Tradelés Betfairen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#240 október 19, 2017, 12:29:39, szece77
Sziasztok!
A trédelést igyekszem megtanulni, el is kezdtem papíron a "Lay the draw" stratégiát. Papíron sikerült eddig profittal kijönni, de mivel valóságban nem teszem meg a betfairen a tétemet, így nem tudom, hogy gól esetén a back tétemet párosítják-e akkor is, ha hirtelen nagyot ugrik az odds, jóval nagyobbat, mint amit én megtettem (de ugye "unmatched" az én 4,3-as back tétem, amikor még a 60. percben is 0-0 az állás, és 2,2 az odds) Aztán jó esetben jön a gól az esélyesebb csapattól, és hirtelen felugrik a (draw) back odds 2,2-ről 6,8-ra.

1.) Ilyenkor elviszik a közbenső oddsra kínált téteket is, vagy ezek kimaradnak, és csakis ott és akkor kell megtennem a back tétemet, amikor már felment? (ha a back az "eladás", és az odds az "ár" akkor úgy gondolom, hogy elviszik, hiszen olcsóbban árulom, csak nem vagyok benne biztos, nagyon homályos ez az egész.)
2.) Esetleg van erre valamilyen szoftverjavaslatotok, amiben ezeket be tudnám állítani. (hogy backeljen 4,3- vagy nagyobb oddsnál, illetve ha a sokadik percben is döntetlen, akkor szálljon ki pl. 2,00-ás oddsnál, egy bizonyos veszteséget realizálva de tovább nem kockáztatva a tétet? (Ez lenne a stop loss?)
3.) Illetve az sem lenne hátrány, ha nem kellene külső kalkulátorral leosztani a profitot, de ezt még megoldom.

A GT-t letöltöttem, de olyan összetettnek tűnik, az igényeim meg egyelőre szerények (meg persze egy kukkot sem értek belőle...). A BA basic-et is letöltöttem, de abban igazából nem enged semmit a szoftver, hasznát csak annyit látok egyelőre, hogy a betfaires 2 € minimum stake-et le lehet vinni. (ami persze nem hátrány gyakorláskor)

Köszönöm.

Szia!

Gól esetén felfüggesztik a piacot és minden párosítatlan fogadás törlésre kerül, azokat újra be kell állítanod.
A Geeks Toy-nak van gyakorló módja is.



Itt kiválasztod a training mode-ot, majd bejelentkezel. Ezután ha rákattintasz jobb egérgombbal az "egyenlegre", akkor egy legördülő menüsorban kiválaszthatod azt is, hogy mennyivel szeretnéd elkezdeni a játékot.



Kipróbáltam már szinte az összes kereskedő szoftvert, nekem ez vált be leginkább.

Szia!

Köszönöm a segítséget! Este kipróbálom.

Idézetet írta: petercrouch Dátum október 19, 2017, 12:46:14
Szia!

Gól esetén felfüggesztik a piacot és minden párosítatlan fogadás törlésre kerül, azokat újra be kell állítanod.
A Geeks Toy-nak van gyakorló módja is.



Itt kiválasztod a training mode-ot, majd bejelentkezel. Ezután ha rákattintasz jobb egérgombbal az "egyenlegre", akkor egy legördülő menüsorban kiválaszthatod azt is, hogy mennyivel szeretnéd elkezdeni a játékot.



Kipróbáltam már szinte az összes kereskedő szoftvert, nekem ez vált be leginkább.

Sziasztok!
Finn Harps - Drogheda meccs gól után már 25 perce fel van függesztve a Betfairen...  Holott már máshol szépen felmentek az oddsok, épp kereshetnék rajta... Gyakran csinál ilyet a Betfair? Mert akkor azért nem olyan fair... Vagy a Geektoys ragadt be, nem tudom.

Idézetet írta: szece77 Dátum október 23, 2017, 21:32:17
Sziasztok!
Finn Harps - Drogheda meccs gól után már 25 perce fel van függesztve a Betfairen...  Holott már máshol szépen felmentek az oddsok, épp kereshetnék rajta... Gyakran csinál ilyet a Betfair? Mert akkor azért nem olyan fair... Vagy a Geektoys ragadt be, nem tudom.

Nem látom a meccsen a going in play feliratot, szóval vagy megváltoztatták azt, vagy alapból nem volt tervben az élő fogadás.

Idézetet írta: petercrouch Dátum október 23, 2017, 21:39:57
Nem látom a meccsen a going in play feliratot, szóval vagy megváltoztatták azt, vagy alapból nem volt tervben az élő fogadás.

Akkor hogy tudtam rá fogadni? Két piacon is fogadtam. El is indult szépen, jött a gól, suspended, és úgy maradt...

Habár még meccs előtt megtettem a  tétjeimet, lehet, hogy én csesztem el, azt hittem, itt minden élő, és a meccs végéig megy az adok-veszek minden esetben.

Idézetet írta: szece77 Dátum október 23, 2017, 21:43:30
Akkor hogy tudtam rá fogadni? Két piacon is fogadtam. El is indult szépen, jött a gól, suspended, és úgy maradt...

Ha a mérkőzés megkezdése után tudtál fogadni, akkor csak kivették a kínálatból. Néha szokott ilyen lenni a kisebb bajnokságok mérkőzésein.

Tegnap kaptam egy e-mailt, hogy korlátozták a számlámat, mert úgy érzik, üzleti célú a felhasználásom.... Két napig training módban voltam a geekstoy-al, hétfőn már élesben kb 4-5 meccs, kis tétekkel, összességében 60 cent veszteséggel. Ebben mi lehet az üzleti cél?? Na mindegy kikértem a pénzemet, megpróbálom a Matchbook-ot.

Egész napos levelezés után elvileg levették az adatok késleltetését a számlámról, de csak az élő piacok adatairól. Miután elkérdezték még azt is, hogy hol dolgozom, mennyiért tervezek fogadni, és milyen sportok  milyen piacai érdekelnek...  :)
Meglátjuk. Mindenesetre pozitív, hogy partnerek voltak az egyeztetésben. Azt írták egyébként hogy azért tűnt piaci elemzésnek a hozzáférésem, mert hosszú ideig voltam bejelentkezve, és közben folyamatosan ment az adatforgalom, kevés, vagy semmi fogadással. Két napig ugye training módban voltam, ráadásul napi 14 órában (kihasználva a hétvégi szar időt egy kis tanulásra). Ott meg ugye nem volt sem fogadás, de még befizetés sem.

Szóval jó tanulság hogy a hosszú (habár ez szerintem nem volt hosszú) Training mode ezek szerint korlátozást eredményez, mert egyoldalú adatgyűjtésnek érzékelik.

#250 június 24, 2018, 12:36:35, mikisun
Helló!
Aktivkodok már picit!:D
Kérdés:
Valaki,alkalmazott már korai tétrakást akármelyik bf piacon?
Úgy értem,hogy egy foci meccsre ajánlott ki oddszot kb egy héttel előtte vagy lóversenyre 2-3 nappal előtte?
+
Pár éve belefutottam egy angol nyelvű fórumba valahol,ahol bf-es menők osztották meg egymással,hogy éppen mennyi pénzt csináltak bf-en.(bizonyítékokkal alátámasztva)
Akárhogy keresem nem találom meg.
Vki nem ismeri?

Idézetet írta: mikisun Dátum június 24, 2018, 12:33:45
Helló!
Aktivkodok már picit!:D
Kérdés:
Valaki,alkalmazott már korai tétrakást akármelyik bf piacon?
Úgy értem,hogy egy foci meccsre ajánlott ki oddszot kb egy héttel előtte vagy lóversenyre 2-3 nappal előtte?
+
Pár éve belefutottam egy angol nyelvű fórumba valahol,ahol bf-es menők osztották meg egymással,hogy éppen mennyi pénzt csináltak bf-en.(bizonyítékokkal alátámasztva)
Akárhogy keresem nem találom meg.
Vki nem ismeri?

En csak focimeccsek elott fel oraval szoktam rakni es par ticket fogni kockazat nelkul a kezdorugas elott

Lehetnyerek,csak nem correct score trading? :D


Idézetet írta: lehetnyerek Dátum június 24, 2018, 13:01:37
En csak focimeccsek elott fel oraval szoktam rakni es par ticket fogni kockazat nelkul a kezdorugas elott

Mi alapján választod ki az eseményt? Már, ha nem titok és megosztod velünk...  ;)