ATP Masters Shanghai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ATP Masters Shanghai
Időpont: Október 07-14.

Itt lehet beszélgetni a Shanghaiban megrendezendő tenisztorna mérkőzéseiről.  :topbet_125:

ATP Shanghai Rolex Masters Tippjáték

A világ legjobb teniszjátékosai Shanghaiban találkoznak, s hatalmas harc várható a végső trófeáért. Tippelj a Shanghai-i férfi torna mérkőzéseire, s nyerd meg a főnyereményt!

Nyeremény: 20€


Nishikori szorzoja mar 3.00 korul van, mi a mano. Az oke hogy a nagy negyes ellen tobbnyire lefagy, de ha lattak Federert a heten (meg ugy egesz evben) jatszani, akkor hogy ajanlhatnak ilyen szorzot? Raadasul ket kemeny meccse volt. Arrol nem is beszelve hogy az elodontoben jonne Coric aki Halleben is verte Fedet, majd Djokovic. Na az pusztito lenne Federer onbizalmanak, kell ez neki? Teszem a 28,5 felettet es Nishikorit is, mindketto min 3.00, csak nem lesz megint akkora luzer a japan hogy kettoben kikap  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 12, 2018, 10:55:58
Nishikori szorzoja mar 3.00 korul van, mi a mano. Az oke hogy a nagy negyes ellen tobbnyire lefagy, de ha lattak Federert a heten (meg ugy egesz evben) jatszani, akkor hogy ajanlhatnak ilyen szorzot? Raadasul ket kemeny meccse volt. Arrol nem is beszelve hogy az elodontoben jonne Coric aki Halleben is verte Fedet, majd Djokovic. Na az pusztito lenne Federer onbizalmanak, kell ez neki? Teszem a 28,5 felettet es Nishikorit is, mindketto min 3.00, csak nem lesz megint akkora luzer a japan hogy kettoben kikap  :D

Nyilvánvalóan látták, mit művelt Bachinger ellen. Ez lehet az oka.

Idézetet írta: Greipel Dátum október 12, 2018, 11:03:51
Nyilvánvalóan látták, mit művelt Bachinger ellen. Ez lehet az oka.

Egyszeri kisiklas volt  :D Teny hogy meg nincs a legjobb allapotban, de ha nem tojja ossze magat, nyerhet. Az tenyleg szivas lenne ha kettoben kikapna, mert arra keves eselyt latok hogy ne legyen egy 7-5 vagy egy tb.

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 12, 2018, 11:46:57
Egyszeri kisiklas volt  :D Teny hogy meg nincs a legjobb allapotban, de ha nem tojja ossze magat, nyerhet. Az tenyleg szivas lenne ha kettoben kikapna, mert arra keves eselyt latok hogy ne legyen egy 7-5 vagy egy tb.

TB 4-1-ről 4-7, ezért volt rá ekkora odds. Összetojta magát, ahogy szokta.

Idézetet írta: Greipel Dátum október 12, 2018, 18:16:27
TB 4-1-ről 4-7, ezért volt rá ekkora odds. Összetojta magát, ahogy szokta.

Ez igy nem teljesen igaz. A szett vege fele igen, nem nagyon hitte el hogy ott a ziccer, csak be kell verni es megvan a szett. De a TB-ben 4-1 utan kapott negy pazar szervat (talan 2 asz is volt kozte ha jol emlekszem), meg 4-4 -nel a halo ajandek ponthoz segitette Federert. Ott talan maskepp is alakulhatott volna. Kicsit olyan volt az egesz mint Nishikori karrierje. Ha nem serul le a madridi dontoben anno egy agyonnyert meccsen, vagy nem haborus serultkent esik be a US Open dontore, o is elhinne magarol hogy kepes barkit, barhol megverni. De ez lett belole, nem eleg hogy elbalf@szoskodja (a meccs nagy resze), meg szerencseje sincs (tb 4-4 -nel).

Valahol magam is hibas vagyok. Egesz heten ugyanigy verettem, overeztem Federert, amig szepen csendben beirtam a Tipster Ligaba, meg csak szimplan fogadtam ra, jott is gond nelkul. Most hogy kommentaltam es csodalkoztam hogy mi az az oddszmozgas, elszallt.  ;D