I. elődöntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki a Nagymenő a felsoroltak közül?

csabax
3 (5.7%)
RedMunchen
4 (7.5%)
sunik29
2 (3.8%)
HT
5 (9.4%)
Sound
7 (13.2%)
zsivany20
21 (39.6%)
grof19
1 (1.9%)
LFCfanBoti
5 (9.4%)
bbazsi85
2 (3.8%)
csatarid
3 (5.7%)

Összes szavazó: 49



Sziasztok!

A szavazatom: @Sound

Hajrá Csodaexel! :beerchug:





Sziasztok!

A szavazatom: @HT

#19 november 21, 2021, 21:28:15, zsivany20
Jó estét, jó szurkolást fórumlakók!

Mivel éjfélkor kezdetét veszi a szavazási időszak, itt az ideje, hogy ígéretemnek megfelelően bemutassam szakemberekkel teletűzdelt stábomat!
( Első betartott ígéret!  8) )

Szotyi Úr: Kampányfőnök, a stáb biztonságáért felelős szakértő, aki a szakmát tekintve az over/underek szakavatott mestere.


Fahéj Kisasszony: Kampányfőnök-helyettes, a stáb mentálhigiénés felkészítéséért felel, szakmailag pedig az ázsiai hendikepek királynője.


Főnökasszony: Nélküle nem lennénk most itt, Ő a hétköznapokban a jobbik felem, a stáb pénzügyminisztere és táplálkozási tanácsadója. (Kérdeztem a fotózásról, a hallgatás pedig beleegyezés...   :angel: )


Ez lenne tehát zsivany20 stábja, így indulunk a szavazatokért a fórumbejegyzések harcmezejére! A kampány első napján újabb ígéretek és tippek várhatóak a fokozódó érdeklődésnek köszönhetően! Természetesen érdemes napról napra követni az elődöntő eseményeit, hiszen nem várt fordulatokat és bejelentéseket jeleznek előre informátoraink! Továbbá a hét folyamán újabb szakemberek bemutatását is tervezzük, de azzal meg kell várjuk a hivatalos bejelentést! Addig is az ígéretekből egy előzetes: egy cikk van születőben, melyben a póker és a sportfogadás közötti párhuzamokra derítünk fényt... természetesen a kapott szavazatok segítik ennek a cikknek az elkészültét!  8)

Az újabb fejleményekig se felejtsetek el ránk szavazni! #zsivany20anagymeno


Gyanús volt a nagy csend :) Agyaltam, hogy írjak valamit, de itt bennem most minden eldőlt/megdőlt.

@TiB visszalépek a versenyből és szavazatommal @zsivany20 kollégát fogom támogatni :ok: (mondhatjuk úgy, hogy a javára lépek vissza)
Aki esetleg rám szavazott volna, annak így látatlanban is köszönöm :beerchug: (köszi curpy ;))

Rendben @Latzka ha így szeretnéd, így lesz :)

@zsivany20 hát mit raktál össze, leborulok, all-time kedvenc hszem lett egyből :) :ok: #tízpertíz

Most, hogy Zsivko szemérmetlenül meghekkelte a virtuális világunkat valósággal , nem csodálkozom azon ha bátran megfutamodik valaki . Asszonyt meg szerez az ember de még a szomszédban sincs egy szál kutya sem , azt hogy?? Nem beszélve a nyomtatóról hogy profin látszódjon az ember neve .  :redchug: :redchug:

Nem maradt más , mint a sok sportfogadói tudást magamba fojtani , és bízni egy következő Nagymenő előválasztás idején nem kerülni @zsivany20 melle , vagy egyszerűen hozzatok létre Zsivkonak egy külön oldalt , hogy mi többiek tudjunk játszani . :)

Na jó, azért nem ez volt a célom...  ;D De jópofa kis közösségkovácsoló játék ez, mondom kreatívkodjunk egy kicsit...  :icon_smile:

Most pedig egy új választási ígéret érkezik!

Hogy a fórumlakók lássák, stábunk célja nem önös érdek, és nem azért a megnyerhető 5.000 pengőért vállaljuk, hogy éjt nappallá téve dolgozzunk a kampányon, ezennel bejelentjük: Győzelmünk esetén a nyert összeg egy SPF Pókerverseny nyereményalapjába kerül, amelyet az aktív fórumtagoknak írunk majd ki! Természetesen ez a végső győzelemre is vonatkozik, tehát amennyiben elnyerjük a Nagymenő díjat, az SPF Nagymenő Pókerverseny nyereményalapja egyből 15.000 Ft-ra duzzad!  :beerchug:

#24 november 22, 2021, 10:04:54, TiB
Megkezdődött a szavazás!

Vasárnap délelőtt 10-ig lehet voksolni, kampányolni, mellébeszélni, offolni, amit csak szeretnétek!

Mivel kérdezték tőlem privátban, ez is fontos: tehát szavazni a topik tetején lehet, a szavazós részen, csak most jelent meg.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum november 21, 2021, 20:19:06
Sziasztok!

A szavazatom: @HT

Azt gondolom, hogy jó alaposan magamba kell néznem.

Amióta az utóbbi hónapokban egyre kevesebb időm van fellátogatni ide az oldalra, megnőtt a népszerűségem. Már két ember is szimpátiájáról biztosított. Ezek után rövid számolgatás után arra jutottam, hogy ha leiratkoznék az oldalról, akkor magasan vinném a játékban a pálmát.

Lehet, hogy ennyire hálásak a játékostársak, amiért mostanában nem adok tippeket, és így nem bukják el a pénzüket...?


Én azé' még kivárok, nagyon a kampányidőszak elején járunk. Én pl. nem vagyok megvehető, de privátban azért a skrill-es e-mailem át tudom küldeni  ;D

Sziasztok!

Az van, hogy jó bukós hétvégém volt!
3 jó üzlet is bekreppált, háromból - azaz csak a bukó!

Szerintem egy Nagymenő ezt is bevállalja - és megy tovább! Kövessétek, hogy sikerül-e felállni:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?board=72.0

UI.:
Szerencsére ugyanitt:
Szépen teljesítő 3 db EXEL!!!! - napi szinten frissített adatokkal, követhető változásokkal.
....persze a titkai csak akkor kerülnek elő, ha.....sztem tudjátok! (lsd: lap teteje!)

Nagymenő hírtadó

Jól mérte fel a kínálat egy részét a méltán híres MonkeyBet, mostanra minden jelölt kapott legalább egy szavazatot.

De közel sem dőlt még el semmi, várjuk a további szavazatokat!

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 19, 2021, 09:19:13
Minden jelölt kap szavazatot @ 1.02