William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia sajna nem mert a második sorban a végeredménynek 4-nek kell lennie és neked akkor lett volna jó ha + jel lett volna akkor jött volna ki a 4.

Van valami alternativ linkje az oldalnak?  Utalom a proxykat :D

Hello! Emlékeim szerint valki írta itt a fórumon,hogy lehet velük "trükközni" kifizetés terén..mégpedig úgy hogy írunk a live chaten hogy nem tudunk kifizetni mert vírusos a gépem és a chates elindítja a kifizetés,de ebben az esetben azonnal megkapjuk az online pénztárcára. EZ mennyire él még?

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum április 16, 2017, 15:12:43
Hello! Emlékeim szerint valki írta itt a fórumon,hogy lehet velük "trükközni" kifizetés terén..mégpedig úgy hogy írunk a live chaten hogy nem tudunk kifizetni mert vírusos a gépem és a chates elindítja a kifizetés,de ebben az esetben azonnal megkapjuk az online pénztárcára. EZ mennyire él még?

Én a lassú netre szoktam hivatkozni, de amúgy él még  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 16, 2017, 16:35:09
Én a lassú netre szoktam hivatkozni, de amúgy él még  :D

ÉS jóvá is írják azonnal? Nekem csak elindult a kifizetés,de ugyanúgy 6 órát kellett várni. Most pedig olyan problémám akadt hogy paysafecardról és netellerről vegyesen fizettem be korábban,most utoljára netellerrel töltöttem fel a számlám, kértem kifizetést X összeget,majd ismét kérnék kifizetés de ekkor már a banki utalást ajálnja fel kifizetési lehetőségként,de nekem nincs bankszámlám... ilyenkor mi a helyzet?

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum április 17, 2017, 07:52:41
ÉS jóvá is írják azonnal? Nekem csak elindult a kifizetés,de ugyanúgy 6 órát kellett várni. Most pedig olyan problémám akadt hogy paysafecardról és netellerről vegyesen fizettem be korábban,most utoljára netellerrel töltöttem fel a számlám, kértem kifizetést X összeget,majd ismét kérnék kifizetés de ekkor már a banki utalást ajálnja fel kifizetési lehetőségként,de nekem nincs bankszámlám... ilyenkor mi a helyzet?

Persze. Felmegyek chatre, és megmondom hogy rossz a netem, hiába ugrik fel az ablak, nem jelenik meg rendesen és nem tudom elindítani a kifizetést. Ezért lehetséges-e hogy ők indítják el nekem manuálisan. Amúgy ez valós probléma volt amikor mobilnetem volt. Elkéri az adatokat, majd megérdezi hogy mennyit és hova akarok kifizetni. Aztán egyből megoldja, azonnal a számlán van. Ha jól emlékszem ncis írta hogy ő arra szokott hivatkozni hogy vírusos a gépe, ezért indítsák el ők.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 17, 2017, 09:10:43
Persze. Felmegyek chatre, és megmondom hogy rossz a netem, hiába ugrik fel az ablak, nem jelenik meg rendesen és nem tudom elindítani a kifizetést. Ezért lehetséges-e hogy ők indítják el nekem manuálisan. Amúgy ez valós probléma volt amikor mobilnetem volt. Elkéri az adatokat, majd megérdezi hogy mennyit és hova akarok kifizetni. Aztán egyből megoldja, azonnal a számlán van. Ha jól emlékszem ncis írta hogy ő arra szokott hivatkozni hogy vírusos a gépe, ezért indítsák el ők.

Fura, nekem is elindította manuálisan,de nem érkezett meg azonnal netellerre. No mindegy,igazából tegnap lett volna sürgős,alapesetben nem lényeges,kibírom azt a 6órát.

sziasztok! a william hill itthon elérhető oldala biztonságos? a böngészőben nincs megerősítve, hitelesítve mint biztonságos oldal ezt csak a blokkolások miatt kérdezem, mert a többi elvileg blokkolt oldalnál pedig biztonságosnak ítéli a kapcsolatot. (regisztráció miatt kérdezem) előre is köszi

Idézetet írta: hilles Dátum április 21, 2017, 21:16:33
sziasztok! a william hill itthon elérhető oldala biztonságos? a böngészőben nincs megerősítve, hitelesítve mint biztonságos oldal ezt csak a blokkolások miatt kérdezem, mert a többi elvileg blokkolt oldalnál pedig biztonságosnak ítéli a kapcsolatot. (regisztráció miatt kérdezem) előre is köszi

Biztonságos.

A társoldalaink sem "biztonságosak": betpedia/wettpedia.

Ezt a "nem biztonságos" dolgot csak most nemrég vezette be a Chrome, és némi "pánikot" kelthet.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 21, 2017, 23:01:24
Biztonságos.

A társoldalaink sem "biztonságosak": betpedia/wettpedia.

Ezt a "nem biztonságos" dolgot csak most nemrég vezette be a Chrome, és némi "pánikot" kelthet.

rendben, köszönöm szépen

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom elérni az oldalt? Az utóbbi időben nem használtam.

Idézetet írta: Seanconnery Dátum április 29, 2017, 20:39:03
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom elérni az oldalt? Az utóbbi időben nem használtam.

Szia!

Használj Operát és a turbo módban van VPN, vagy Tor browser, ami alapként már más IP-vel futtathatsz. Ha éppen rossz IP-t adott, amivel nem éred el az oldalt, akkor futtasd újra. (Általában én mindig francia Ip-t kapok, ami jó ehhez. :) )

Tomka

Sima alternatív link mint bet365 esetében nincs rá? :D

Helló,

Firefox +Hotspot Shield angol lokációval tökéletes.


Újra elérhető VPN nélkül is az oldala: (Legalább is nálam)
http://sports.williamhill.com/bet/hu/betting/y/5/Football.html