bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum március 09, 2023, 21:47:08@samatto

Ezt is próbáltad?
igen de semmi.
Legnagyobb baj ,hogy kiirja hogy sikeres azonositás,de nem tünik el a qr kodos kép,igy nem tudok fogadni.A cseten is csak szabványdolgokat mondtak,amit már mind próbáltam.Még egy régi androidos telón sem jo... :(

Idézetet írta: samatto Dátum március 10, 2023, 09:27:21igen de semmi.
Legnagyobb baj ,hogy kiirja hogy sikeres azonositás,de nem tünik el a qr kodos kép,igy nem tudok fogadni.A cseten is csak szabványdolgokat mondtak,amit már mind próbáltam.Még egy régi androidos telón sem jo... :(

Utóbbin telepítetted az app-ot?


Nekem sem jó megint laptopon.
Nem tűnik el a qr kód, akármit csinálok.

ezt a hibaüzenetet kaptam a telon :net:err http response code failure tudja valaki mit jelenthet?

Ha a telefon Fejlesztői módban van, akkor azt ki kell kapcsolni előtte. Utána visszakapcsolhatod.

Látom másnak is akadt problémája a QR kódos bizbasszal. Nekem eddig simán ment az azonosítás, de tegnap csak nem engedte tovább. Fogadás, QR kód, authenticatoron sikeres azonosítás (android), de a laptopomon csak nem tűnik el az oldal. Korábban működött. Adatvédelemnél a helybeállítás megvan, nem tudom mi a probléma. Support meg csak böfögi a szokásost. Valakinek valami ötlete? Köszi!

Idézetet írta: riverside Dátum március 16, 2023, 07:32:43Látom másnak is akadt problémája a QR kódos bizbasszal. Nekem eddig simán ment az azonosítás, de tegnap csak nem engedte tovább. Fogadás, QR kód, authenticatoron sikeres azonosítás (android), de a laptopomon csak nem tűnik el az oldal. Korábban működött. Adatvédelemnél a helybeállítás megvan, nem tudom mi a probléma. Support meg csak böfögi a szokásost. Valakinek valami ötlete? Köszi!

Próbáltad esetleg több fajta böngészőben?

Idézetet írta: Admin Dátum március 16, 2023, 08:11:21Próbáltad esetleg több fajta böngészőben?

Nem. De már többször sikeres volt, most meg valamiért nem akarja.

Idézetet írta: riverside Dátum március 16, 2023, 07:32:43Látom másnak is akadt problémája a QR kódos bizbasszal. Nekem eddig simán ment az azonosítás, de tegnap csak nem engedte tovább. Fogadás, QR kód, authenticatoron sikeres azonosítás (android), de a laptopomon csak nem tűnik el az oldal. Korábban működött. Adatvédelemnél a helybeállítás megvan, nem tudom mi a probléma. Support meg csak böfögi a szokásost. Valakinek valami ötlete? Köszi!

Authenticator gond volt, leszedtem, újratelepít. Bocs, ha feleslegesen tunkoltam tele a fórumot. :)

Idézetet írta: riverside Dátum március 16, 2023, 11:47:20Authenticator gond volt, leszedtem, újratelepít. Bocs, ha feleslegesen tunkoltam tele a fórumot. :)

Dehogy felesleges. Sőt! Hasznos is amit írsz.

Szóval nálad működött az újratelepítéses megoldás, igaz?

Idézetet írta: Admin Dátum március 16, 2023, 16:45:08Dehogy felesleges. Sőt! Hasznos is amit írsz.

Szóval nálad működött az újratelepítéses megoldás, igaz?
Idézetet írta: Admin Dátum március 16, 2023, 16:45:08Dehogy felesleges. Sőt! Hasznos is amit írsz.

Szóval nálad működött az újratelepítéses megoldás, igaz?

Igen. Authenticatort leszedtem, majd újraraktam és egyből patika lett minden.  :ok:

bet365-tel mi van ma? igen hosszú ez a karbantartás, vagy ez csak nálam valami hiba? másnál se nyitható az oldal?

Nálam sem működik szintén karbantartásra hivatkozik.Nagyon sokáig tart a karbantartás.

Sziasztok! Nem ilyenkor csütörtökönként vannak kupon napok? Jöhetne már valami.  :D