Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ugyan, jó tudni, hogy nem halott ügy felhozni hasonló témákat a jövőben. :ok:

Köszönöm a segítséget!
Szeretnék komoly szinten ezzel foglalkozni bár tudom, sokkal nehezebb, mint az elsőre tűnik.
Megkérdezhetem, hogy pre-match vagy in-play bonyolítjátok a lóverseny kereskedelmeteket?
Nem sajnálok időt és akár pénzt is belefektetni, hogy nyereséges traderré váljak, de egyenlőre épkézláb stratégiával nem sikerült előrukkolnom, 1-2 heuréka pillanatom is volt már de ezekről kiderült, hogy mégsem heuréka  :D :)
Mennyi idő után éreztétek azt, hogy rájöttetek valamire? Tudom ez mindenkinél más és más, de jó lenne hallani egy-egy magyar trédertől, hogy van értelme időt fektetni ebbe az egészbe.
Néha már úgy érzem megzavarodok a konklúziók gyártása közben.  ::)

Idézetet írta: Alk Dátum február 27, 2018, 13:19:40
Ugyan, jó tudni, hogy nem halott ügy felhozni hasonló témákat a jövőben. :ok:

Ne viccelj, a naplód is a kedveceim között van :D


Idézetet írta: Zolejman Dátum február 27, 2018, 13:53:39
Köszönöm a segítséget!
Szeretnék komoly szinten ezzel foglalkozni bár tudom, sokkal nehezebb, mint az elsőre tűnik.
Megkérdezhetem, hogy pre-match vagy in-play bonyolítjátok a lóverseny kereskedelmeteket?
Nem sajnálok időt és akár pénzt is belefektetni, hogy nyereséges traderré váljak, de egyenlőre épkézláb stratégiával nem sikerült előrukkolnom, 1-2 heuréka pillanatom is volt már de ezekről kiderült, hogy mégsem heuréka  :D :)
Mennyi idő után éreztétek azt, hogy rájöttetek valamire? Tudom ez mindenkinél más és más, de jó lenne hallani egy-egy magyar trédertől, hogy van értelme időt fektetni ebbe az egészbe.
Néha már úgy érzem megzavarodok a konklúziók gyártása közben.  ::)

Most tolhatnék blődségeket, de nem fogok. Az a lóverseny kereskedő szisztéma, amit én tolok, nem az én találmányom. Évekig profi sportfogadónak számítottam, még akkor is, ha folyamatosan vesztettem, de azt az ökölvívót is profinak tekintjük, akit még az útszéli kurva is el tud verni, de erre szenteli az életét. Bár ez utóbbi legaláb pénzt keres, és nem veszít, szóval az én esetem még inkább szélsőséges. Nem is ez a lényeg, hanem inkább az, hogy az évek alapján megtanultam felfedezni a jeleket, amik alapján a sportfogadók beindulnak a tétek elhelyezésében. A haverom szisztémáját nem adhatom ki, ami engem talpra állított, de annyit tudok mondani, hogy tesztelek már egy éve egy olyan kereskedési lehetőséget, ami a sportfogadók szokásait követi le, nem csak lóversenyen. A tavalyi évben megbízható profitot hozott volna le (33.8%), de idén januártól kezdtem csak meg egy kis bankos valós lekövetését. A napot úgy kezdem, hogy lecsekkolom az OLBG (remélem ez nem minősül reklámnak) adott napra leszűrt népszerű tippjeit, és pre-match rakok rá pénzt. Lóverseny esetében ez futamonként akár 2-3 ló is lehet, de eddig úgy néz ki, megéri. Általában elolvasom ezeknél azt is, hogy miért ajánlják az adott tippet, a tippelő múltbéli eredményeit is figyelembe véve. In-play is lekövetem viszont ezeket a tippeket, és ha érzésem szerint túl magas oddsot kínálnak egy eseményre, úgy azt próbálom megskalpolni. Ez utóbbi viszont már egyértelműen saját döntéseken alapszik. Véleményem szerint a betfair-es piac túl kicsi ahhoz, hogy a likviditási lehetőségeket, vagy az indikátorok szerepét előtérbe helyezzem. Én azt vallom, és eddig sikeresen, hogy a nép véleményével kell együtt haladni, és az Ő igényeiket kielégetni alacsonyabb szorzóval, mint amennyivel a magadéval tetted.

Köszönöm, hogy megosztottad velem ezeket!
Így tovább az elkövetkezőkben is!   :great:
Kíváncsiságból lecsekkoltam az oldalt amelyet említettél, és feltűnt valami nagyon nyílvánvaló.
Ezek valós adatok? Nem néztem meg a PaddyPower honlapján, hogy valójában milyen oddsot kínálnak nem is tudom, hogy egyáltalán behozná-e a böngészőm vagy szabályozás alatt áll-e. :D
De ha nem tévedek ez elég egyértelmű arbitrázs lehetőség?
Nyílván ahoz ott is kellene egy számlát nyitni és még sok más irodánál.
Gyakran figyelhető meg ilyesmi vagy ez egy ritka pillanat? Vagy csak benéztem valamit.
Egyébként az arbitrázzsal, mint lehetőséggel egyáltalán nem foglalkoztam eddig(körülményesnek tűnik, főleg itthonról)
Ezt a futamot pre-match figyeltem szimplán a Betfair honlapról és az esélyes oddsai elég fixen mozogtak 3.15 - 3.30 között.
Persze a lélektani dolgokról még halvány lila gőzöm sincs, de ezen a futamon ezt a hullámot meg lehetett volna csípni elég sokszor.
Ez már elég jó nyerészkedés lehetőségét adná, nem?




Lovakat sose arbolj ezzel a módszerrel, felér egy önkizárással.

Ezt nem teljesen értem.
Hogy érted?

Több, mint valószínű hogy nem de azért megkérdezem. :D
Futball vagy más egyéb sportág mérkőzései előtt lehetséges profithelyzetbe kerülni oddsváltozás vagy egyéb esemény bekövetkezése nélkül?
Szimpla fogadóirodáknál gondolom nem, de egy Betfairen szabadabbak az oddsok.
Egyszerű példaként correct score - over/under piacok között lehetséges az ilyen helyzet?
Vagy a különböző piacok között is kölcsönös az oddsváltozás?
Bocs ha nagyon hülyeséget kérdeztem.  ;D

Idézetet írta: Zolejman Dátum február 28, 2018, 12:11:50
Több, mint valószínű hogy nem de azért megkérdezem. :D
Futball vagy más egyéb sportág mérkőzései előtt lehetséges profithelyzetbe kerülni oddsváltozás vagy egyéb esemény bekövetkezése nélkül?
Szimpla fogadóirodáknál gondolom nem, de egy Betfairen szabadabbak az oddsok.
Egyszerű példaként correct score - over/under piacok között lehetséges az ilyen helyzet?
Vagy a különböző piacok között is kölcsönös az oddsváltozás?
Bocs ha nagyon hülyeséget kérdeztem.  ;D

Még hagyományos irodánál is előfordulhat, hogy két piac között arbitrázs van, azaz garantált profit. Mondjuk ezt kerülni kell, mert lehet hiba vagy csapda is, ami utólag fogadástörléssel vagy akár korlátozással/kizárással is büntethetnek.
A betfairnél meg a nagy piacok nagyjából együtt mozognak, de mivel felhasználók adják meg a szorzókat, ők bizony hibázhatnak...

Nekem azzal sikerült tavaly egy kis pénzt keresnem, hogy mi már tudtuk, Budapest nem fog olimpiát rendezni (Tarlós bejelentette a pályázat visszavonását), de a betfair szorzókban ez még nem látszott, ráadásul nem csak a magyar főváros, de még a már régen visszalépett Róma és Hamburg is fogadható volt, viszont ha csak a tényleg versenyben lévő két pályázóra, Los Angelesre és Párizsra tettél, akkor garantált volt a profit.


Köszönöm Knapp!
Ez elég ritka lehet és figyelni kell hozzá a piacokat folyamatosan.
Nem tudtam, hogy pl ilyesmire is lehet fogadni, hogy ki nyeri el az olimpia rendezési jogát.  :)
Az indikátorok milyen szerepet töltenek be a sportfogadás terén?

#2800 március 02, 2018, 19:14:00, hchefi
Sziasztok,

bocsi előre is, ha ki volt már tárgyalva, de van annak valami oka, hogy tegnap és például ma is konkrétan nincs se lóverseny, se ügetés a Betfair-en? Egyedül az ausztráloknál van piac, meg néha kora délután a briteknél, de ilyenkorra valamiért törlik a piacokat (mert reggel még látszanak).

#2801 március 02, 2018, 19:36:09, Alk

Tegnap tettem a PSG meccsre 20 eurót, előírt szorzó felett, mégsem kaptam meg a free betet. Fel kellett volna rá iratkozni? Végigolvastam a leírást de nem láttam ilyet, meg ilyen gomb sem volt.. Vagy a bónuszpénzből tett fogadások nem számítanak?

Idézetet írta: Schleck Dátum március 07, 2018, 11:04:47
Tegnap tettem a PSG meccsre 20 eurót, előírt szorzó felett, mégsem kaptam meg a free betet. Fel kellett volna rá iratkozni? Végigolvastam a leírást de nem láttam ilyet, meg ilyen gomb sem volt.. Vagy a bónuszpénzből tett fogadások nem számítanak?

Nem kellett feliratkozni, azok nem számítanak.

(Ha megfelel a fogadásod a feltételeknek, akkor a promóciós felületen megjelenik a completed felirat a promó sarkában.)

Elérhetőséget az oldalhoz még mindig várom üzenetben! :)