NCAAF

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 ;D ;D ;D Nagyon kész, az már magában vicc, hogy rossz irányba fut, de a hab a tortán, hogy senkinek nem esett le, mert elkezdték üldözni! :bash:

Running The Wrong Way

Ebbe a topikba amúgy jöhet minden ami az egyetemi focival kapcsolatos!

Devon Walker, a Tulane egyetem söprögetője [safety] a tegnapi napon olyan szerencsétlenül ütközött csapattársával (sisak a sisakkal való ütközés), hogy súlyos gerincsérülést szenvedett, az első hírek szerint több nyakcsigolyája is eltört, és az ütközés következtében légmell is keletkezett. Walkert a pályán újra kellett éleszteni. Jelenleg Tulsában, a St. Francis Hospital intenzív osztályán ápolják. Állapotáról várhatóan csak pár napon belül, a műtétet követően lesznek új információk.



forrás: bowl.hu

Bízzunk benne, hogy rendbe jön!!

#2 szeptember 19, 2012, 11:26:06, Cesc18
A hét jelenete: Minden idők egyik legvalószínűtlenebb végjátéka során a Utah fanok háromszor ünnepelték a pályán az állami rivális BYU elleni sikert... (Három ponttal vezetett a Utes, a Cougars a saját red zone-jában volt 12 másodperccel a vége előtt, 4&12... BYU 1st down 40+ yardos elkapással, gyors spike, majd nekimentek még egy kísérletnek, rossz a passz, az emberek befutottak a pályára, de még kiderült, hogy egy másodperc maradt az órán. FG próbálkozás 51-ről, blokkolták, a szurkolók megint befutottak a pályára, de mivel még élő volt a labda, 15 yardos büntetés... a 37 yardos következő mezőnygól pedig kapufa lett...) ;D ;D (ja és a BYU-n volt a pénzem... ;D)

BYU Falls To Utah In Dramatic Finish

Ez pedig egy kegyetlen tackle (kapott is érte egy 1 meccses eltiltást...)

D.J Swearinger knocks out UAB player

forrás bowl.hu

Újabb gyöngyszem az egyetemi fociból...két irányítóval állt fel a Louisiana-Monroe csapata!! Hatalmas playek...ezt levédekezni nem kis bravúr ;D

Two QB's on the field

http://www.sportfogadas.org/elozetes-Hetvegi_egyetemi_foci_tripla-3108.html

Mondtam érdemes lesz megnézni a Baylor-WVU-t....majdnem rekord pont született ;D 70-63-ra behúzta a West Virginia, ha a végén nem pörgetik le a 3 percet akkor simán megvan a rekord amihez 4 pont volt szükséges...

Hihetetlen számokat produkált az irányítók, védelem gyakorlatilag nem volt a pályán, bár ezzel újat nem hiszem, hogy elárultam. De azért voltak gyönyörű elkapások...meg rengeteg rengeteg vicces defense megmozdulás.
____________

Arkansast megint csúnyán pofán verték...10-10-ig tartották a lépést, onnan lett 58-10 az Aggies-nek :ok:

LSU - Florida...nagyon nagy meccs eddig, akit érdekel itt tudja nézni --->

http://www.thefirstrow.eu/watch/145089/1/watch-4-lsu-vs-10-florida.html


10 órától SEC döntő, aki nyeri ezt a találkozót az játszik majd a nagy döntőben a Notre Dame együttesével. Hatalmas presztízs és óriási tét.

Georiga vs Alabama

2012 SEC Championship Hype Video: Alabama vs Georgia

Szerintem az Alabama behúzza, tettem is rájuk egy keveset, hogy legyen miért izgulni. De szoros, kiélezett meccset várok!

Olyan ütést kapott, hogy elhányta magát.

Vanderbilt Jordan Mathews Hit Hard!

Clemson Tigers - Florida State Seminoles

FSU - Clemson 2013 Hype

60 pont felett @ 1.55 Bet365 (5/10)
Clemson @ 2.30 BetRedKings (3/10)

Vélemények? Tervezi valaki, hogy megnézi?



Idézetet írta: Malszi Dátum december 01, 2013, 15:52:10
Az amerikai foci rajongóinak kötelező !!

Elképesztő végjáték az Alabama - Auburn mérkőzésen

Egészen hihetetlen, de hát ezért lehet annyira imádni az egyetemi focit! :ok:


Idézetet írta: Lewis52 Dátum december 01, 2013, 16:32:41
Egészen hihetetlen, de hát ezért lehet annyira imádni az egyetemi focit! :ok:

libabőrös :great: