Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kifizetés bankszámlára

Az Unibet egy Earthport nevű cég segítségével biztosítja az Ön saját bankszámlájára való gyors, egyszerű, és biztonságos átutalást.

A szolgáltatás használatához Önnek nem kell regisztrálnia az Earthportnál. Az átutaláshoz egyszerűen töltse ki banki adatait az alábbi űrlapon.
Bankszámla-kivonatán az Earthport nevet, és egy referenciaszámot láthat majd. Az Earthporttal kapcsolatos további információkért kattintson ide

Kérjük, ne felejtse el, hogy a kifizetés gyors továbbításához fontos megadnia mind a SWIFT kódot, mint a számlaszámot!

Limitek

Minimum: 15 EUR

Maximum: A bankszámlára történő pénzfelvétnek nincsen felső határa
Díjak

Ingyenes. Sem az Unibet, sem az Earthport nem számít fel kifizetési díjat.
Mennyi időbe telik?

Az Unibet a pénzfelvét kezdeményezésének regisztrálása után azonnal feldolgozza a kérést. A pénzfelvét Európába történő átutalásnál általában 3-5 munkanapot, a világ többi részére 7-10 munkanapot vesz igénybe.
Biztonság

Az Unibet ugyanolyan biztonsági szinten végzi utalásait, akárcsak bankja.

Egyes utalások jóváhagyásához lehetséges, hogy kérvényezzük néhány személyazonosságát, lakcímét, számla adatait, illetve bankkártya adatait igazoló dokumentumát. Ez arra szolgál, hogy a lehető legbiztonságossabban hajtsuk végre az Ön által kezdeményezett tranzakciókat, úgy hogy az megfeleljen az ide vonatkozó előírásoknak. Szükség esetén e-mailben tájékoztatjuk Önt!


Kifizetésnél mire van szükség unibet esetében?
Személyi másolat?
A GYIKben nem találtam erre utalást.

Idézetet írta: FedeMan Dátum január 29, 2010, 15:00:20
Kifizetésnél mire van szükség unibet esetében?
Személyi másolat?
A GYIKben nem találtam erre utalást.

"Egyes utalások jóváhagyásához lehetséges, hogy kérvényezzük néhány személyazonosságát, lakcímét, számla adatait, illetve bankkártya adatait igazoló dokumentumát. Ez arra szolgál, hogy a lehető legbiztonságossabban hajtsuk végre az Ön által kezdeményezett tranzakciókat, úgy hogy az megfeleljen az ide vonatkozó előírásoknak. Szükség esetén e-mailben tájékoztatjuk Önt! - Unibet

hello, új vagyok, ezé bocsi ha már kérdezték.. de érdekelne h az unibetnél van e kifizetési limit?

ja most látom írtátok már.. zsír köszi

Mostanában ritkán akarok fogadni a unibeten, most épp ezt szerettem volna és nem működik :(   :noway:

Idézetet írta: gigazo Dátum február 10, 2010, 12:55:13
Mostanában ritkán akarok fogadni a unibeten, most épp ezt szerettem volna és nem működik :(   :noway:

Igen, az utóbbi időben nagyon szokszor írja ki, hogy 500-as hiba.

Jól látom, hogy pont most nincs befizetési bonus unibetnél?

Pedig ahogy elnézem olimpiára itt a legjobb a kínálat / oddsok!

Idézetet írta: Petersonnn Dátum február 12, 2010, 13:40:46
Jól látom, hogy pont most nincs befizetési bonus unibetnél?

Pedig ahogy elnézem olimpiára itt a legjobb a kínálat / oddsok!
Szia!
50%-os befizetési bónuszt kínálnak, max. 5000ft-ig csak ezeket nem mindig reklámozzák. Tegnap élő chaten kérdeztem rá erre Zsombor nevű munkatársuktól. Ma befizettem hozzájuk, írtam egy emailt Zsomborra hivatkozva és éppen 10 perccel ezelőtt érkezett meg az 5 ezer forint bónusz a számlámra. Úgyhogy hajrá! :)

Köszi szépen, elvileg 20 000 ft befizetésig 50%os kezdőbónusz érvényes :)

Üdv! Unibet kaszinóban a ruletten mennyi a legkisebb tét?

Hány eseményt lehet tenni egy szelvényre tenni fogadásonként?

Idézetet írta: YubelYohan Dátum február 19, 2010, 22:39:36
Hány eseményt lehet tenni egy szelvényre tenni fogadásonként?

Maximum 12-t

Idézetet írta: 1daniel Dátum február 18, 2010, 14:14:58
Üdv! Unibet kaszinóban a ruletten mennyi a legkisebb tét?

0.1€


#29 február 27, 2010, 05:39:27, montanosz
sziasztok!
kérdezném hogy az unibetnél visa classic-ra kifizetnek-e?
mert azt láttam hogy befele igen.

illetve ha már feljebb kérdezték, én annyi kiegészítést kérdeznék hogy van-e még olyan megbízható terem ahol szintén van 0.1€/0.5€-s rulett? (ha lehet magyar  nyelvű oldallal/ügyfélszolgálatta)