Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: lazanyja Dátum május 10, 2017, 13:02:15
Sziasztok!

Ezt tudja valaki? A bwinnél több kaszinó bónuszom is van. Egyiket elkezdtem, de még nincs kész a megforgatás és másikat szeretnék aktiválni, akkor akkor az aktív törlődik, mármint az eddigi megforgatás? Élő chat nincs, emailre meg nem válaszolnak még ma...

Nem is tudsz addig aktiválni másikat míg az előzővel nem végeztél..Viszont ha jól emlékszem szüneteltetni viszont tudod hogy addig a másikat forgasd.

Lehet törölni is, előtte figyelmeztet (PC-n biztosan), ha ez pénzvesztéssel jár.
Csak akkor engedi a törlést, ha nincs játékban a pénz.

De ahogy szalist írja, a bónuszok "sorrendje" is szabadon cserélgethető.

Sziasztok! Elvileg van élő chat, de hogy lehet elérni???

Àllítsd àt a nyelved angolra

Hiába állítom át angolra, nálam akkor se jön be az élő chat, ugyanaz, mint a magyarnál, visszaugrik a lap tetejére.

Idézetet írta: lazanyja Dátum május 12, 2017, 16:23:37
Hiába állítom át angolra, nálam akkor se jön be az élő chat, ugyanaz, mint a magyarnál, visszaugrik a lap tetejére.

Szia,ne az alternatív linkkel próbálkozz.Nálam is ez volt a gond.Sima bwin.com-ot használj,ha chat-elni akarsz velük.

Egy hét komoly játék után lekorlátozott a Bwin  ;D
Úgy érzem, hogy váltanom kell majd fogadóirodát. Illetve ami nevetséges, hogy befizetésnél és kifizetésnél és lehúznak 4,9%-al...

Szia, lekorlátozott?

2009 óta játszok náluk (illetve premiumon) és még nem volt ilyen.
Elmesélnéd légyszi, hogy hogy sikerült elérni és mivel indokolták?
Előre is köszönöm!

Idézetet írta: MagicVic Dátum május 17, 2017, 09:54:27
Szia, lekorlátozott?

2009 óta játszok náluk (illetve premiumon) és még nem volt ilyen.
Elmesélnéd légyszi, hogy hogy sikerült elérni és mivel indokolták?
Előre is köszönöm!

Szia,

Igazából nem tudom, hogy a profi közösség, hogyan fogalmazza ezt meg, de tegnap este óta kb. 10k Ft lehet a maximális nyereményem, tehát a szorzótól függően enged tétet rakni, de az eddig 50-100k közötti tétemhez képest ez jelentéktelen összeg. Tegnap összejátszottam 1000 EUR-t meg a múlthéten is, lehet ez is befolyásolta.

Sziasztok!Tudna valaki esetleg írni,olyan slot játékokat az irodánál,ahol magasabb a kifizetési ráta,mint 96,7%?A legmagasabb kifizetési rátájú játékot keresem.Köszi

Idézetet írta: lumberjack Dátum május 17, 2017, 08:56:38
Egy hét komoly játék után lekorlátozott a Bwin  ;D
Úgy érzem, hogy váltanom kell majd fogadóirodát. Illetve ami nevetséges, hogy befizetésnél és kifizetésnél és lehúznak 4,9%-al...

Én pont most raktam volna a Ghána-Etiópia meccsre 1:0, 2:0 vagy 3:0-t 2.30-ért, erre benyomja hogy max 6700 Ft körüli tétet rakhatok :)

Nekem 2 azaz kettő Euro a max tétem. Van egy 5 Eurós freebetem és azt sem tudom feltenni, mert a korlát arra is vonatkozik. Megkérdeztem a supportot, hogy mi lehet az oka, de csak egy sablon választ kaptam, igaz többre nem is számítottam.

Orosz-Új-Zéland meccsre volt promó, hogy ha első élő fogadás vesztes, a  tétet 3000 Ft-ig freebetként visszaadják. Kérdésem: Valaki megkapta már a freebetet?

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 19, 2017, 09:06:07
Orosz-Új-Zéland meccsre volt promó, hogy ha első élő fogadás vesztes, a  tétet 3000 Ft-ig freebetként visszaadják. Kérdésem: Valaki megkapta már a freebetet?
A free bet-eket kora délután 13,14 óra körül szokták jóváírni.

Délben jóváírták nekem.