Betfair kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv

Betfairnél 80 dolcsit szerettem volna kifizetni bankkártyára (visa electron) de később olvastam, hogy a Visa napi csak 48 dolcsit engedélyez. Viszont a main walletből le lett vonva a pénz. Ilyenkor hogy fizetik ki?
Még nem történt meg az átutalás az ünnepek miatt.

Köszi előre a választ!

Idézetet írta: Yuber Dátum január 03, 2010, 02:36:26
Üdv

Betfairnél 80 dolcsit szerettem volna kifizetni bankkártyára (visa electron) de később olvastam, hogy a Visa napi csak 48 dolcsit engedélyez. Viszont a main walletből le lett vonva a pénz. Ilyenkor hogy fizetik ki?
Még nem történt meg az átutalás az ünnepek miatt.

Köszi előre a választ!

Hát ez elég nagy hülyeség... nekem egyszerre 3000$ t kifizetett, és egybe megis jött ...

Idézetet írta: sparco Dátum január 04, 2010, 20:52:32
Hát ez elég nagy hülyeség... nekem egyszerre 3000$ t kifizetett, és egybe megis jött ...

Köszi akkor megnyugodtam :)
Csak ez bizonytalanított el.

"Owing to a recent change in policy by VISA, you can only withdraw up to a maximum of USD48,000 or currency equivalent per day to any VISA card (including all debit cards)."


Idézetet írta: Yuber Dátum január 04, 2010, 22:19:20
Köszi akkor megnyugodtam :)
Csak ez bizonytalanított el.

"Owing to a recent change in policy by VISA, you can only withdraw up to a maximum of USD48,000 or currency equivalent per day to any VISA card (including all debit cards)."



^^ ez negyvennyolc-ezer dollár akar lenni :D

Idézetet írta: sparco Dátum január 04, 2010, 22:44:17
^^ ez negyvennyolc-ezer dollár akar lenni :D

:D jó akkor ezt benéztem.
Hát szeretnék én naponta "csak" annyit kivenni :D
Kártyára hány nap múlva utalnak amúgy?

Idézetet írta: Yuber Dátum január 04, 2010, 22:52:21
:D jó akkor ezt benéztem.
Hát szeretnék én naponta "csak" annyit kivenni :D
Kártyára hány nap múlva utalnak amúgy?

Változó, én akármelyik irodától utaltam ki mindíg 1 hét volt, OTP re ...
Volt akinek hamarabb máshova... én mindíg kártyára utaltam...

Szevasz Sparco! A kifizetéshez kell ez az Ausztrál licens, és ezek szerint neked van. Mi kellett hozzá, hogy  meglegyen?

Idézetet írta: BwinAttila Dátum január 05, 2010, 18:07:50
Szevasz Sparco! A kifizetéshez kell ez az Ausztrál licens, és ezek szerint neked van. Mi kellett hozzá, hogy  meglegyen?

Nem, csak ha ausztrál vagy uj zélandi meccsre akarsz tenni.

Amugy a lényeg:

If so, you will need to provide us with copies of your official documents each one CERTIFIED by a community leader, i.e. teacher, councillor, medical practitioner, dentist, pharmacist, etc.

Please send a certified photocopy or scan of one document from each of the categories listed below:

Personal Identification:
• Passport
• Driving License
• National Identification Card
• Citizenship Certificate

Address Verification:
• Recent- Utility Bill
• Tax Bill
• Recent- Bank Statement

Source of payment verification:
• Credit or Debit Card registered on Betfair account
• Recent- Credit or Debit Card account Statement of a Betfair registered card
• Recent- Bank Statement – must have Betfair transaction visible on it

PLEASE NOTE:

• The documents must be full, clear and legible. NB: please DO NOT include your password in any correspondence.
• For your personal security and integrity of your bank cards, please blank out all digits of your card number EXCEPT the last 4 digits. Please, do not blank out the start date and expiry date and your name on the card.
• Send documents that state your residential address. Regrettably, documents addressed to a P.O. Box number are unacceptable for validation.
• Please send scans in JPEG, PDF or GIF file formats only with a maximum size of 10MB per page.
Your details can be sent to us by one of the following methods:

• The Document Uploader is a tool you can use to send us your KYC documents. Simply go to My Account>My Profile and follow the instructions. This verification method is subject to our strict integrity and security standards.
• E-mail: [email protected]• POST:
Betfair Verification
Waterfront, Hammersmith Embankment
Chancellors Road
London, W6 9HP
United Kingdom

De gondolom itt az emailt választod.

Aztán rákérdeztem még hogy hogy kell igazolni magam egy hivatlaos személlyel (mondtam h én tanárral fogom):

A teacher will need to sign the documents with her name, date and her job position.

Remélem tudtam segíteni

továbba: kyc.betfair.com

Köszi a gyors választ!  :beerchug:

 Sziasztok!

Szóval a kifizetéshez elég annyi, h egy személyes okmányom(személyi, útlevél, jogsi, lakcímkártya) másolatát elküldöm a Betfair-nek? Ill. az, h egy hivatalos személlyel igazoljam magam. Egyébként ez az igazolás, hogy működik? Mi szükséges hozá? Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm!

ha jol emlekszem amikor én csinaltam akkor a kartyarol kuldtem egy fenymasolatot (bár ez nembiztos, ha igen akkor kozepso szamok szigoruan kitakarva) meg egy közjegyzővel hitelesitett szemelyit (persze mindket oldalat)

Sziasztok. Valaki segitene hogy hogyan tudnám megoldani a kifizetést? Nem teljesen értem hogy mit kérnek

Idézetet írta: gadamka88 Dátum január 14, 2010, 18:51:59
Sziasztok. Valaki segitene hogy hogyan tudnám megoldani a kifizetést? Nem teljesen értem hogy mit kérnek

Másold esetleg be az angol szöveget, s mi lefordítjuk neked.  ;)

Megértettem végül hogy csak egy hiteles okmány fénymásolatát kérik. Érdekes hogy befizetésnél nem kérik hogy igazold hogy 18 vagy kifizetésnél már kérik.

Idézetet írta: gadamka88 Dátum január 14, 2010, 21:53:36
Megértettem végül hogy csak egy hiteles okmány fénymásolatát kérik. Érdekes hogy befizetésnél nem kérik hogy igazold hogy 18 vagy kifizetésnél már kérik.

Természetes, ez minden hol így megy.

De amikor regisztrálsz elfogadod a feltételeket is, amiben ott áll, hogy be 18 fölötti kell légy.