Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Csak nekem nem érhető el a fogadási előzmények? Továbbá miért léptet ki 2 percenként automatikusan "inaktivitásra" hivatkozva?  :crazy:

Engem is kiléptet a rendszer néhány másodperc után.  :-\

Idézetet írta: denis Dátum március 19, 2018, 09:34:35
Engem is kiléptet a rendszer néhány másodperc után.  :-\

már fogadni se enged... kb. behalt az egész oldal..  :D

Nálam teljesen normális

Idézetet írta: benedek185 Dátum március 19, 2018, 10:02:54
már fogadni se enged... kb. behalt az egész oldal..  :D

Nálam is teljesen szét van esve, mobilon viszont megy.

Unibet TV: Óceán túli kosárlabda parádé - ÉLŐ közvetítések

Az tény, hogy az NBA minden kosárlabda kedvelő számára a világ legszínvonalasabb bajnokságát jelenti. Ez nem lesz másképp ezen a héten sem, úgyhogy fogadj és kövesd élőben a mérkőzéseket az Unibet TV-n.



Sziasztok!

Szeretnék regisztrálni az unibetre, de több helyen olvastam, hogy nagyobb tétes fogadások esetén hamar lekorlátoznak?
Van vkinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Üdv!

Idézetet írta: Pippen33 Dátum március 19, 2018, 11:42:54
Sziasztok!

Szeretnék regisztrálni az unibetre, de több helyen olvastam, hogy nagyobb tétes fogadások esetén hamar lekorlátoznak?
Van vkinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Üdv!

Ez így igaz, de még csak nagy téttel sem kell fogadni a korlátozáshoz, ha sokszor nyersz kis téttel, akkor is lekorlátoznak. (legalábbis nálam így volt) Viszont nálam a korlát úgy működött, hogy például Forma 1-re 20-30 ezreket is engedett feltenni. Viszont amit én tapasztaltam, hogy ez a korlát nem örökös. Nekem tavaly ilyen u17-es női meccsekre max 2-300 Ft-okat engedett feltenni, pedig nem 201.00-es oddsokra raktam volna fel a tétet. Aztán idén csak úgy próba szerencse alapon egy biszem-baszom ausztrál női meccsre feldobtam 5000 Ft-ot, mondom úgyis visszalöki, erre simán elfogadta. Pechemre a tipp nem jött  ;D

De ettől még regelni lehet, vannak promók, stb. ártani nem árt, ha regisztrálsz, de ha tényleg nagyban játszol, és még nyersz is, akkor itt hamar kipattintanak

Idézetet írta: Pippen33 Dátum március 19, 2018, 11:42:54
Sziasztok!

Szeretnék regisztrálni az unibetre, de több helyen olvastam, hogy nagyobb tétes fogadások esetén hamar lekorlátoznak?
Van vkinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Üdv!

Ha profi fogadó vagy, akkor egyik iroda sem fog kedvelni hosszú távon. Nyilván a nagy tét, még nem jelenti előbbi állítást.

Mekkora az a nagy tét? Ez is relatív. Valakinek sok a 10.000 Forint másnak meg a millió is zsebpénz.

6 számjegyű tét. A bet 365öt most korlátozott le 3 év után. Gondolom az unibet nem ilyen türelmes.

Amúgy nyilván fognak korlátozni, de ha 1-2 hónapig nem teszik meg akkor megérné regisztrálni.

Idézetet írta: Pippen33 Dátum március 19, 2018, 12:53:10
6 számjegyű tét. A bet 365öt most korlátozott le 3 év után. Gondolom az unibet nem ilyen türelmes.

Miért nem próbálod meg a Betfairt? Pinnaclet? Vagy ázsiai irodát?

Néztem őket, de nem igazán széles a kínálatuk. Nekem az ázsiai hendikepes fogadás nem fekszik.

Ha abaqus befizetéssel töltöm fel a számlámat arról fognak kérni vmilyen igazolást a számla hitelesitésekor?

Idézetet írta: Pippen33 Dátum március 20, 2018, 14:20:41
Ha abaqus befizetéssel töltöm fel a számlámat arról fognak kérni vmilyen igazolást a számla hitelesitésekor?

Bezony van!  :police:
Szkrínsátolni kell minden befizetésed igazolását abaqoosban és küldeni mail-be...

Én a helyedben hanyagolnám ezt az irodát. Pár nagyobb értékű nyertes fogadás után korlátoz...  :crazy: