KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az előzőleg feltett tétedet hozzáadod a kívánt nyereségedhez, tehát jelen esetben:

2857+2000=4857 ennyit kell nyernünk

4857/0,9=5396 a következő téted

Egyébként most én is ezzel a befixált nyereséges tétemeléssel próbálkozom, több-kevesebb sikerrel. Ha gondolod, dobj egy privit és összedobhatjuk amink van, hátha kisül belőle valami

(szorzó)*(tét)-(előzőleg feltett tétek)-(tét) =2000

A tétet keresed :

Tét = (2000+(előzőleg feltett tétek)) / (szorzó-1)

Vagyis a példában :
Tét =(2000+2857)/0.9=5396

Köszönöm srácok a gyors válaszokat, miután megírtam a hsz-t elmentem ebédelni és közben beugrott nekem is, visszajöttem a géphez és gyors meg is csináltam, csak hozzá kell adni a kívánt profithoz az előzőleg feltett összegeket :D (én marha, 1 órát baszakodtam vele, kicsit túlkomplikáltam)

Valószínű félre is rakom ezt a lehetőséget mert az 5. körig se jutok el 100ezerből. Ha leviszem a fix tétet 1000-re akkor is az 5. meccset még tudom rakni de utána már nem a következőt. Max minimalizálni tudom a veszteségem, de ahhoz jönnie kell a következőnek..
Nagyobb 3-as körüli szorzónál még a 7. kört tudnám tenni fix 2ezres profitnál, de még az sem az igazi. 10 körig ki kéne bírnom, igaz sose volt annyi veszteség egyszerre de kitudja mit hoz a jövő...

A 2000 kívánt nyereség szerintem sok, ha kisebb bankod van. 400-500ft bőven elég lehet, pláne ha mondjuk olyan eseményeket választasz amiket gyorsan lezavarnak, és már nézheted is a következőt. Sokan alkalmazzák ezt a fix nyereséges statisztikát pl döntetleneknél fociban, egy a bibi vele, hogy lényegében ez is egy amrtingale, ami tudjuk hová vezet  ::)

http://www.eredmenyek.com/merkozes/Isv16k2r/#tabella;table;overall

ebben a bajnokságban valami bunda van?
mert ez nem olyan véletlenszerűen van, mint általában, persze van egy két vendég győzelem, de nagy részt szinte mindig a hazai csapat nyer, 5 esetben 1.30 alatti volt a hazai oddsa, és a legnagyobb hazai is 1.66 volt.
amit belinkeltem ott is 1.40 de nem értem miért a második helyezettnek hogy van 6 pontja vendégben
a tizedik helyezett totál középcsapat pedig szerzett 10 győzelmet a 12 hazai meccsén

Amúgy közben olvastam a táblázatot, sajnos tapaszatalatból mondom hogy a duplázós tétemelés nem jó,
persze ha én bukok egymást után 4-5 -öt akkor emelem az egységnyi tétemet.
De 2000 Ft-ért egymilliót kockáztatni butaság.
Egyébként olvastam erről egy stratégiát, csak már nem tudom hol
a lényege hogy "lépcsők" vannak és X fogadás után emeled a tétet. De így most sajnos nem tudom visszaidézni.

Sziasztok!
Olyan után érdeklődnék hogy hogyan működik az élő fogadás technikai háttere. Több éve benne vagyok a fogadási dolgokban.
Eladó és fogadó szinten is. De azt még nem hallottam senkitől hogy hogyan működik pl. olyan tenisz mérkőzés ami sehol sincs közvetítve szinte
csak végeredmény látható, itt hogyan változnak az odszok ha a meccs folyik. Ki vagy mi követi a mérkőzést , ki vagy mi látja ha pl. out vagy akár
második szerva van.
Válaszokat előre is köszönöm.


Az un. scout-ok kuldik az infot a helyszinrol a bukinak vagy egy cegnek, aki tovabbadja a bukinak, altalaban mobilon vagy tableten.

Itt egy angol nyelvu blogbejegyzes egy scout-tol, eleg jol leirja az egesz folyamatot az o szemszogebol:

https://www.betangel.com/blog_wp/2015/08/09/my-job-as-a-football-data-scout/

Idézetet írta: zstamasi Dátum június 25, 2017, 20:16:15
Sziasztok!
Olyan után érdeklődnék hogy hogyan működik az élő fogadás technikai háttere. Több éve benne vagyok a fogadási dolgokban.
Eladó és fogadó szinten is. De azt még nem hallottam senkitől hogy hogyan működik pl. olyan tenisz mérkőzés ami sehol sincs közvetítve szinte
csak végeredmény látható, itt hogyan változnak az odszok ha a meccs folyik. Ki vagy mi követi a mérkőzést , ki vagy mi látja ha pl. out vagy akár
második szerva van.
Válaszokat előre is köszönöm.

Vannak erre szakosodott cégek, melyek az adatok szerződés alapján biztosítják a fogadóirodáknak. Emberük kint van a meccsen és közvetíti.

Nálam Operán bejön egy olyan üzenet, hogy a paddy powert nem lehet elérni az országból.

Valami ötlet?

Persze erre gondoltunk mi is. De Létezik olyan hogy abban a pillanatban ahogy megtörténik egy esemény a mérkőzésen, abban a pillanatban már
meg is változott az oddsz. Tehát ha valamelyik játékos nyer egy pontot a tenisz mérkőzés során, ott ül vki benyom egy gombot a tableten ez küld egy jelet a fogadóirodába (pl.SZrt) ott fogadják a jelet ez tovább megy a lottózókba és megjelenik a terminálon azonnal. Ez így tökéletesnek tűnik, de nekünk inkább a sebességnél van kétségünk. Mert szinte azonnal megváltozik az oddsz. Úgy tűnik hogy nincs késés,pedig ha ember van a másik oldalon és valamilyen adatvonalon küldi a jeleket akkor nem hiszem el hogy ilyen gyorsan tud változni minden.

A P.P- én sem tudom elérni.Nem enged belépni sem.Betson,Expekt dettó!????

Idézetet írta: zstamasi Dátum június 26, 2017, 09:12:22
Persze erre gondoltunk mi is. De Létezik olyan hogy abban a pillanatban ahogy megtörténik egy esemény a mérkőzésen, abban a pillanatban már
meg is változott az oddsz. Tehát ha valamelyik játékos nyer egy pontot a tenisz mérkőzés során, ott ül vki benyom egy gombot a tableten ez küld egy jelet a fogadóirodába (pl.SZrt) ott fogadják a jelet ez tovább megy a lottózókba és megjelenik a terminálon azonnal. Ez így tökéletesnek tűnik, de nekünk inkább a sebességnél van kétségünk. Mert szinte azonnal megváltozik az oddsz. Úgy tűnik hogy nincs késés,pedig ha ember van a másik oldalon és valamilyen adatvonalon küldi a jeleket akkor nem hiszem el hogy ilyen gyorsan tud változni minden.

Aki kint van a mérkőzésen az hamarabb látja az eseményt, mint te a közvetítésen. Van némi eltérés.

Idézetet írta: Lucho Dátum június 26, 2017, 09:09:19
Nálam Operán bejön egy olyan üzenet, hogy a paddy powert nem lehet elérni az országból.

Valami ötlet?

Az Operában van beépített VPN. Azt kapcsold be, vagy ha be volt kapcsolva, akkor próbáld átállítani egy másik országra. Nálam így működik.

Sziasztok!
Olvasgatlak titeket egy ideje de most regeltem is mert ki szeretném kérni a véleményetek. Kábé október óta próbálkozok tenisz tradinggel a betfairen változó sikerrel. A stratégiám annyi hogy olyan meccseken ahol viszonylag stabilan hozzák a szerváikat a játékosok ott backelem az éppen szerváló játékost ha a szorzója 1.5 fölött van, és ha hozza a pontokat, akkor fokozatosan kiszállok. Persze ha az ellenfél hozza a pontokat és break van kilátásban akkor is kiszállok csak akkor veszteséggel. Sajnos sokszor nem tartom be a szabályaim és trade helyett csak backelem az egyik játékost meccs előtt és várom a csodát, hogy megnyerje a meccset, ebből vannak általában a legnagyobb bukók. Meg most a füves szezonban hiába hozza valaki a szerváját, a szorzók alig mozdulnak, a piac a breakre vár, szóval ebben az időszakban nem nagyon használható ez a strat. A kérdésem annyi hogy szerintetek megéri ezzel foglalkozni, lehet ezt hosszútávon nyereségesen csinálni? Tudom ez olyan kérdés mint hogy meg lehet-e gazdagodni lottóból, persze hogy meg lehet, csak el kell találni a számokat, én úgy értem, hogy nem járnék-e jobban mondjuk azzal ha csak simán megraknám bet365ön hogy gipsz jakab nyeri az adogatását? És szerintetek van értelme ennek a trading dolognak, nem lenne jobb simán csak fogadni valakire és bízni a sikerben? Mert előfordul, hogy a backelt teniszező hátrányba kerül, kiszállok elég nagy bukóval, majd később mégis nyer.
Tudom hogy minden meccs más és nem lehet általános választ adni arra, hogy mit kell csinálni ahhoz hogy nyerő fogadó legyél, igazából én arra vagyok kíváncsi, hogy ti hogy látjátok ezt a tenisz fogadás-trading dolgot, a teniszre fogadás mely módját preferáljátok, milyen gyakran éltek a cash out lehetőséggel, szerintetek földönkívülinek kell lenni ahhoz hogy valaki nyerő tenisz trader legyen vagy elég némi tanulás és tapasztalat, ilyesmi  :)