A pénz átkerül a türelmetlenektől a türelmesekhez.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elég régóta próbálkozok nyerni, próbáltam különböző stratégiákat és tippadó oldalakat. Legjobban akkor ment a fogadás, mikor 2-es eredő oddsokat játszottam, igaz akkor kötésben, de közepes pénzből sikerült nyernem egy fizetésnek megfelelő összeget. Most az ősz az totális bukó volt, de próbálok néhány dolgot kiküszöbölni:
1. egyes kötések, a mostani 2 tippem sem éri el a 2.00 szorzót, de nem tettem mellé más "tutit". Ideális: 1.90-2.00
2. Olyan eseményeket amelyekre nagyobb esélyt látok én mint a fogadóirodák, ebből következően
3. Olyan eseményeket amelyeket ismerek, tehát nem minden szarra fogadni. Leginkább akiket ismerek Premier League, Olasz A, Spanyol, Német Bundesliga, meg persze ha vannak válogatott foci meccsek. Ezáltal az időt is nyerhetek, rengetegszer csináltam hogy átnéztem az egész kínálatot.
4. Nincs tétemelés
5. A statisztikát nem figyelni, ugyanis ez a 4 és 5 miatt buktam rengeteget az utóbbi időben. A statisztika csak a múltat mutatja, de minket a jövő érdekel!

6. Nem szimpátia alapján fogadni, és nem erőltetni a kedvencet.


Cél: 28 napos periódus alatt 5/8 találat és 1,15 profit
ezt egy 5000 Ft-tal kezdem el, ha jól megy, akkor tolok bele többet. Szóval most 10% tétekkel próbálkozok. Egyelőre csak tippmixen, mivel a 365 re nem tudok befizetni Mastercarddal.

1
#1 december 11, 2017, 20:36:00, drzdolik
CHIEVO - ROMA
1X2 + Gólszám 4,5
003 Vendég és kevesebb 1,85

Neten nem fogadható

tét: 500 Ft, várható 925 Ft

CHIEVO
helyezés: 12. (5-5-5)
keret értéke: 40 M
4,5 -/+ (4-11)

ROMA
helyezés: 4. (11-1-2)
keret értéke: 281 M
4,5 -/+ (13-1)

A Chievo egy középcsapat legutóbb egy 0-5 be futottak bele az Inter ellen,  most egy hasonló kaliberű csapat a Roma ellen játszanak. A Roma igaz hétközben játszott egy meccset a Qarabaggal, de nyertek így bent vannak a BL16 között ez önbizalomra adhat okot nekik, az előttük álló Inter és Juve egymással játszanak, adott egy gyenge ellenfél: nyerniük kell. Habár a Chievo középcsapat jóval kevesebbet rúgnak mint amennyit kapnak (17-26), a Roma egyedül egyetlen meccsen nem nyert amikor nem topcsapattal játszott a Genoa ellen idegenben. Nagy meglepetés lenne számomra ha nem a vendégek hagynák el győztesen a pályát.

Ezen kivül bevállalom azt is hogy 4,5 gól alá, nem érzem hogy a Chievo lőne 2-t (egyet talán), és mivel a Roma is BL-t játszott annyira nem fognak megszakadni és nem lesz olyan sima meccs mint az említett Inter - Chievo. Nem hiszem hogy a Roma annyira gálázni akarna, meglepne ha idegenben megszórnák a Chievot.

#2 december 11, 2017, 20:36:19, drzdolik
MILAN - BOLOGNA
2 fogadás:
Hendikep 0-1: Döntetlen 3,30
Hendikep 0-2: Döntetlen 4,10


tét 500 Ft, várható: 900 Ft
neten magasabb oddsok, duplát eléri

MILAN
helyezés: 8. (6-3-6)
keret értéke: 323 M


BOLOGNA
helyezés: 9. (6-3-6)
keret értéke: 64 M

Ha csak elolvassuk a ezt a 2 statisztikát megértjük miért rúgták ki Montellát. De mivel kirúgták ezért le is húztam, a mottóm erre a meccsre: Új seprű jól seper!
Gattuso a bemutatkozását elrontotta, de most javíthat, nincs mese itt nyerni kell! Ezzel a kerettel kötelező és nincs kifogás. Otthon a legutóbb 4 bajnokin még csak be sem találtak, ha nem verik meg a Bolognát a játékosok fejét veszik. Nem hiszem, hogy az EL sokat kivenne belőlük ugyanis ott már biztosan továbbjutottak. Van bennem egy kis félelem mivel meg kérdőjelezem Gattuso szakértelmét, de a pályán mutatott egykori győzni akarása és motivációja, na meg a hazai publikum elvárása is remélem kedvezően hatnak a Milanra. Mert az egyértelmű hogy jobb csapat. Jobb csapat, de nem hiszem, hogy 3 góllal tudna nyerni, az nagyon nagy fordulat lenne a múlt hét óta.
A Vendég csapat egyelőre nagyon kiszámítható, idegenben. A jobb csapatoktól kikap, a gyengéket veri. Az egész bajnokság során egyedül a Napolitól kapott ki 2-0 es hendiről.

2:30

#3 december 13, 2017, 21:28:58, drzdolik
12.13. 18:30

HOFFENHEIM - VFB STUTTGART
1X2
001 Hoffenheim


tét: 500 Ft, várható 900 Ft
Unibeten 1.90 szorzó

HOFFENHEIM:
helyezés: 6. (6-5-4)
keret értéke: 112 M

STUTTGART
helyezés: 13. (5-2-8)
keret értéke: 60 M

A Bundesligában nincs nagy különbség a mezőny eleje és vége között, a két csapatot csak 6 pont választja el egymástól, szerintem könnyen lehet hogy 9 lesz belőle. A Hoffenheim tavaly 3 ponttal maradt le a BL főtáblájától, otthon veretlen is maradt a bajnokságban, a keret sem gyengült, viszont a kettős terhelés sokat kivett belőlük. A csapat idén hol nyer, hol kikap, hol döntetlenezik, eléggé kiszámíthatatlan, viszont ami mellettük szól, a hazai pálya és az erősebb játékoskeret. Valamint, hogy mostmár kiestek az európai kupákból, a hazai kupából is, koncentrálhatnak a bajnokságra. A következő meccsük egy náluk gyengébb csapat ellen lesz, ez pedig a Stuttgart. Ők idegenben borzalmasan gyengék 8 bajnoki mérkőzésen 1 döntetlenjük van, a többi vereség 4 rúgott gól mellett 15 kapott. Újoncként viszont régi tagként tértek vissza. Az egyetlen egy félelmem az, hogy egyszer minden sorozat megszakad... Mindenesetre nekem 1.80 at megért.
Gólos fogadást nem kötöttem rá, akár egy hazai és 4,5 alatt lehetne még.

5:40

#4 december 15, 2017, 21:57:04, drzdolik
ÉLŐ
AL-JAZIRA - REAL MADRID
GÓLSZÁM 3,5
001 KEVESEBB, MINT 3,5


tét: 500 Ft, várható: 875 Ft


Ez egy élő tipp volt, itt nincs különösebb elemzés. 20 perc volt hátra a hazaiak 11 emberrel védekeztek, 2-3 játékos ment fel a támadással, adott volt a helyzet: vagy 1-1 vagy 1-2 a vége...

8:10

12.23. 15:00

SASSUOLO - INTER
1X2 + Gólszám 4,5
003 Vendég és kevesebb 1,95

Neten nem fogadható

tét: 570 Ft, várható 1.110 Ft

SASSUOLO
helyezés: 15. (5-2-10)
edzőváltás óta: (2-0-1)
keret értéke: 97 M

INTER
helyezés: 3. (12-4-1)
keret értéke: 290 M

Az inter csapata nem sokáig volt a Serie A első helyén, egy olyan meccsen jött vereség amikor mindenki győzelmet várt a csapattól, az Udinese ellen hazai pályán, bár az Inter az első félidőben eldönthette volna a mérkőzést. Akkor (utólag okosan) 1,30 as szorzóért nem játszottam meg őket, de mivel most bejött ez menetrendszerűen érkező "nem várt vereség egy kiscsapattól" most nyugodt szívvel teszem meg őket. Főleg, hogy az  csapat az ellenfél amelyik a liga 2. legkevesebb gólját szerezte. Mióta Giuseppe Iachini átvette a csapatot 3 bajnoki mérkőzést játszottak: Sima 0-3 a Fiorentina ellen, 2-1 es győzelem a Crotone ellen, és egy 90. percben szerzett góllal verték meg 1-0 ra a Sampdoriát. Nem is kell mondanom, hogy a hazaiaknak egy X is már jó lenne ezen a meccsen. Egyébként ők kupameccs után fogadják az Intert, nem tudom azt a sorozatot mennyire veszik komolyan, mindenesetre egy hétközi meccs sem előny nekik most.
Az Inter lépéshátrányba került de mivel Juve - Roma lesz így, az egyik vagy mindkét riválisa veszíteni fog pontot. Az ellenfélről már szó esett, hogy nem egy erős csapat. Az inter véleményem szerint az egyik legjobb Olaszországban és nekik csak a bajnokságra kell figyelni, ha minél tovább akarnak versenyben lenni az első helyért akkor az ilyen meccsek azok amiket be kell húzniuk.  Fociban bármi megtörténhet a labda kerek, de ennyire azért nem.
Én 4,5 alá is teszem a jobb odds érdekében, a Sassuolotól nem várok nagy gólparádét, ugye 17 fordulóban lőttek összesen 11 gólt... az Interben és főleg Mauro Icardiban mindig van gól.
De nem hiszem, hogy meg akarják szórni az ellenfelet a 4-5 már túlzás lenne szerintem.
Ezért ez a tippem: 4,5 alatt és Vendég 1.95 -ért megéri  ;)

10:10

ÉLŐ TIPP
GENOA - BENEVENTO
1X2
001 GENOA


tét: 600 Ft, várható: 1.170 Ft

Ezt a meccset már hét közben is hazaira gondoltam, hiszen a Benevento gyakorlatilag mindenkitől kikap... de 1.40 ért nem tettem rá pénzt. Második félidő elején 0-0 -nál 1.95-öt adott a sokkal erősebb játékoskerettel rendelkező Genoára és habár az utolsó percben szerzett büntetővel, de megszerezték a győzelmet. :)

Sajnos a másik tippemmel borzalmasan mellélőttem, az Inter kissé szétesett az év végére

12:00

ÉLŐ TIPP
LEICESTER - MAN UNITED
Hazai csapat gólszám 1,5
Több mint 1,5


tét: 570 Ft, várható: 1.311 Ft

Az elején leszögezem kissé elfogult vagyok. Élőben nézem a meccset, itt bármi lehet, nagyon úgy érzem hogy gól lesz. És szerintem Hazai győzelem. A Leicester a legnagyobbakkal is meccsben képes lenni, ha ők kapják az első gólt akkor van, hogy szétesnek. De nekem az első félidő után nagyon meggyőzőek. És szerintem ez az esemény nagyon alul van árazva.


14:00
2850-2850

ÉLŐ TIPP
AJAX - WILLEM II
Gólszám 2,5
Több mint 2,5


Ilyen kis oddszokkal alap esetben nem foglalkoznék, meg a holland bajnokság erőviszonyait sem ismerem. Viszont látva, hogy 1,14 volt rá az odds alapból és bele is néztem a meccsbe, a vendégek konkrétan a gólvonalról rúgták már ki a labdát annyira bevoltak szorulva. Szerencsére miután megtettem 1 perc múlva gólt lőttek. Ez a fogadás azért kellett mert így elértem a 2 hónapra tervezett profitot (1,15)2  két hét alatt. Igaz volt pár fogadás ami csak az utolsó pillanatokban jött be  :D

8 ból 6 tipp pipa  ;)

14:30
2850-3762  (6.612)

12.30. 15:00

SAMPDORIA - SPAL FERRARA
1X2 + Gólszám 1,5
Hazai és több


tét: 660 Ft, várható 1.254 Ft
neten konkrétan ez nem fogadható

SAMPDORIA
helyezés: 6. (8-3-6)
keret értéke: 90 M

SPAL
helyezés: 17. (3-6-9)
keret értéke: 35 M

A Sampdoria otthon eléggé meggyőzően játszik idén volt 2 kupameccse + 8 bajnoki mérkőzés, ezeken a meccseken 8-at nyert (köztük a Juventust és a Milant is) és igaz a legutóbbi 2 meccsét elvesztette, 1-2 a Lazio ellen és egy meglepetés eredmény 0-1 a Sassuolo ellen. Valószínűleg az utóbbi rossz formának köszönhető a magas odds. Nagyon sok gólt rúgnak, a 2 leggólerősebb játékosuk az egykori válogatott Quagliarella, és a Napoliból ismert kolumbiai Duvan Zapata. Ez a Sampdoria egy nagyon meggyőző középcsapat. Az ellenele pedig a kiesés elől menekülő SPAL csapat. Ők az előző szezonben jutottak fel, nincs Serie A-s rutinjuk. Viszont nem pofozógépek, szépen gyűjtik a pontokat és így jobb gólkülönbségükkel a vonal felett vannak. Mondanom sem kell egy esetleges Genovából elvitt pont mennyit segítene rajtuk. Erre a pontszerzésre én nem látok nagy esély, ugyanis eddig csak a Beneventót verték és  szereztek egy-egy pontot az Atalantától és a Laziótól a többi meccsen kikaptak. A Benevento kivételével sosem rúgtak még 2 gólt idegenben. Viszont a Sampdoria az utolsó 2 elvesztett meccs kivételével minden meccsen lőtt legalább 2-t otthon. Tehát a statisztika és a két csapat játékereje is azt mutatja, hogy hazai győzelem az esélyes ezen a meccsen. Valamint hozzáteszem azt a tényt is, hogy a 18. Crotone és 19. Verona a következő 2 fordulóban nagyon nehéz meccseknek néz elébe, így a SPAL nyakán sem szorul a hurok egy esetleges vereség után. A Sampdoria pedig egy győzelemmel kilábalhatna az utóbbi 5 meccses rossz soroatából, a gyengébb ellenfél és a hazai pálya adott, kérdés élnek-e a lehetőséggel...

18:00

10.

Darts:
MvG - Barney
5 nyert játszmáig, hendikep -2,5 (jásztma)
Barney +2,5


tét: 600 Ft, várható: 1.500 Ft

Erre a meccsre nem terveztem fogadni, viszont meccs előtt annyira felmentek az oddsok Barneveldre, hogy tettem egy próbát, mivel ekkora különbség nincs a két játékos között, illetve ez egy VB negyeddöntő, itt már bármi megtörténhet. A tavalyi VB-n simán nyert MvG, ez is benne van, mindenesetre ha adunk 2,5 leg előnyt az nem rossz 2.50 es oddsért :)

20:00


2.850-5.256 (8.106)

11.

01.06. 13:00
ATLETICO MADRID - GETAFE
1X2 + Gólszám 3,5
Hazai és kevesebb
1.85


tét: 1.310 Ft, várható: 2.424 Ft

ATLETICO
helyezés: 2. (10-6-1)
keret értéke: 496 M
3,5 alá-felé: 82% (14-3)

GETAFE
helyezés: 8. (6-5-6)
keret értéke: 32 M
3,5 alá-felé: 82% (14-3)

Az Atletico habár kupameccset játszik, ez a meccs előtt és után is, nem hiszem, hogy tartalékolnának, hiszen egy harmadosztályú csapat lesz az ottani ellenfelük. Nem sikerült jól az Óév zárása ugyanis beleszaladtak egy vereségbe az Espanyol otthonában. Majd játszottak egy 3-2 es meccset az Al-Ahly ellen ami egy felkészülési meccs volt... Véleményem szerint itt minden mellettük szól, a sima győzelemre 1.40-et ad, a Madridiak otthon veretlenek. A Getafe tipikus középcsapat (bár én személy szerint a tabella alsó felébe vártam/ várom őket). Idegenben mindössze egy győzelmük van, 4 döntetlen és 3 vereség mellett.
A fogadásom része pedig ugye, hogy 3,5 gól alá várom az összecsapást. Egyrészt azért mert az Atletico nagyon kevés gólt kap, sosem a szép játékukról voltak híresek, viszont eredményesek. Az Atletico gólátlaga meccsenként 1,9 a Getafének 2,2. Az Atleticonak otthon 1,6, a Getafénak idegenben 2,0.
A statisztika is azt mutatja, hogy nem várható sok gól. Az egytelen dolog amitől ilyenkor tartok, egy gyors kiállítás, vagy gyorsan megszerezett vezetés, bármi olyan hülyeség ami következtében a vendégeket megszórhatják. Vendég góloktól annyira nem tartok (bár csak a 2-1 fér bele), mivel az Atletico 17 meccsen összesen kapott 8-at, a keret nagyon erős, most januártól játszhat már Diego Costa, és Vitolo.
Egy alternatíva lehet, a hazai és mindkettő nem szerez gólt 1,95-ért... így a 2-1-el bukunk, de a 4-0,5-0, 6-0 stb vel nyerhetünk.

22:30

7.850 - 5256

12.

ÉLŐ TIPP
LEiCESTER CITY - HUDDERSFIELD
1X2
LEICESTER


tét: 1.310 Ft, várható: 2.293 Ft

Ezt a mérkőzést is felírtam ahhoz az 5-höz amelyből végül az Atleticot választottam ki erre a hétre. Ezt a meccset az alacsony 1,60 as szorzó miatt nem, valamint gólos fogadást nem tudtam rá egyszerűen választani. Viszont most meccs előtt felment az odds 1,75-re, nyilván azért mert a hazaiaknál nincs ott a csapat egyik legjobbja, Jamie Vardy. Őt helyettesíti Islam Slimani, de ott van a padon Iheanacho is. Most bizonyíthatnak ha beakarnak kerülni a csapatba. A Leicester hazai pályán felemás teljesítményt nyújt, a Huddersfield viszont nagyon gyenge idegenben. Úgy rúgtak idegenben 11 meccsen, 8 gólt, hogy a 8-ból 7-et 2 meccsen a Crystal Palace és a Watford ellen szerezték. És náluk sem játszik (de a padra leült) a leggólerősebb játékos Depoitre.

24:30

egy bet365-ös bónusznak köszönhetően szereztem még +3.457 Ft-ot

így 17.557 Ft-om van most

13. Megpróbálok egy másik bónuszt kihasználni 100% bónusz, az Arsenal - Chelsea meccsre. Komolyabb elemzést nem írok, ez kicsit a lutri kategória. Viszont látom benne az értéke, mert így fele akkora téttel tudok ugyanakkora profitot elérni. Ha most elmegy, a következő bónuszon úgyis bejön hiszen ha 2.00 szorzókat játszok azoknak találati aránya a 45-50%-hoz fog közelíteni, de ha a bónusszal fogadok akkor a tét háromszorosát kapom meg. 10 bónusz fogadás esetén minden fogadást 1 egységgel megtéve, +5 egységet nyerünk... A buktatója ennek az az egy lehet, hogy ezek a legszarabb meccsek, amik bármik lehetnek, ezekkel csak egy kis plusz pénzt próbálok szerezni.

13.
CHELSEA - ARSENAL
ázsiai hendikep
Chelsea 0,0 ,-0,5


tét: 770 Ft
várható: 2.294 Ft
(döntetlen esetén: 385 Ft)

Miért is ezek a legszarabb meccsek? Mert teljesen lutri, városi rangadó a két csapat szinte egymás mögött van, ráadásul amelyik felé billenne egy kicsit a mérleg nyelve pont az van vendégben.  Mindkettő jóformában, egymás elleni meccsük ősszel 0-0.
De valamiért dönteni kellett:
- Erősebb játékos keret, árban (581 - 486 M a Chelsea javára)
szerintem 3 világklasszis játékos van az Arsenalban: Sanchez, Özil, Lacazette, viszont a Chelseaben szinte minden poszton
- Conte szerintem sokkal jobb edző, az öreg már kiégett.
- Én előzetesen az Arsenalt a 6. helyre vártam, a Chelseatől viszont azt, hogy a bajnoki címért fog küzdeni (én őket mondtam volna év elején az elsőnek).

Tehát vagy bejön vagy nem... ez a tippem hasraütésszerűen vendég lett.

31:00

14.

ÉLŐ
CAGLIARI - JUVENTUS
félidő/játékidő
Döntetlen - Juventus

1.85

tét: 1.650 Ft
várható: 3.025 Ft

Juventus sokkal jobb csapat ez nem is kérdés, 1.33 ra adta meccs előtt. Ez a meccs után szünet jön az olaszoknál, győzelmi kényszer a Napoli mögött... A juvénak jobbak voltak a statisztikai mutatói, már a mérkőzés első félidejében. 40. perc körül még 1.50 re adta a vendéget, én úgy tettem, hogy az első félidőben X majd utána Juve.

32:30