FTC Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Chelsea kerete a Ferencváros elleni, stadionavató mérkőzésre (illetve az isztambuli tornára):

Kapusok: Petr Cech, Thibaut Courtois, Mark Schwarzer
Védők: Nathan Ake, César Azpilicueta, Gary Cahill, Andreas Christensen, Filipe Luis, Braniszlav Ivanovics, John Terry, Kurt Zouma
Középpályás: Cesc Fabregas, Eden Hazard, Nemanja Matics, John Obi Mikel, Victor Moses, Oscar, Ramires, André Schürrle, Mohamed Szalah, Marco van Ginkel, Willian
Támadók: Diego Costa, Didier Drogba, Fernando Torres

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 08, 2014, 13:20:34
A Chelsea kerete a Ferencváros elleni, stadionavató mérkőzésre (illetve az isztambuli tornára):

Kapusok: Petr Cech, Thibaut Courtois, Mark Schwarzer
Védők: Nathan Ake, César Azpilicueta, Gary Cahill, Andreas Christensen, Filipe Luis, Braniszlav Ivanovics, John Terry, Kurt Zouma
Középpályás: Cesc Fabregas, Eden Hazard, Nemanja Matics, John Obi Mikel, Victor Moses, Oscar, Ramires, André Schürrle, Mohamed Szalah, Marco van Ginkel, Willian
Támadók: Diego Costa, Didier Drogba, Fernando Torres

                                                                 
sima hazai lesz..azt se tudom,hogy kik ezek :great: :laugh:




Hej Emberek! Ünnepeljünk már egy kicsit, hisz BAJNOKCSAPATunk van!!!


SZÉP VOLT LÁNYOK!  :beerchug:


Nagyot játszottak a csajok. Az első meccs is kegyetlen nagy volt, rengeteg izgalommal. Győrben meg a Fradi szinte végig emberhátrányban játszott, a két majomfejű spori mindent megtett, hogy meccsbe hozza a Győrt, de a Fradi emberhátrányban is fontos gólokat dobott. Elek pedig lemeccselte a spanyolt, megérdemelte a Fradi ezt a sikert! Sokkal inkább volt csapat, mint a Győr, és ez látszott az egész második meccsen. Ilyen ellenszélben nyerni nem lehetett egyszerű.

Szavak most nem kellenek, jöjjön az öröm!



SZÉP VOLT FIÚK!  :beerchug:

Aranyeső a családomra, aranyeső a csapatomra!


SZÉP VOLT FIÚK!  :beerchug:

Egy gyönyörű mozdulat és.....



....8/8!!!


Ma a papok is úgy kezdték a misét a templomokban, hogy ZÖLD AZ ISTEN híveim! (... és Dani a földi helytartója)  ;D ;D

SZÉP VOLT FIÚK!  :beerchug:

A meccs előtt azt beszéltük a faterral, hogy azért ez így van rendjén, hogy a Fradi az abszolút első. Ilyen-olyan fellángolások lehetnek egy-egy klubnál, de a Fradi örök.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 13, 2015, 11:18:20
A meccs előtt azt beszéltük a faterral, hogy azért ez így van rendjén, hogy a Fradi az abszolút első. Ilyen-olyan fellángolások lehetnek egy-egy klubnál, de a Fradi örök.

Így igaz!

FRADI VOLT, FRADI LESZ, MÍG A FÖLDÖN EMBER LESZ!

A FRADI SZÍV az örök és halhatatlan!  :angel:

Tegnap is ez segített át bennünket a holtponton, mert tetszik nem tetszik a lilák nagyon megnehezítették a dolgunkat. Önmagához képest egy 120-130%-on pörgő Újpestet sikerült legyőzni vesztett állásból. Thomas Doll mentalitásával, szaktudásával szerintem sokat nyert a Ferencváros. Valószínűleg lesz még nagyobb és szebb győzelmünk is a szezonban, de értékesebb aligha.
Ettől már csak az lenne értékesebb, ha a bajnokság végén a bajnoki cím ünneplésekor elmondhatnánk, hogy a lilákat oda-vissza háromszor...  ;D


Hűha!!! Majd egy éve hogy nem írt ide senki.

Én sem szándékoztam, de az előbb néztem meg a tegnapi Paks elleni mérkőzés összefoglalóját és nem kicsit bosszantottam fel magam rajta.
Vereséget szenvedtünk, már ez maga nem egy örömteli tény, de akkor is.
Busai révén szereztünk egy szépítő gólt. Na most kétszer is megnéztem, hogy biztosan jól láttam-e: ennek a Busainak a pályán lévők közül senki sem gratulált!!! Nem volt egy, nem több egy (!!!) szaros tróger, zöld-fehér mezt szégyenítő mocsok ganéj, aki egy pacsit odabaszott volna neki!
Ez a mentalitás mindent elárul a mai fradiról. (így kisbetűvel, mert ezek egytől egyig ennyit érdemelnek) .  :noway: