SPF Karácsonyi Láz - December 17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Karácsonyi Láz - December 17

Az "SPF Karácsonyi Láz" December 17-i promóciója:

"Tippeld meg a Reading - Arsenal, foci Premier League mérkőzés pontos eredményét"

Tipped a következő cikknél kell írnod hozzászólásként: "Premier League: Reading - Arsenal"

Pl.
"Reading 2-2 Arsenal"


Pontozás:
- helyes kimenetel: 1 pont
- részleges helyes eredmény: 3 pont
- helyes eredmény: 5 pont

Nyeremény : 5€ Skrillen keresztül

Azonos pontszám esetén, annak érdekében, hogy a nyertest meghatározzuk sorsolni fogunk a random.org segítségével.

Részvételi feltételek:

- a játékban bárki részt vehet INGYEN, ha regisztrálva van a Fórumon (regisztrálj ITT)
- a nyeremény átvételéhez Skrilles számlára van szükséged
- a "pontos eredmény"-t a fent jelzett cikkben leher írni hozzászólásként
- tippet cserélni nem lehet, s módosítani sem
- egy fórumtag csak egy tippet adhat
- naponta egy nyereményt osztunk ki (ha több személy jogosult a nyereményre, akkor sorsolunk)
- egy személy nem szerepelhet több felhasználóval (követjük az IP-ket, s a csalókat végleg kizárjuk a játékból)

Tippek leadásának határideje: December 17, 21:00!

Ha bármilyen kérdésed van, akkor nyugodtan tedd fel azt itt: "SPF Karácsonyi Láz - Infó"

Sok sikert kívánunk!

Telitalálat:

1. lujdzsi
2. Micuka

Következik a sorsolás.  ;)

A nyertes pedig: Micuka

Gratulálunk!

ejj pedig csak azért tippeltem ezt, mert ezt nem tippelte senki addig. nem akartam fortunára bízni a dolgot ;D ;D

gratula Micuka!

...azt a ...
Most vettem csak észre, hogy nyertem, amikor megjött a moneybookers-re a nyeremény.
Én is úgy tippeltem, hogy megnéztem melyik tipp nem volt még. Mivel elég sokáig tököltem a válogatással, az oldalt meg nem frissítettem, közben jött be a tipped. Ha észreveszem, akkor mást teszek és nyertél. Ez aztán halmozott szerencse ...