Női futball -fogadások, hírek, tippajánlók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Holnap pályára lép a magyar női válogatott, 17:00-tól Kecskeméten Norvégia lesz az ellenfél. A Norvégok sokat gyengültek az elmúlt évek során, már nem tartoznak Európa közvetlen elitjéhez, de hozzánk képest azért sokkal jobbak. Az odavágón 6-0-ra nyertek ősszel, talán ennyi elég is.

Eddig ötször játszottunk a norvégok ellen, 'természetesen' minden alkalommal kikaptunk. A legszorosabb meccs az első randin volt,amikor is 22 éve 2-1-re nyertek a norvégok.

A gólkülönbségünk pedig 22-1, 'természetesen' a norvégok javára.

A válogatottban nem lesz Jakabfi, aki az egyik, ha nem a legjobb magyar támadó, és nem lesz Demeter Réka, a védelem oszlopa sem.

Az odds most 1,22 de nagyjából 1.05 lenne a reális szerintem. Ha buki lennék, tuti nem adnék többet az északiakra.

Tehát holnapra:
Magyarország-Norvégia
Tipp: Norvégia
Odds: 1.22
Iroda: szinte mindenhol, ahol kinn van
Kezdés: holnap 17:00

A norvég sikerre lehet nyomni az 'ollint', mindegy, hogy 5000-es a bank, vagy 500.000-es. Kell a siker a norvégoknak, mert botlottak ősszel egy mocskosnagyot, fekszik nekik a magyarok játéka, erőből letolnak minket sajnos.

És mint írtam, gólt sem nagyon szoktunk lőni nekik, ők meg kétszer-háromszor úgyis betalálnak. Amúgy az ötös vonalára olyan precízen nyomják befelé a szögleteket, hogy az valami elképesztő. Szöglet utáni fejesből, kavarodásból egyet tuti beszopnak a mieink, de ez amúgy is nagy fegyvere az északi válogatottaknak.

Tudom, 1.22 nem egy nagy odds, de sebezhetetlen!

Mai magyor-norvég meccsél legyünk résen! Tegnap 1.20-1,25 volt az over oddsa, aztán ma a bet365 gondolt egyet, és 1,50-re emelte. Rá pár percre a Bwin is 1.30-ról 1,45-ig felvitte az overt, szóval könnyen lehet, hogy aláírtak egy jó kis 0-1-et.

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 04, 2012, 12:52:12
ma a bet365 gondolt egyet, és 1,50-re emelte.

Reggel 1,16 volt, most valamiért nagyon megtolták, 1,18! Beszélsz hülyeséget csacsa, ki vagy tiltva a pic.ába!  ;D

Lehet ironizálni, de amikor megy a pénzed a picsába, az már korántsem vicces.  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 04, 2012, 13:30:47
Lehet ironizálni, de amikor megy a pénzed a picsába, az már korántsem vicces.  ;D

Félreértesz majom. Én a Norvég győzelem szorzóival reagáltam az overes írásodra, ezért gyakoroltam némi önkritikát..



Csak felidegesített a sok antibarcás  ;D

De hogy on maradjak, félidőben 0-2 a norvégoknak.
Márpedig 22 év alatt egyet lőttünk nekik, úgyhogy 45 perc alatt csak nem rúgunk kettőt  :P



Idézetet írta: rosco Dátum április 04, 2012, 18:47:35
Nulla - öt...  Köszi a tippet oakland! :ok:

Nincs mit! Mondtam én, hogy nem ért ez 1.22-őt, de még 1,18-at, vagy 1,16-ot sem. Én mondjuk rendesen megkínáltam, ilyenkor azért kicsit jobban cidrizik az ember akkor is, amikor nincs rá oka.

3 perc múlva:

HUN-SVK U17 női bari meccs

Tipp: HUN
Odds: 1.44
Iroda: bet365 (live)   


Nagyjából egy 4-1 lenne reális, de majd meglátjuk

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 05, 2012, 12:57:22
3 perc múlva:

HUN-SVK U17 női bari meccs

Tipp: HUN
Odds: 1.44
Iroda: bet365 (live)   


Nagyjából egy 4-1 lenne reális, de majd meglátjuk

:topbet_125: :great:

Nagyon jól tolod!

15:00-től az u19-esek is labdába rúgnak:

Svédország-Németország
Odds: 1.44
bet365

A németeknek csak a győzelem elfogadható. Igazából mindenféle szinten jók, itt az U19-nél is, bár nekem ez a korosztály nem igazán tetszik. Mindegy, nyerniük kell. És a mondást is ismerjük
..., a végén a németek nyernek.

1.53-ért az over 2,5-el sem kéne, hogy nagy legyen. -végül ezt tettem, de a gólokat úgyis a német csajok lövik

Aztán van itt egy meccs, Skócia-Spanyolország, vendég győzelemre 1,16 az odds. A spanyoloknak jó lenne az X, de ahogy nézem Putellas és Sampedro is kezd, úgyhogy a Skótok is megkapják a négyet a hispán kislányoktól.


Ezt szépen eladták a németek  :noway: El is vették a kedvem mára  :redchug:

U17 Spanyolország-U17 Csehország

Tipp: félidő 1,5 over
bet365
1.80

A cseh-szerb-spanyol-német négyes küzd egy csoportban, csak az első hely számít! Németek és spanyolok is hozták az első meccsüket, vélhetően ma is mindketten hozzák, és majd egymás ellen dől el a csoport első helye! Viszont ha X, akkor gólkülönbség dönt. Azt hiszem, két szöget félidőben megkapnak a csehek a spanyoloktól, akik utánpótlás szinten nagyon ott vannak. hogy később szerelmesek lesznek, vagy mi történik velük mire beérnek azt nem tudom, de lényegtelen is.
Pomares a 7-2-es szerb verésnél nem talált be, ma tuti lő vagy kettőt.  ;)

Ha tipperősséget kéne mondanom, akkor 3/5-ös, ettől függetlenül én bízom benne, már csak azért is, mert a spanyolok otthon játszanak. És ha jó lesz a gólkülönbségük, akkor a németek ellen az X is elég nekik (Bár jobbak a németeknél szerintem, de egy meccsen minden lehet)

05:00   New Zealand (W) U20   - Samoa (W) U20

Holnap hajnalban rendezik meg ezt a mérkőzést, 5 órai kezdettel. Új - Zélandnak minden korosztálya tönkre veri Óceánia válogatottjait, szerintem ez most sem lesz másképp. Új - Zéland két forduló után jelenleg 16-1-el áll a csoport élén, míg Szamoa nem alkotott semmi maradandód (2-7). Nagyon magasra fogják belőni az over/under határt, de meg lehet majd próbálni.

Tabella, eddigi eredmények:
http://www.futbol24.com/international/OFC/Women-U20-Championship/2012/

Olimpia - Női:
Japán - Kanada 2-1.
Ezt a meccset láttátok? Mi a véleményetek Kanadáról? Annyit hallottam, hogy erősek. Hétvégén Kanada - Dél-Afrika találkozó lesz. Az afrikaiak örülhettek, hogy megúszták 4-gyel, mert a svédek csak az első 10-15 percben lőttek három kapufát. Egyébként nem nagyon mentek át az európaiak térfelére. 4 gól leeshet a meccsen vagy inkább hendivel menjen?