, de sajnos nem.


Kaptam egy 15000Ft ingyen élő fogadást az Arsenal v Leicester-re.

Akár 15.000 HUF ingyen élő fogadás az Arsenal v Leicester-re
Az Arsenal augusztus 11-én, pénteken a Leicester ellen lép pályára a Premier Ligában, mi pedig egy megújult élő fogadás ajánlatot kínálunk Önnek, hogy megköszönjük eddigi labdarúgás fogadásait. Feltételek érvényesek.
Így működik:


Tegyen egy fogadást az Arsenal v Leicester mérkőzésre a kezdőrúgás előtt.

Egy ingyen élő fogadást kap a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás összegével megegyező értékben (maximum 15.000 HUF), amelyet tétként használhat fel bármely Arsenal v Leicester élő piacon.

Az ingyen élő fogadása csak a mérkőzés kezdete után lesz elérhető.

Az ingyen élő fogadás felhasználásához, egyszerűen adjon hozzá a fogadószelvényéhez egy élő fogadás választást és válassza ki a választása mellett látható "Ingyen fogadás felhasználása" opciót.

En is 15 ezret kaptam ra, de most nem lesz maxon kihasznalva, jobban tetszett amikor ennyit a wimbledoni dontore adtak. Ott az ember gyakorlatilag minden penzet feltette volna Federerre olyan egyertelmu volt (es meg az elo brek is jott siman), na de itt elso fordulo, ket forman kivuli csapattal, fontos hianyzokkal. Tavaly kemeny egy golt lehoztak a ket meccsen, elotte meg tizet... Ebbol hozz ki egy "tutit"  ;D

Ez az ajánlat két dolog miatt is kedvezőbb, egyrészt csak fele annyi saját pénz kell hozzá, másrészt nem muszáj az első élő fogadásodnak lennie a biztosítottnak.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 10, 2017, 13:49:07
En is 15 ezret kaptam ra, de most nem lesz maxon kihasznalva, jobban tetszett amikor ennyit a wimbledoni dontore adtak. Ott az ember gyakorlatilag minden penzet feltette volna Federerre olyan egyertelmu volt (es meg az elo brek is jott siman), na de itt elso fordulo, ket forman kivuli csapattal, fontos hianyzokkal. Tavaly kemeny egy golt lehoztak a ket meccsen, elotte meg tizet... Ebbol hozz ki egy "tutit"  ;D

Azért én megpróbálom kihozni belőle a tutit.   :)

Regisztrálás előtt állok a bet365-re.
Odáig stimmel, hogy a bet365 küldeni fog egy levelet postán. De rá lesz írva a levélre, hogy sportfogadásról van szó?
Neteller számláról lehet befizetni és rá kifizetést kérni?

A levélre rá lesz írva, de a borítékra nem  :D Azon nincs semmi a feladó helyén.

Netellerrel lehet befizetni és kifizetést kérni rá.


Idézetet írta: Feva920605 Dátum augusztus 10, 2017, 19:58:43
Regisztrálás előtt állok a bet365-re.
Odáig stimmel, hogy a bet365 küldeni fog egy levelet postán. De rá lesz írva a levélre, hogy sportfogadásról van szó?
Neteller számláról lehet befizetni és rá kifizetést kérni?

Sziasztok,

Kaptam én is 15.000 Ft értékű ingyenes élő fogadást erre az Arsenal - Leicester mérkőzésre, megmondom az öszintét, hogy még soha sem játszottam ilyen fogadást még bonuszt sem, nem foglalkoztam vele, viszont most ez eléggé tetszik, ha jól láttam még odds megkötés sincs, hogy mire teszem élőben vagy van csak én nem láttam ? Ti mire tennétek ha a legjobbat szeretnétek kihozni belőle ? Pl. meccs előtt 15 ezerrel azt, hogy 0.5 gól felett lesz, aztán élőben meg az ingyenes 15-el azt, hogy pl. az Arsenal nyer ? Mert szerintem nyer, vagy , hogy vendég csapat lő gólt ? Mit gondoltok tudna valaki segitséget nyújtani ebben,hogy mit fog játszani illetve hogy van-e odds megkötés ( meccs előtt , élőben ) ? Meg ha nyerek az ingyenes fogadással akkor az bonusz vagy rendes kivehető pénz ? ) úgy olvastam igen rendesen kivehető pénz )

Van köztetek olyan, aki otthon van a Neteller világában?

Szerintem legtöbben azt a taktikát alkalmazzák ilyenkor, hogy mérkőzés előtt egy alibi tippet kell tenni a megfelelő összeggel (nincs öngól, nincs piros lap, lesz gól, stb.), élőben meg az "ingyen pénzzel" oda kell durrantani valami nagyot. Én nem sok értelmét látom élőben valami 2.00 alatti oddsra fogadni. Amúgy

" Pl. meccs előtt 15 ezerrel azt, hogy 0.5 gól felett lesz, aztán élőben meg az ingyenes 15-el azt, hogy pl. az Arsenal nyer ?"

Miért döntenéd el már a kezdő sípszó előtt, mit fogsz tenni élőben?  :D
Illetve én még annyit ajánlanék, hogy a két fogadásod között ne legyen átfedés, tehát -

Ha meccs előtt over 2,5 gólt tettél
akkor élőben ne 1. félidő over 1,5 gólt tegyél

mert akkor simán elmehet egyszerre mindkettő is.  :ok:

Ha mindenképp nyerni akarsz megrakhatod meccs előtt hogy nyer az arsenal élőben pedig X2t, így kb a tét felét nyered bármi lesz
Vagy mondjuk félidő 0.5 felett meccs előtt, élőben meg alatt így over esetén a tét majdnem harmadát, under esetén viszont a tét kb 1,5szörösét (15 ezres ajánlatnál kb 22 ezer plusz)

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 10, 2017, 14:33:42
Ez az ajánlat két dolog miatt is kedvezőbb, egyrészt csak fele annyi saját pénz kell hozzá, másrészt nem muszáj az első élő fogadásodnak lennie a biztosítottnak.

Azért én megpróbálom kihozni belőle a tutit.   :)
Én az előző ingyen fogadásos promót is kihoztam egy összegből.Meccs előtt feltettem az ingyen fogadás összegét egy első félidei pacra(1,01 odds).Félidőben jóváírták a nyereményt és utána lőttem el az ingyen fogadást egy pontos eredmény piacon.

sziasztok. Tegnap este indítottam egy bankszámlára való kifizetést ma délelőtt már nem volt ott a törölhető kifizetések közt. szerintetek megérkezik még ma a számlámra? (Raiffeisen)

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 11, 2017, 15:24:52
sziasztok. Tegnap este indítottam egy bankszámlára való kifizetést ma délelőtt már nem volt ott a törölhető kifizetések közt. szerintetek megérkezik még ma a számlámra? (Raiffeisen)

Én Szerdán indítottam egy kifizetést,az ma délelőtt jött meg.Nem tartom kizártnak,hogy ma megjön,de esélyesebb a Hétfő.