Unibet - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jónak tűnik ez a Bostonos promó, de... Azt írja 16. és 19. között. De ugye csak két meccsük van ezalatt. Viszont ha 16.-án és 18.-án, azaz egy nappal a mérkőzés előtt is teszek rá, akkor is jár a freebet? Összesen négy freebetre apellálok.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 16, 2017, 14:05:09
Jónak tűnik ez a Bostonos promó, de... Azt írja 16. és 19. között. De ugye csak két meccsük van ezalatt. Viszont ha 16.-án és 18.-án, azaz egy nappal a mérkőzés előtt is teszek rá, akkor is jár a freebet? Összesen négy freebetre apellálok.

Eredetileg, s a weboldalukon jelenleg is 3x10€ van feltüntetve, de mivel már az egyik lejárt, mi leszűkítettük 2x10€-ra.

2 mérkőzésük van, 2 lehetőség.
Maximum 20€-ot kaphatsz.

Az oldalon található leírás szerint már a tegnapi meccsre is élt volna ez a promó, csak valamiért ezt titkolták.   :P  (vagy csak nekem nem tűnt fel...)

Vajon ha forintban fogadunk, akkor itt is a középárfolyammal számolnak?
(Ha már magyar nyelvű a leírás, ezt is belecsempészhették volna.)
3000 ft-os tét valószínűleg nem lesz elég.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 16, 2017, 14:05:09
Jónak tűnik ez a Bostonos promó, de... Azt írja 16. és 19. között. De ugye csak két meccsük van ezalatt. Viszont ha 16.-án és 18.-án, azaz egy nappal a mérkőzés előtt is teszek rá, akkor is jár a freebet? Összesen négy freebetre apellálok.

"Egy játékos csak egy €10 értékű ingyenes fogadást kaphat/mérkőzés"


Idézetet írta: Knapp Dátum március 16, 2017, 14:10:25
Az oldalon található leírás szerint már a tegnapi meccsre is élt volna ez a promó, csak valamiért ezt titkolták.   :P  (vagy csak nekem nem tűnt fel...)

Vajon ha forintban fogadunk, akkor itt is a középárfolyammal számolnak?
(Ha már magyar nyelvű a leírás, ezt is belecsempészhették volna.)
3000 ft-os tét valószínűleg nem lesz elég.

1. Mi csak ma publikáltuk, mivel ma vettük észre. Lehetséges, hogy ott volt korábban is.
2. Ezen az ajánlatok általában (legtöbbször) fordítva vannak az eredeti angolról, emiatt is csúszhatott az ajánlat megjelenése (ha nem volt kint)
3. Rá kell kérdezni az ügyfélszolgálatnál, hogy most magyar forintban mennyi az annyi

Nektek jóváírták az ingyenes fogadást 3 óráig?

Nekem eddig semmi.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 16, 2017, 14:10:25

Vajon ha forintban fogadunk, akkor itt is a középárfolyammal számolnak?
(Ha már magyar nyelvű a leírás, ezt is belecsempészhették volna.)
3000 ft-os tét valószínűleg nem lesz elég.

Aliz szerint most 3000 ft is elég, de egyébként ez alapján számolják az árfolyamot:
https://www.ecb.europa.eu/stats/policy_and_exchange_rates/euro_reference_exchange_rates/html/index.en.html

Az Unibet ATP Masters Fogadás Bajnokságot hirdet

10.000€-os nyereményalapból meríthetsz, ha a márciusi Indian Wells és Miami Open ATP tenisz tornák meccseire fogadsz élőben vagy a mérkőzések előtt az Unibetnél.

Legyél a két keménypályás tenisztorna ideje alatt szorgalmas fogadó, mert minél több nyertes fogadásod van, annál előrébb kerülsz a ranglistán.


Hogyan vehetsz részt a játékban?

1. Regisztrálj az Unibetre!
2. Iratkozz fel a promócióra.
3. Fogadj mérkőzés előtt vagy élőben az ATP Indian Wells és Miami Open versenyek eseményeire.
4. Csak a nyerő fogadások számítanak a ranglistába.
5. A mérközéseknek március 9-e 00:00 és április 2-a 23:59 perc közé kell esniük.


További részletek

Megkapta már valaki a Bostonos kosár meccsekért járó free betet? Én bőven többel tettem rá, mint 3k, szóval ez nem lehet probléma. Persze még van másfél órájuk.

Idézetet írta: Schleck Dátum március 18, 2017, 13:21:27
Megkapta már valaki a Bostonos kosár meccsekért járó free betet? Én bőven többel tettem rá, mint 3k, szóval ez nem lehet probléma. Persze még van másfél órájuk.

Következő munkanap 15 óráig ígérték a jóváírást, így hétfő délutánig nincs okunk reklamálni...
Addigra meg már a vasárnapi Boston meccsért járó is aktuális lesz, így jó eséllyel egyszerre kapjuk meg mindkettőt.

Én is játszottam a Boston Promóban de meddig lehet felhasználni azt tudja valaki? Mert az oké hogy hétfőn kapjuk meg. ( én 3100 FT raktam rá a biztonság kedvéért) :D

Eléggé kimaxolják a rendelkezésükre álló időt a jóváírásra.Kapott már vki valamit?

Idézetet írta: szalist Dátum március 20, 2017, 13:24:35
Eléggé kimaxolják a rendelkezésükre álló időt a jóváírásra.Kapott már vki valamit?

Semmit szóval lassan jó lenne kapni valamit.

1 órája még nem volt ott, mostanra beírták mindkettőt nálam.

Ma indult és 17.-ig tart a húsvéti naptár. Az első promó:

Játssz velünk ingyenes pörgetésekért! Játssz 10 kört  Eggomatic nyerőgépünkön és mi 10 ingyenes pörgetést adunk.

Mikor?

Csak április 7-én, pénteken!

Hogyan vehetsz részt?

Iratkozz fel
Játssz legalább 10 kört Eggomatic nyerőgépünkön
Az ingyenes pörgetéseket szombaton 18:00 óráig írjuk jóvá.


Részvételi feltételek:

Fel kell iratkoznod az ajánlatra, hogy megszerezhesd az ingyenes pörgetéseket
Az ajánlat április 7-én 0:00 órától 23:59-ig érvényes.
Az ajánlat kizárólag az Eggomatic nyerőgépen játszott játékra érvényes.
Az ingyenes pörgetések megszerzéséhez legalább 10 kört kell játszanod.
Az ingyenes pörgetéseket április 8-án, szombaton 18:00 óráig írjuk jóvá.
Az ingyenes pörgetések kizárólag az Eggomatic nyerőgépre lesznek elérhetőek. A nyerőgép megnyitásakor a jóváírt ingyenes pörgetések automatikusan megjelennek.
Minden ingyenes pörgetésből származó nyeremény bónuszpénz.
Az ingyenes pörgetésekből származó bónuszpénzt megtekintheted a ,,Számla" menüpontban.
A bónuszpénzt 25-ször kell megforgatnod, hogy készpénzzé alakuljon.
Minden ingyenes pörgetésből származó nyeremény bónuszpénznek számít addig, amíg nem teljesíted a forgatási követelményeket.
A fel nem használt bónuszok érvényessége 30 nap után automatikusan lejár.
A promócióra az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.
Az Unibet fenntartja az ajánlat bármely időpontban történő visszavonásának jogát.