SPF Poker Series

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 11, 2023, 11:22:21, Admin
SPF Poker Series

Az Unibet pókerrészlegén mostantól minden csütörtökön 19 órától részt vehettek az SPF Poker Series versenyen. A buy-in 1 euróba kerül, amiből 0,9 euró a nyereményalap részét képezi, játékosonként.

Verseny részletei:

Verseny neve: SPF Poker Series
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: SPF Poker Series
Buy-in: 1€ (jelszóval védett)
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc

Nyeremények:

Versenyenként:

Minden egyes verseny top3 játékosa egy-egy 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban részesül az Unibet jóvoltából, a nyereményalapon kívül!

Havi összetett:

A résztvevő játékosok a versenyeken nyújtott teljesítményük, valamint a résztvevők száma alapján pontozásban részesülnek. Például 10 játékos esetén az első helyezett 10 pontot kap, a második helyezett 9 pontot és így tovább.

A havi összesített toplista első 5 játékosa 20.000 forintos nyereményalapon osztózik. A nyereményt Skrillen keresztül utaljuk, ezért szükségetek van egy számlára (ha még nem rendelkeztek hasonlóval).

Abban az esetben ha a toplistában a legjobb 5 kiválasztásánál pontegyenlőségek merülnek fel (pl. 5. hely azonos pontszámmal rendelkezik a 6. helyezettel, de a 7. helynek már kevesebbje van), akkor a nyereményalapot 6 játékos között osztjuk szét stb.

FIGYELEM! Csak az a játékos kerül fel az összesített toplistára aki az Azonosítók oldalon kitöltötte az Unibetes mezőt! A hónap utolsó versenye után akit nem tudunk beazonosítani az nem részesülhet nyereményben.

Még nem rendelkezel Unibetes számlával?

Akkor érdemes általunk regisztrálnod, ugyanis ebben az esetben a kezdőbónuszokon kívül egy extra 10.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz. További részletek

Ki vehet részt?

Bárki, aki regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon, és rendelkezik legalább 50 hozzászólással. Regisztráció

A verseny jelszóval védett.

Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre! Nagyon sok nyertes leosztást!  :ok:

Elméletileg a ma esti verseny még nem számít a havi összetettbe, de erről még írunk később.

azt azért lehet mondani h döntőasztalon volt mindenki az első versenyen  ;D

A mai nap nem tudtam jonni de jovohettol, ha nem jon kozbe semmi, itt leszek.

gondolom, nincs rá esély, hogy átkerüljön mondjuk vasárnapra :D

Nekem is off-os a csütörtök az esetek többségében sajnos.

De a Carpeks által bedobott vasárnapi időpont nekem is sokkal szimpatikusabb lenne... akkor ritkán van egyéb programja az embernek.  :angel:

Ha van rá mód, hogy ez változzon, akkor én is voksolnék egyet a vasárnapra!  :ok:

Jó játék volt, köszönöm a lehetőséget! :great:

Végre ezt is pontosítottuk:

Havi összetett:

A résztvevő játékosok a versenyeken nyújtott teljesítményük, valamint a résztvevők száma alapján pontozásban részesülnek. Például 10 játékos esetén az első helyezett 10 pontot kap, a második helyezett 9 pontot és így tovább.

A havi összesített toplista első 5 játékosa 20.000 forintos nyereményalapon osztózik. A nyereményt Skrillen keresztül utaljuk, ezért szükségetek van egy számlára (ha még nem rendelkeztek hasonlóval).

Abban az esetben ha a toplistában a legjobb 5 kiválasztásánál pontegyenlőségek merülnek fel (pl. 5. hely azonos pontszámmal rendelkezik a 6. helyezettel, de a 7. helynek már kevesebbje van), akkor a nyereményalapot 6 játékos között osztjuk szét stb.

#8 május 14, 2022, 21:28:40, Admin
SPF Poker Series 2022 - Május - Toplista:

1. Assassin - 10 pont
2. csatarid - 9 pont
3. hubika88 - 8 pont
4. sipull - 7 pont
5. Szigo - 6 pont
6. Salvio - 5 pont
7. Experte - 4 pont
8. ? - 3 pont
9. lencsab - 2 pont
10. Hajdunorbert89 - 1 pont

Aki nem szerepel a fenti listán azt nem tudtuk beazonosítani, a hiba pedig itt lehet:

FIGYELEM! Csak az a játékos kerül fel az összesített toplistára aki az Azonosítók oldalon kitöltötte az Unibetes mezőt!

A lényeg a következő: aki nem látja a nevét a listán, de szerepelt a tegnap, az jelezheti nekünk, s leellenőrizzük, csupán az Unibetes azonosítószámára van szükségünk.

#9 május 13, 2022, 19:57:03, Admin
Idézetet írta: Carpeks Dátum május 13, 2022, 00:01:20gondolom, nincs rá esély, hogy átkerüljön mondjuk vasárnapra :D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum május 13, 2022, 09:35:15Nekem is off-os a csütörtök az esetek többségében sajnos.

De a Carpeks által bedobott vasárnapi időpont nekem is sokkal szimpatikusabb lenne... akkor ritkán van egyéb programja az embernek.  :angel:

Ha van rá mód, hogy ez változzon, akkor én is voksolnék egyet a vasárnapra!  :ok:

Semmi sincs véglegesen kőbevésve. Rugalmasak vagyunk mi, viszont előre szólok, hogy a vasárnap sem egy ideális időpont, főleg családos személyek számára + jön a nyár.  ;)

Indíthatnánk egy szavazást, de jelen esetben jobban jönne ha mindenki személyesen 1-1 hozzászólásban leírná, hogy számára melyik lenne a legideálisabb versenynap. Nem másért, csak hogy ne szavazzanak (döntsenek) olyanok akik részt sem vennének.

"Minden egyes verseny top3 játékosa egy-egy 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban részesül az Unibet jóvoltából"

Ez havonta 1x kerül jóváírásra vagy hogy megy az unibetnél? Illetve kell forgatni majd?

Köszi a választ.  :)

Idézetet írta: csatarid Dátum május 13, 2022, 19:55:17"Minden egyes verseny top3 játékosa egy-egy 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban részesül az Unibet jóvoltából"

Ez havonta 1x kerül jóváírásra vagy hogy megy az unibetnél? Illetve kell forgatni majd?

Köszi a választ.  :)

Én azt az infót kaptam, hogy még ma jóváírják. Ez minden egyes verseny után jár.

Idézetet írta: Admin Dátum május 13, 2022, 19:56:25Én azt az infót kaptam, hogy még ma jóváírják. Ez minden egyes verseny után jár.

Ezt meg tudom erősíteni: ma délután jóváírták az ingyen fogadást.

Köszönöm!

Idézetet írta: Assassin Dátum május 13, 2022, 20:19:25Ezt meg tudom erősíteni: ma délután jóváírták az ingyen fogadást.

Köszönöm!

Megtaláltam én is, köszönöm.

Nekem tökéletes a csütörtöki versenynap.
A második opció pedig a hétfő.

Köszi. :ok: