Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15

#270 április 18, 2019, 12:24:01, SPF Admin
Bajnokok Ligája: Már csak négyen maradtak harcban

Két angol, egy holland, illetve egy katalán csapat küzd a BL-elődöntőiben és próbál bekerülni a június 1-i fináléba, melynek otthona idén a madridi Estadio Metropolitano lesz. Olvasd tovább

Ki jut be a június 1-i döntőbe?

Tottenham - 1.88   Ajax - 1.93   Fc Barcelona - 1.70   Liverpool - 2.15

Ki lesz az idei BL-győztes?

Fc Barcelona - 2.50   Liverpool - 3.60   Tottenham - 5.20   Ajax - 5.30

Indítottunk egy szavazást, illetve kifejtheted véleményed hozzászólásként is.

Az interneten olvastam és bizony egyet bírok érteni a Manchesteri Olaj FC teljesítményének rövid értékelésével:

A szél összefújta a szemetet!

Idézetet írta: csabax Dátum április 18, 2019, 15:29:43
Az interneten olvastam és bizony egyet bírok érteni a Manchesteri Olaj FC teljesítményének rövid értékelésével:

A szél összefújta a szemetet!

Sok klub szeretné, ha ilyen szemetet fújna össze náluk a szél  ;D Én amúgy a fanyalgókat sem értem, mekkora meccset toltak már tegnap, hát nekik semmi sem elég???
Ok, aki mondjuk tett a City-re, az idegből leszemeteli, azt megértem, de egyébként a City kegyetlenül jó csapat, és tök jó focit játszik. Jobbat, mint az idei 'pool, meg az idei Barca, de ízlések és pofonok...

Idézetet írta: csabax Dátum április 18, 2019, 15:29:43
Az interneten olvastam és bizony egyet bírok érteni a Manchesteri Olaj FC teljesítményének rövid értékelésével:

A szél összefújta a szemetet!

Mindezt egy 4-3 -s gyozelem utan, ami az utobbi evek egyik legjobb es legdramaiabb meccse volt  :redchug: ;D

Nem szeretem dicserni sem a City-t, sem Guardiolat, de ahogy Eriksen is mondta, itt rohadt nagy makja volt a Spursnek. Ma csunyan gerincre lesznek vagva, a Tottenham elkeszult az erejevel teljesen, harmat biztos lo a City, de a 4-5 sincs kizarva.
Az elso meccs mondjuk el lett taktikazva (es az Aguero baki sem jott jokor), alap Guardiolatol. Erthetetlen ez a kettoseg vele kapcsolatban. Rengeteg penzbol ugyan, de pillanatok alatt osszerak egy felemetes csapatot, belejuk veri az elkepzeleseit, ebben a legjobb, nincs nala nagyobb koponya sztem (talan Klopp). De meccsbe belenyulni, valtoztatni nem tud, tavasszal Doll szintu edzonek tunik.

Bajnokok Ligája: Melyik csoda tart tovább?

A Tottenham bőven erőn felül teljesített eddig, de ugyanez érvényes az Ajaxra is! Olvasd tovább



Ma este várható a "Totális Futball" című játékdarab legújabb felvonása.

Idézetet írta: csabax Dátum április 30, 2019, 15:31:39
Ma este várható a "Totális Futball" című játékdarab legújabb felvonása.
Kivéve, ha a Tottenham Son és Kane nélkül 10 emberrel tartja majd a 0-0-át  ;D

17 perc jatek utan ugy latom, h a vendegjatekosoknak nem szoltak, hogy nem Eredivisie, hanem BL meccset tolnak.

Két ilyen fos csapat hogy játszhat bl elődöntőt... Akármelyik kerül a döntőbe, a barca/pool már elkönyvelheti a bl győzelmet

Idézetet írta: ricsi046 Dátum április 30, 2019, 23:02:04
Két ilyen fos csapat hogy játszhat bl elődöntőt... Akármelyik kerül a döntőbe, a barca/pool már elkönyvelheti a bl győzelmet

Fos csapat?  ;D Elment a fogadás vagy mi a baj? Ajaxra ilyet mondani kissé túlzás... Real és Juve kiejtése után...

Ha nem felejtem el, akkor eleve az Ajax végső győzelmére fogadok a meccs előtt...

Idézetet írta: ricsi046 Dátum április 30, 2019, 23:02:04
Két ilyen fos csapat hogy játszhat bl elődöntőt... Akármelyik kerül a döntőbe, a barca/pool már elkönyvelheti a bl győzelmet


#283 május 01, 2019, 09:05:56, firgabácsi
Idézetet írta: butyi Dátum május 01, 2019, 08:29:49
a liverpool-szurkolók már melegítenek
https://www.dailymail.co.uk/sport/sportsnews/article-6978599/Liverpool-fans-Barcelona-filmed-pushing-locals-fountain.html

https://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league/barcelona-liverpool-v75vcTZE/
miért ilyen nagy underdog a liverpool?
:icon_confused:
:help:

Nem olyan nagy underdog, majdnem 2x odds a Barca. Szerintem szimplán három ok miatt: otthon vannak, ők "a Barca" és végül az, hogy a Nou Campban mondjuk úgy nem jellemző, hogy kikap bárkitől is a Barcelona BL meccsen.
Ettől még simán lehet a Pool az aki veri őket persze. Ez egy nagy taktikai csata lesz várhatóan. Ha a Barca meg tudja akadályozni hogy a Salah, Firmino, Mané hármas lendületből tudja hozni rájuk a labdát akkor valószínűleg nyer. Magyarul a szokásos labadbiztos, sokpasszos játékukat kell hozni + nem lehet labdát eladni a középpályán meg a védőharmadban amiből a Pool indulni tud, szerintem kb. ezen fog eldőlni, van még sok más tényező is nyilván, Messi milyen napot fog ki meg hasonlók, de ez lesz a döntő nagyjából.
Azért még hozzáteszem, kíváncsian várom hogy Klopp készül-e valami meglepővel, tud-e valami váratlant húzni amire Valverde nem számít. A Barcától nem számítok váratlanra, ők úgy gondolom a szokásos játékukat fogják játszani ami általában elég is szokott lenni ha azt jól hajtják végre.