III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


augusztus 04, 2018, 00:27:55, SPF Admin
Beszélgetések fociról éjjel-nappal!  :beerchug:

Én egy Beckst kérnék szépen.
Szerintem Federer holnap behúzza a meccset, de a döntőben viszont kikap Murraytől  ;D Fradi meg na visszaesik a 3. osztályba

Idézetet írta: TiB86 Dátum november 13, 2008, 23:48:32
Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 13, 2008, 23:42:27
Én egy Beckst kérnék szépen.
Szerintem Federer holnap behúzza a meccset, de a döntőben viszont kikap Murraytől  ;D Fradi meg na visszaesik a 3. osztályba

Becks elfogyott :) Hú mit fogsz kapni a Fradiért, itt szinte mindenki fradista...  ;D

Hajrá Újpest  :jump2_125:

Itt semmi sem off és kiváló a füstelszívonk, söreinkről nem is beszélve :)

A hokiról meg annyit, hogy tényleg le a kalappal a Volán előtt. Pár éve ki hitte volna, hogy az osztrák ligában parádéznak majd, míg a magyar bajnokságban pl. HC Csíkszereda–SC Csíkszereda meccset rendeznek.

És végül egy szomorú cikk Robert Mullerről: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=208147
,,Harcolni és győzni: jobbulást, Robert!"

                                           

Idézetet írta: Latzka Dátum november 13, 2008, 23:57:17
Itt semmi sem off és kiváló a füstelszívonk, söreinkről nem is beszélve :)

A hokiról meg annyit, hogy tényleg le a kalappal a Volán előtt. Pár éve ki hitte volna, hogy az osztrák ligában parádéznak majd, míg a magyar bajnokságban pl. HC Csíkszereda–SC Csíkszereda meccset rendeznek.

És végül egy szomorú cikk Robert Mullerről: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=208147
,,Harcolni és győzni: jobbulást, Robert!"

                                           


Valóban nagyon szomoru hir, hogy egy 28 éves fiatal embernek már nincs sok hátra...

Micsoda változás, a 18 játékosból 4 csatár az észak-írek ellen készülő csapatunkból. Szalai Ádám is utólag behívva. Még ha csak a harmad osztályban is játszik, góljaival kiérdemelte ezt a megelőlegezett bizalmat. Előbb utóbb csak összejön egy Németh-Szalai csatárduó :)

Cristiano Ronaldo: "Én vagyok az első, a második és a harmadik legjobb"

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, eddig őszintén nekem semmi gondom nem volt a portugállal, szuper játékos...de azért valljuk be...a beképzeltség is nála van otthon... :D

Futballtudása alapján tényleg nagyszerű, de ezen megnyilvánulásai miatt nyomába sem érhet az olyan focistákhoz, mint Del Piero és a hozzá hasonló zsenik.

Idézetet írta: Milan Dátum november 18, 2008, 17:11:38
Cristiano Ronaldo: "Én vagyok az első, a második és a harmadik legjobb"

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, eddig őszintén nekem semmi gondom nem volt a portugállal, szuper játékos...de azért valljuk be...a beképzeltség is nála van otthon... :D

Beképzeltség?? Azt hiszi magáról, hogy ő a football istene!! ;)

Ezt a témát kiemeltem, mert ez egy tökéletes hely ahol megbeszélhetjük a napi focisztorikat.

Bárki ide bedobhat egy cikket, vagy valami focival kapcsolatost, s arról majd eldumálhatunk.

A téma cime meg nagyon tetszik...gratula Latzka (jó ötlet)!

Köszi ;)  Az, hogy kiemelt az mit jelent? Ja és csak foci legyen itt?

És Robert Muller-ről egy pici jó hír: http://jegkorong.blog.hu/2008/11/17/gyogyithatatlan_agytumorral_ved_a_nemet_kapus

Idézetet írta: Latzka Dátum november 18, 2008, 20:49:56
Köszi ;)  Az, hogy kiemelt az mit jelent? Ja és csak foci legyen itt?

És Robert Muller-ről egy pici jó hír: http://jegkorong.blog.hu/2008/11/17/gyogyithatatlan_agytumorral_ved_a_nemet_kapus

Igen....kiemelt az azt jelenti, hogy mindig az első témák közt fog megjelenni a foci kategoriában.

S véleményem szerint ez csak fociról szóljon...a többire nyitok mást.  ;)

Valaki tudd valamit a Liverpool kapusáról Gomesről, múltkori liga kupa meccs közben ért  ütözéséről ...Hogy van mi van vele mikor játszhat(védhet)?

Három meccses eltiltást kapott a Chelsea támadója, Didier Drogba.

Az elefántcsontparti játékos igy kihagyja az Arsenal elleni rangadót, s ezen kivül a Newcastle, s a Bolton ellen sem léphet pályára.

Drogba a Burnley elleni mérközésen, a gólszerzés után egy pénzérmét dobott a közönség közé, s ezért kapta a büntetést.

Szerintem ez a dolog amit tett elitélendő, viszont eléggé kétértelmű....ok...viszadobta, s kap egy büntetést, de ha mondjuk fejjen találnak egy játékost...azért tegyük oda, hogy ez nem lehet kellemes.

Idézetet írta: Seckó Dátum november 18, 2008, 21:07:06
Valaki tudd valamit a Liverpool kapusáról Gomesről, múltkori liga kupa meccs közben ért  ütözéséről ...Hogy van mi van vele mikor játszhat(védhet)?

Gomesnek semmi baja, elvitték fogorvoshoz egy rutin ellenőrzésre.
Egyébként a kérdés egy kis korrigálásra szorul ugyanis Gomes nem a liverpool hanem a tottenham kapusa  ;)