Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Carlos66 Dátum szeptember 03, 2019, 16:41:22
Érdekes hogy a Lengyel, Bolgár oldalt beadja  :P ;D
Engem azért zavar ennyire mert még nem utaltam ki a pénzem amit tegnap nyertem és van egy nagyobb freebetem is egy promóból amit ugye éjfélig fel kell használjak.....

Most beadta a Magyar oldalt csak nem enged be! Rossz felhasználói név, jelszó ír ki  :bash:

Az oldal már betölt Ctrl+F5 után, kb. 1 órája be is tudtam lépni, azóta azonban nem enged be érvénytelen felhasználói név/jelszó hibára hivatkozva.

Idézetet írta: Salvio Dátum szeptember 03, 2019, 16:56:56
Az oldal már betölt Ctrl+F5 után, kb. 1 órája be is tudtam lépni, azóta azonban nem enged be érvénytelen felhasználói név/jelszó hibára hivatkozva.
Most rámentem a lengyelre mert azt legalább értem valamilyen szinten de hibás jelszót ír ki nekem is a magyaron nálam még mindig karbantartás van...mondjuk én nem tudok frissíteni mert mobilról próbálok belépni...



Ismet nem mukodik. Remelem nem jelentenek csodot, mert pont ma toltottem egy nagyobb osszeget.

Komoly gond lehet. Meg mindig nem megy. A kulfoldi oldalak sem.

Megy az,csak rá kell frissíteni. Valami gondjuk biztos volt,de többször is ránéztem tegnap és ma is.
Kétszer nem sikerült belépni mindössze. Frissíteni kell az oldalt,és akkor bejön többnyire. :D

Sziasztok! Megint karbantartás van vagy mi a szösz? Tegnap délelőtt semmi aztán este bejött. ma reggel szintén jó volt most semmi egy ideje. van a számlámon 6 rúgó úgyhogy.... Irtam az ügyfélsz.-nak, eleddig semmi. Múltkor is írtam más ügyben, akkor 1 óra múlva jött válasz. no meglátjuk reggel mi lesz.

Biztos most küldik át az accountokat valami másik irodához..., ahogy ők is kapták a bwin-sb-től...

Változatosság kedvéért ismét karbantartás. Azt hiszem most jött el a váltás ideje.



Idézetet írta: lovep76 Dátum szeptember 11, 2019, 07:34:55
Változatosság kedvéért ismét karbantartás. Azt hiszem most jött el a váltás ideje.
Normális embernek nem is ez volt az irodája...