bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: hilles Dátum július 07, 2018, 10:59:41
van valami különbség a kiutalások gyorsasága között attól függően, hogy hova utalod ki? bankkártya, skrill stb. melyik a gyorsabb? hétvégén is működik mindkettő?

Van persze. Sőt! Skrill hétvégén is megszokott lenni 5-6 óra alatt, mondjuk én 500 euró feletti összeget nem szoktam egyszerre kiszedni, inkább egymás utáni napon.
A bankok pedig hétvégén nem szoktak utalgatni, legalább is amikor még én próbálkoztam hétvégén sosem érkezett meg. Megvannak a banki utalások ciklusai, azt hiszem a banki munkanapokon 10 ciklus van.

Idézetet írta: Penguin11 Dátum július 07, 2018, 17:00:00
A KYC azonosításhoz legújabban milyen dokumentumokat kérnek? Elég a személyi, lakcímkártya, közüzemi számla kivonat szkennelve?

Még kelleni fog a banki számlakivonatod vagy a neteller/skrill-ről print screen vagy bármi amiről a befizetést intézted és látszik a befizetésed. Kirívó esetben (williamhill tőlem még születési anyakönyvit is kért...)
Továbbá még lehet a postán kiküldött kód.

Idézetet írta: Tomka Dátum július 07, 2018, 17:45:07
Van persze. Sőt! Skrill hétvégén is megszokott lenni 5-6 óra alatt, mondjuk én 500 euró feletti összeget nem szoktam egyszerre kiszedni, inkább egymás utáni napon.
A bankok pedig hétvégén nem szoktak utalgatni, legalább is amikor még én próbálkoztam hétvégén sosem érkezett meg. Megvannak a banki utalások ciklusai, azt hiszem a banki munkanapokon 10 ciklus van.

Még kelleni fog a banki számlakivonatod vagy a neteller/skrill-ről print screen vagy bármi amiről a befizetést intézted és látszik a befizetésed. Kirívó esetben (williamhill tőlem még születési anyakönyvit is kért...)
Továbbá még lehet a postán kiküldött kód.

igen úgy tűnik a hétvégi kiutalás valóban nem működik. akkor ezek szerint az alternatív útvonalak gyorsabbak. csak egy elméleti kérdés. ilyenkor technikailag hogy néz ki a dolog, ha mondjuk a banki utalást nézed? az egyenlegen egyből levonásra kerül, de még nincs a bankszámládon, akkor hol van? az irodánál sorakozik, várakozik a "kimenők" között vagy onnan már egyből elmegy és a iroda-bankszámla között kering valahol? vagy a közvetítő 3 félnél ( nemzetközi bankrendszer)?? belföldi utalásnál ott van a GIRO renszer ha jól tudom, de ez nemzetközire is vonatkozik vagy ott más a helyzet?

egyébként van valami különösebb oka, hogy x összeg felett inkább kis részletekben utalod ki?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 07, 2018, 17:38:47
Személyi vagy jogsi vagy útlevél

+

Közüzemi számla vagy másik személyazonosító(tehát ha használtad a személyid, akkor itt marad a jogsi vagy az útlevél) vagy postán küldött kód.

Ok, köszi.

Úgy tudom, hogy Románia területén nem tölt be az oldal még alternatív címeken sem. Milyen megoldást tudtok androidos telefonra, amivel el lehet érni? Van valamilyen vpn, amiben magyar ip-t lehet beállítani?

Idézetet írta: Tomka Dátum július 07, 2018, 17:45:07
Még kelleni fog a banki számlakivonatod vagy a neteller/skrill-ről print screen vagy bármi amiről a befizetést intézted és látszik a befizetésed. Kirívó esetben (williamhill tőlem még születési anyakönyvit is kért...)
Továbbá még lehet a postán kiküldött kód.

Jó tudni, köszi.

Idézetet írta: hilles Dátum július 07, 2018, 18:59:12

igen úgy tűnik a hétvégi kiutalás valóban nem működik. akkor ezek szerint az alternatív útvonalak gyorsabbak. csak egy elméleti kérdés. ilyenkor technikailag hogy néz ki a dolog, ha mondjuk a banki utalást nézed? az egyenlegen egyből levonásra kerül, de még nincs a bankszámládon, akkor hol van? az irodánál sorakozik, várakozik a "kimenők" között vagy onnan már egyből elmegy és a iroda-bankszámla között kering valahol? vagy a közvetítő 3 félnél ( nemzetközi bankrendszer)?? belföldi utalásnál ott van a GIRO renszer ha jól tudom, de ez nemzetközire is vonatkozik vagy ott más a helyzet?

egyébként van valami különösebb oka, hogy x összeg felett inkább kis részletekben utalod ki?

Kb igen, a kimenők között várakozik. Ennek egyszerű értelme van elindítasz utalást 500 euróval, de csak 501 euród van, akkor szép is lenne tudnál még játszani vele.
Szerintem a GIRO rendszerhez hasonló a nemzetközi is, de ezt nem tudom.

Egyszer a Support megkérdezte, amikor 2000 eurót mozgattam, miért utalok ennyit ki?! Mintha bármi köze lenne hozzá és 3 napba is telt. Bár nem volt rá rögtön szükségem, de inkább nem fent szoktam tárolni. Régebbről pedig az 500 kiutalásoknál se kérdés se semmi csak 5-6 órán belül megérkezett, ezért inkább ezt csinálom.
Bár elgondolkodtam már rajta, hogy lehet az volt ott a probléma, hogy egy másik IP-ről voltam bejelentkezve, nem a szokásosokról.
Érdekes mód, amikor pedig befizetek több ezret, akkor nem tiltakoznak... ???

De egyébként minden összevetve én megvagyok velük elégedve. :)

A brazil-belga meccsre 10$-os ingyenfogadás járt nekem, a horvát-angolra is annyi fog, ezelőtt még 25$ járt, nektek is csökkent az összeg?

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum július 08, 2018, 23:41:41
Úgy tudom, hogy Románia területén nem tölt be az oldal még alternatív címeken sem. Milyen megoldást tudtok androidos telefonra, amivel el lehet érni? Van valamilyen vpn, amiben magyar ip-t lehet beállítani?
Semmilyent. Román állampolgárként nem játszhatsz. Ha van magyar útleveled, akkor esetleg.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 09, 2018, 15:31:50
Semmilyent. Román állampolgárként nem játszhatsz. Ha van magyar útleveled, akkor esetleg.

Pár napra megyek ki, magyar állampolgár vagyok.

Idézetet írta: Zebirus Dátum július 09, 2018, 15:17:00
A brazil-belga meccsre 10$-os ingyenfogadás járt nekem, a horvát-angolra is annyi fog, ezelőtt még 25$ járt, nektek is csökkent az összeg?

Előbb utóbb mindenkinél eljön ez, nekem is a vb előtt csökkentették le ugyanúgy ahogy neked, mindenhol korlátoznak sajnos ez ennyi..

Idézetet írta: Zebirus Dátum július 09, 2018, 15:17:00
A brazil-belga meccsre 10$-os ingyenfogadás járt nekem, a horvát-angolra is annyi fog, ezelőtt még 25$ járt, nektek is csökkent az összeg?

Ja, detto helyzet, nálam is ugyanez. Az elötte levő VB meccses ajánlatuk még 3000-es volt, most meg már csak 1500.  :bash:  :noway: Biztos azért mert mind a két fogadás nyertes lett, az élő is meg amit előtte raktam. Gondolom te is nyertél vele, azért csökkentették le.

Idézetet írta: Tomka Dátum július 09, 2018, 10:08:06
Kb igen, a kimenők között várakozik. Ennek egyszerű értelme van elindítasz utalást 500 euróval, de csak 501 euród van, akkor szép is lenne tudnál még játszani vele.
Szerintem a GIRO rendszerhez hasonló a nemzetközi is, de ezt nem tudom.

Egyszer a Support megkérdezte, amikor 2000 eurót mozgattam, miért utalok ennyit ki?! Mintha bármi köze lenne hozzá és 3 napba is telt. Bár nem volt rá rögtön szükségem, de inkább nem fent szoktam tárolni. Régebbről pedig az 500 kiutalásoknál se kérdés se semmi csak 5-6 órán belül megérkezett, ezért inkább ezt csinálom.
Bár elgondolkodtam már rajta, hogy lehet az volt ott a probléma, hogy egy másik IP-ről voltam bejelentkezve, nem a szokásosokról.
Érdekes mód, amikor pedig befizetek több ezret, akkor nem tiltakoznak... ???

De egyébként minden összevetve én megvagyok velük elégedve. :)

persze logikus. én szombaton igényeltem de még nem jött meg, ezért kérdezem. kiutalások között meg már nincs, szóval akkor valószínűleg ők már elküldték de még nem érkezett meg? de ha már érdekesség, ha a befizetés 1mp alatt megvan, akkor a kifizetés miért nincs? jóvá kell hagyniuk valamit, egyesével átnézik mindenkiét vagy mi ez a késlekedés? ugyanaz az út csak másik irány és az 1 mp-ből hirtelen 2 nap lesz...   keresem a leggyorsabb megoldást, ezek szerint akkor: skrill hétköznapokon + talán hétvégén >>> banki kiutalás hétvégén  ;D


bet365 kérdezősködött vagy a skrill? nagy nyeremény volt?  :D ;D ;) és mit mondtál nekik, le tudtad őket könnyen rázni? de ha ennyit akarsz befizetni akkor nem szólnak semmit, de ha kifizetni akarod, akkor meg egyből jön a kérdés, hogy hova-hova...? érdekes kettős mérce

nem lehet, hogy azért tartott 3 napig (a max 2 helyett) mert ők megbuheráltak valamit? meddig van ráhatásuk a te kifizetésedre egyébként? mert van lehetőség magadnak is törölni a kifizetést de nem néztem, hogy az mikor tűnik el (jó indikátor lehet)? a teljes kézbesítés idejét tudjuk, de mekkora az idősáv ami a kifizetés igénylésétől a tranzakció tényleges, visszavonhatatlan elkezdéséig, elutalásáig tart, amikor az irodának már nincs ráhatása a dolgokra, nem tudja húzni az időt csak integethet a kiáramló pénz után?  ;D mondjuk egy 4-6 órás skrill példával számolva? mennyi a "tiszta <s>játék</s>utalási idő avagy a netto menetidő"? bármi tipp vagy tapasztalat? :)

Idézetet írta: Zebirus Dátum július 09, 2018, 15:17:00
A brazil-belga meccsre 10$-os ingyenfogadás járt nekem, a horvát-angolra is annyi fog, ezelőtt még 25$ járt, nektek is csökkent az összeg?

Nekem pont most növelték. Eddig 10 euro jött, most 25 eurot adnak a világbajnokságra.

Az egyiktől elveszik, a másiknak meg odaadják. Érdekesek nagyon.  ;D
Nehogy már mindenki ugyanazt kapja, mert akkor még tönkremennének  :laugh:

Az unibet sokkal igazságosabban osztogatja a bónuszait, ott nem trükköznek így vele.